עוגות/עוגיות עוגת לימון אורירית ונימוחה

riki18

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
וואו @hbecker זה נראה מתכון מושלם!
בעז"ה אכינו מחר.
חלב סויה וניל, כמה סוכר את ממליצה להוריד? כי הוא הרי מתוק.
תודה!

riki18

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
הכנתי ויצא מווושלם! איזה מתכון כלבבי!
תודה לך!
אגב, מה הקטע של התרסיס שמן? מרוב שפחדתי שלא יצליח שמתי נייר אפיה- דבר שמאד לא נח בתבנית אינגליש קייק, כי אין לי תרסיס.
מה יקרה אם אמרח שמן בתבנית כמו בכל טורט?

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
הכנתי ויצא מווושלם! איזה מתכון כלבבי!
תודה לך!
אגב, מה הקטע של התרסיס שמן? מרוב שפחדתי שלא יצליח שמתי נייר אפיה- דבר שמאד לא נח בתבנית אינגליש קייק, כי אין לי תרסיס.
מה יקרה אם אמרח שמן בתבנית כמו בכל טורט?
את יכולה למרוח שמן
אני מעדיפה תרסיס.
זה לא שזה חובה

שמחה שאהבת

מה יש

משתמש מקצוען
אפשר להכין במאפינס אישיים?
ממש מצא חן בעיני, עוגות עם לימון בחורף זה אחד ה-דברים, ופאי זה המון עבודה...

פרילי

משתמש מקצוען
ואוו עוגה מושלמת, איך פספסתי אותה עד היום--
יצאה גבוהה, אוורירית וטעימה מאוד!

(גמאני הפחתתי מהסוכר, שהטעם הלימוני יהיה מורגש יותר)

תודה רבה!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה