עדכונים מגל הפיגועים ה' ישמרנו

היכל הקודש

משתמש מקצוען
חברים יקרים נא לא להמציא שמועות שמסתובבות בוואצאפ כמו על הפיגוע בטבריה וכו' וכו' עם אין דיווח רשמי אז זה לא נכון.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י חנון;1789463:
לידיעתכם היו עוד אירועים שלא מפרסמים כדי לא להפחיד :(:mad::eek:
אין לנו על מי להישען אלא על אבינו שבשמים!!!

טוב מאוד! פרסום הידיעות רק מעורר פחד ומעודד את הטרור.

שמחו

משתמש מקצוען
נכתב ע"י GRN;1789527:
טוב מאוד! פרסום הידיעות רק מעורר פחד ומעודד את הטרור.
ברור שטוב, אבל רק כדי להרגיע, לא היה שום אירוע משמעותי שהוסתר מהציבור. אין יכולת גם להסתיר דברים שאירעו. היו נסיונות לפיגועים שב"ה לא צלחו, שאותם מסתירים, גם מסיבות נוספות ומובנות.
שנתבשר רק בשו"ט

חצי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
האברך אהרן משה גלויזיוס שנדקר בצהרים בדרך בר לב בירושלים, עשה את דרכו לביתו בשכונת נווה יעקב בירושלים. בידיו הוא החזיק בחידושי התורה שכתב, שעסקו בדיני ממון ונזיקין. "מדובר באברך עילוי", סיפר מכר של המשפחה. מי שצילם את דברי התורה המוכתמים בדם, הוא ידיד המשפחה סגן השר יצחק כהן משס.

קבצים מצורפים

• 22956.jpg
    KB 67.2 · צפיות: 13

היסמין יר

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י חצי;1789538:
האברך אהרן משה גלויזיוס שנדקר בצהרים בדרך בר לב בירושלים, עשה את דרכו לביתו בשכונת נווה יעקב בירושלים. בידיו הוא החזיק בחידושי התורה שכתב, שעסקו בדיני ממון ונזיקין. "מדובר באברך עילוי", סיפר מכר של המשפחה. מי שצילם את דברי התורה המוכתמים בדם, הוא ידיד המשפחה סגן השר יצחק כהן משס.

ואומר לך בדמייך חיי .
בקרוב ממש ועלו מושיעים בהר ציון לשפוט את הא עשיו
והיה ה' למלך ביום ההוא יהיה ה' אחד ושמו אחד.

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י חצי;1789538:

הוא אכן אברך מתמיד גדול, מתוך הכירות אישית של אחי, עוד מימי הישיבה...
בשורות טובות ורפו"ש

נאר לערנען

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
שלא נצטרך.
אם זה מלחיץ.... תגידו ואני יסיר.

קבצים מצורפים

• photo_2015-10-08_18-38-28.jpg
    KB 134.1 · צפיות: 12

אגוזי

משתמש רשום
נכתב ע"י יוסף צבי;1789555:
שוטרים משתלטים על ילד ערבי שיידה אבנים

לא נראה לי שכדאי להפיץ כאלו סרטונים, זה רק עוזר להסתה הערבית.

עושה רושם שבעל החנות הערבי הוציא את הסרטון ממצלמות האבטחה שבחנות, כדי לקדם את מערך ההסתה הערבי נגדנו.
תחשבו, מה אומר לעצמו אדם שרואה את הסרטון: 'איזו אכזריות, כ"כ הרבה חיילים על נער אחד קטן ואומלל, ובעל החנות – דחפו אותו, גרמו לו לצלוע...' וכו'.
אנחנו מבינים שמדובר במיידי אבנים שהם רוצחים לכל דבר, ובעל החנות סייען טרור, אבל לא כולם מודעים לזה.

יוסף צבי

משתמש פעיל
אוקיי אם כולכם חשובים שאני צריך להוריד
אני מוריד אותם
מי שמעוניין אני יכול לשלוח למייל פרטי
שישלח לי מייל לכתובת שבחתימה

רחליקה

משתמש פעיל
עימוד ספרים
אני לא מסתכלת באתרי חדשות ובשאר אתרים באופן כללי

אני לא מסתכלת באתרי חדשות בכלל ובאופן כללי חוסמת כמעט כל מה שלא צרכי עבודה ועוזר לי מה שמביאים ומעדכנים פה

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
דיווח על תפיסת מחבלים באלעד
ותפיסת מחבלים בהרצליה
לא מאומת

אגוזי

משתמש רשום
נכתב ע"י רחליקה;1789599:
אני לא מסתכלת באתרי חדשות בכלל ובאופן כללי חוסמת כמעט כל מה שלא צרכי עבודה ועוזר לי מה שמביאים ומעדכנים פה

צודקת, ואשרייך.
אין לי בעיה עם העלאת סרטונים/תמונות וידיעות חדשותיות, אבל לא כזה דבר שעלול לגרום למישהו לחשוב כאילו החיילים שלנו מתעללים סתם בערבים.

ברור לי שהערבים משתמשים בסרטונים כאלו כהסתה נגדנו, ואנחנו לא אמורים לעזור להם בהפצה שלהם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה