מידע שימושי עד מתי רופאי השיניים במאוחדת שובתים?

אסתר פ

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
ומי יודע על מרפאות שינים בהסדר עם מאוחדת באזור ביתר- בית שמש- ירושלים

מ.א. ברזל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סתם שאלה אני רוצה לעבור למאוחדת אבל הבנתי שמרפאות השיניים שם על הפנים זה נכון?

אופססס ;)

משתמש מקצוען
סתם שאלה אני רוצה לעבור למאוחדת אבל הבנתי שמרפאות השיניים שם על הפנים זה נכון?
תלוי איפה אתם גרים כמו בכל תחום בנושא קופ"ח. בכל אזור בארץ יש קופה אחרת יותר מפותחת.
הכי טוב זה או להתייעץ עם שכנים או לכתוב איפה אתם גרים ואז יענו לכם אנשים מפרוג שגרים באזורכם

נערך לאחרונה ב:

מ.א. ברזל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בני ברק מרפאת הרב לנדא או אבני נזר

אופססס ;)

משתמש מקצוען
בני ברק מרפאת הרב לנדא או אבני נזר
אני לא מב"ב ולכן לא מכירה. לפני כחצי שנה או קצת יותר שאלתי את גיסתי בשביל מישהי והיא אמרה לי שמאד מרוצה מלנדא. אבל אולי כבר השתנה. אני יכולה לנסות לשאול אותה אבל אל תסתמכו על זה כי שתינו מאד עסוקות

סל קל

משתמש חדש
בירושלים זמינות תורים זוועה
וגם חופשי מבטלים לך את התור שחיכית לו חצי השנה כי הרופאה לא תגיע מחר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה