עד כמה זה פשוט לפתוח פורום

מאיר ר.

משתמש רשום
אני מתעניין לצורך תורני כלשהו
עד כמה זה מסובך לאדם מן השורה להקים פורום בכיון של פרוג (אם כי בפורמט מעט שונה)

הן מבחינת הקמה ותפעול והן מבחינת עלויות

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
זה תלוי איפה בדיוק בשורה ממוקם האדם ה"מן השורה" הזה. :)
אם יש קצת כישורים טכניים, כלומר, בחיי יום יום אתה יודע להסתבר עם תוכנה חדשה שלא הכרת - יודע איזה כפתור לחפש, ויודע שכנראה צריך ללחוץ על "שמור" לפני שאתה יוצא וכדומה... אז נראה לי זה לא יהיה קשה.
יש כאן בפורום אשכול ישן שהעלו אותו לא מזמן. בדיוק בנושא זה.

מאיר ר.

משתמש רשום
זה תלוי איפה בדיוק בשורה ממוקם האדם ה"מן השורה" הזה. :)
אם יש קצת כישורים טכניים, כלומר, בחיי יום יום אתה יודע להסתבר עם תוכנה חדשה שלא הכרת - יודע איזה כפתור לחפש, ויודע שכנראה צריך ללחוץ על "שמור" לפני שאתה יוצא וכדומה... אז נראה לי זה לא יהיה קשה.
יש כאן בפורום אשכול ישן שהעלו אותו לא מזמן. בדיוק בנושא זה.
תודה!

יש לך דרך להפנות אותי לאשכול הזה ? איזה מילת חיפוש או משהו

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה