עובי שדרה

ישראל סטריק

משתמש צעיר
מי יכול לעזור לי לחשב עובי שידרה
לספר בת 456 עמודים
ולספר 443 עמודים
נייר נ"ע 80 גרם

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שאל את 'נקי כפים' פה בפורום

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
456 = 31-32 מ"מ
448 = 31 מ"מ

בכפוף לאישור של נשיא הבי"ד, הרב נקי כפיים שליט"א

משבצת 2

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
קופצת על האשכול-
אם אפשר גם עובי שדרה לספר בן 520 עמודים
נייר נ"ע 80 גר'
תודה רבה!

א.ר.ז.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
ומקפצה נוספת:
שדרה לספר 390 עמ' 80 גר'.
* בכריכה רכה
* בכריכה קשה

תודה לכל המסייעים.

אלחנן אריאל

משתמש צעיר
עימוד ספרים
עצתי לא לסמוך על אף אחד. (נייר נ"ע 80 גרם, יש כמה סוגים לענ"ד).
מניסיונות מרים, כל החכמים המחשבים, מחשבים בערך לפי כל מיני שומות. ובפועל השדרה יכולה להיות פחותה, והגלופה גדולה, ונמצא שאין כל ההטבעה יושבת על השדרה, עם אם על הביג.

מי שרוצה עבודה טובה, צריך להמתין בסבלנות עד שימדדו לו את הספר לאחר הקיפול.

נקי_כפים

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
וואווו איזה כבוד. אני משמין מנחת.

צודק אלחנן אריאל שיש כל מיני סוגי נייר. לא צודק אלחנן אריאל שאם מודדים את הספר הדבר מהווה ערובה לכריכה נכונה. ראיתי גם ראיתי ספרים רבים שהכריכיה גופא נתנה להם שדרה וה' יצלינו איך שהם יצאו...

לדאבוני, אני נותן כ 30 שדרות בשבוע כך שיש לי די נסיון ופרקטיקה בעניין. אגב, ישבתי פעם עם מהנדס יצור בכיר בנייר חדרה ובניתי איתו נוסחאות לחישוב עובי ביחס למשקל נפחי, כך שיש לי גושפנקא מדעית לענין.

טוב, עד כאן משא יחסי הציבור שלי...

בכל מקרה לשאלתכם:

ספר 458 80 גר' נ.ע.: 30 ממ
ספר 448 80 גר' נ.ע.: 29 ממ

ספר 520 80 גר' נ.ע.: 34 ממ

ספר 392 80 גר' נ.ע. כ. קשה: 26 ממ
ספר 392 80 גר' נ.ע. כ. רכה: 21 ממ

בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה