הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
כללים למשתתפים באשכול עדכונים זה:
• אשכול זה מיועד לדיווחים בלבד, עדכונים מהנעשה במלחמה, חדשות נקיות ומוסמכות.​
• האשכול אינו מיועד לדיונים, ציטוטים, בדיחות, פרשנויות, כתבות, תמונות, סרטונים, קבצים כלשהם, בקשות תפילה ותהילים (מלבד הפרק היומי), בקשות עזרה וחסד, סיפורי גבורה וניסים, בקשות מקור לדיווחים, שאלות ובירורים על דיווחים. כמו כן, אין להעלות ידיעות ושמועות אודות אירועים מיוחדים שאין עליהן מקור מוסמך, כמו נפילת חייל בקרב, שחרור חטופים, להקת כטב"מים לדימונה וכדו'. וכמובן שאין לכתוב הודעות הנוגדות את הצנזורה, או מכילות תוכן שאינו ראוי לאתר פרוג, או מכיל תוכן קשה לקריאה.​
• דירוג חיובי: נתקלתם בידיעה מרעישה, ציון דרך במלחמה, דרגו אותה בצד שמאל, וכך יוכלו לצפות בה בקלות בסינון ע"פ דירוג.
• דירוג שלילי: נתקלתם בהודעה כפולה? דרגו אותה במינוס, וכך תעזרו לנו לאתר בקלות הודעות כפולות ומיותרות. תודה מראש!

יש לקרוא כללים אלו היטב, משתמש שיעבור על הכללים - יאבד את הרשאת הכתיבה בפורום מיידית ללא אזהרה •
חדש!!! הפרק היומי של אשכול העדכונים, באשכול נפרד, הצטרפו אלינו, כל יום פרק, להצלחת כלל ישראל!
  • אשכול נספח שבועי לדיונים והרחבות + הסקר השבועי - בנספח בלבד.​
  • כללים חדשים בהרחבה - חובת קריאה - כאן.​
  • אשכול תפילות - כאן.​
  • הפרק היומי - כאן.​
  • תיעוד מהמלחמה באשכול הייעודי בלבד - כאן.​
  • רץ ברשת - חחחרבות ברזל - כאן.​
  • הודעות צבע אדום - כאן.​
  • שמות הנרצחים - כאן.​
  • הודעות פוליטיות הקשורות למלחמה - כאן.​
  • רוצים לקבל הרשאה בפורום חדשות ועדכונים?! לחצו כאן.​
  • חמ"ל פרוגיסטי לבקשות עזרה סיוע ומידע - כאן.​

אנו כאן בפרוג מתפללים לשובם לשלום של החטופים והחיילים, להחלמתם המהירה של הפצועים, ליבנו עם הנופלים ומשפחותיהם, ומייחלים יחד עם כל בית ישראל לביאת משיח צדקנו במהרה, אמן.
לבקשת רבים נצרף פה בל"נ מידי יום פרק תהילים בהודעה נעוצה, עצרו לרגע מהדיווחים ונקרא יחד את הפרק היומי!
• קראתם, סמנו חיובי להודעה זו. כך נספור כמה משתמשים השתתפו בקריאה •
(אנא, אל תדרגו חיובי/שלילי הודעה זו מלבד סימון לאמירת התהילים)

הפיתרון
הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי...

אפרים יעקובזון

משתמש סופר מקצוען
נשיא המדינה הרצוג שוחח עם סגנית נשיא ארה"ב קמלה האריס. הנשיא ציין כי השבתם המיידית והבלתי מותנית של החטופים היא דאגתה המרכזית של מדינת ישראל. האריס חזרה על תמיכתה בזכותה של ישראל להגן על עצמה.

טעלזאי

משתמש פעיל
יו״ר ש״ס אריה דרעי בראיון לעמית סגל ובן כספית ב׳ערוץ 12׳ - ״זלזלנו באויבים שלנו, חיינו בתחושה שאנחנו הצבא הכי חזק והכי טוב. החובה הראשונה שלנו כממשלה, אני אומר שלנו כיוון שיש לי שרים שלי שאני מיניתי אותם - זה לתת הגנה לאזרחים שלנו, לתת להם ביטחון מינימלי, אני לא מדבר על איכות חיים. בזה הממשלה כשלה, הצבא כשל והשב״כ כשל״.

אייזנבך

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
דובר צה"ל:
*צה"ל תקף חוליית נ״ט והשמיד מטרות של ארגון הטרור חיזבאללה*

מטוסי קרב של צה"ל תקפו מטרות של ארגון הטרור חיזבאללה ביניהן מחסן אמל"ח, עמדות שיגור, תשתיות להכוונת טרור ואתרים בהם ממוקמים אמצעים טכנולוגיים של ארגון הטרור חיזבאללה. התקיפה בוצעה בתגובה לירי משטח לבנון מוקדם יותר היום.

כמו כן, כוחות צה"ל תקפו מוקדם יותר היום חולייה שניסתה לשגר טילי נ"ט משטח לבנון לעבר ישראל.

מצורף תיעוד מהתקיפות: https://bit.ly/3QvLb7w

מתמטיקאית

משתמש מקצוען
מנהל אוניברסיטת ת"א פרופ' פורת: "מדינת ישראל נשבעה להשמיד את זכר החמאס, 'זכור את אשר עשה לך עמלק בצאתכם ממצרים'... יש את הציווי למחות את זכר עמלק מתחת השמים. כך צריך לנהוג בחמאס ואני משוכנע שכך תעשה מדינת ישראל".

טעלזאי

משתמש פעיל
עוד מיו״ר ש״ס אריה דרעי באולפן ׳ערוץ 12׳ - ״אני כבר כמעט 40 שנה מלווה את הממשלות והקבינטים, לא היה מעולם כל כך הרבה החלטות גורליות ודינמיות שצריך לקבל כל רגע. אני מודה לבורא עולם שהיה לי את הזכות לפעול להביא את גנץ לממשלה, ניסיתי גם לצרף את לפיד ופעלתי רבות שייכנס יחד עם גנץ. הפעולות שלי היו כדי שבעולם יבינו מה המשמעות שההחלטות מתקבלות בישראל בקוצנזוס. הייתי בפגישות עם ביידן ובלינקן, הדבר החשוב ביותר שסייע בכל הפגישות הללו, זה שאנחנו מקבלים החלטות באחדות ולא ע״י קבינט כביכול קיצוני״.

עוד מיו״ר ש״ס אריה דרעי לבן כספית ועמית סגל ב׳ערוץ 12׳ - ״אני מאמין שגם לפיד וגם ליברמן ייכנסו בסוף לממשלת החירום. באותו מוצ״ש רה״מ ואני התקשרנו יחד לליברמן וניסינו להכניס אותו - מאז לא דיברנו. עוד יהיה הרבה זמן לנתח את המצב, אבל אין ספק שהיה פה מעשה הונאה שאין כדוגמתו מתחת לעיניים שלנו, לא במרחק של אלפי קילומטרים, ממש לידינו, כולם רואים הכל רק מפרשנים שמדובר באימונים בלבד. לא העלנו על דעתינו שיש לנו עסק עם רוצחים כאלה שמסוגלים לפעול באכזריות כזו״.

עוד מיו״ר ש״ס אריה דרעי לעמית סגל ובן כספית ב׳ערוץ 12׳ - ״לא תשמעו ממני מילה אחת בנוגע לכספים הקואליציוניים, אני מתעסק מבוקר עד ערב אך ורק בנושא המלחמה, שם זה פיקוח נפש. מה עשיתי ביום הראשון של המלחמה? מיניתי מיד שר בריאות כדי שלמשרד הזה יהיה שר בריאות במשרה מלאה, וכל ששת השרים שלנו עם הרבה מאוד מוטיבציה, עובדים מבוקר עד ערב סביב המלחמה, יחד עם כל החברי כנסת. אני ב״ה שמח לשמוע שמרוצים מאוד מהתפקוד של הנציגים שלנו״. עמית סגל: ״השרים שלך בממשלה עושים עבודה טובה במלחמה, צריך להגיד את זה״.

נערך לאחרונה ב:

אבא ל6

משתמש סופר מקצוען
עוד מיו״ר ש״ס אריה דרעי ב׳ערוץ 12׳ - ״אני אומר כעת לכל אזרחי ישראל למצלמה: כל אלו שמקבלים את ההחלטות הקשות, פועלים יחד, בעצה אחת ודעה אחת, מקדישים לזה שעות על גבי שעות. אם הייתי מתרשם שהשיקוליים הם ח״ו לא אמיתיים לטובת עם ישראל - לא הייתי נשאר שם דקה בחדרים הסגורים. אני נמצא שם שבתות שלמות, כי אני חושב שזה הדבר החשוב ביותר. אני יכול להעיד מבפנים שכולם עובדים יחד״.

מ.א.ק.

משתמש מקצוען
עצרת פרו-ישראלית מסיבית מתוכננת ליום שלישי, 14 בנובמבר, בוושינגטון הבירה, כדי לדחוק נגד ההפגנות הרבות - ולעתים קרובות האלימות - הפרו-חמאס והפרו-פלסטיניות שצצו ברחבי ארה"ב ובעולם. , ולהפציר בממשלת ארה"ב לעמוד איתן בתמיכתה במדינה היהודית.
- YWN

יענקל בעל עגלה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
הסנאטור האמריקני הדמוקרטי ג'ון פטרמן הציג את לשכתו - עם תמונות כל החטופים בעזה. הוא הודיע כי התמונות יישארו במקומן עד שכל החטופים יחזרו לבתיהם בשלום

יענקל בעל עגלה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
ח"כ אוהד טל חבר ועדת חוץ וביטחון בקול ברמה:
"חלק מרכזי בהתפכחות מהקונספציה, זו הבנה שישראל לא יכולה להתקיים כשעל הגבולות שלנו יושבות ישויות שחפצות בהשמדתנו, זה נכון גם לדרום וגם לצפון. בטחון ישובי הצפון לא נעדר משום דיון ומשום החלטה צה"ל לא מזניח לרגע את החזית הצפונית"

"ביו"ש אין לחמאס יכולת כי צה"ל נכנס ויוצא כרצונו. לא מספיק לפגוע בראשי מחבלי חמאס, ניצחון יהיה בגביית מחיר טריטוריאלי. מה יעשו בשטח, יהיה זמן לדון בכך. להעביר את השליטה לרש"פ זה לא פתרון"

יענקל בעל עגלה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
פרסום ראשון:
אלון רונן חושף קטע מהרצאה של הפרשן הצבאי יוסי יהושוע - סיירת גבעתי נמצאת הכי קרוב לשיפא. דו"צ הטיל אמברגו על תמונות וסירטונים מהאירוע, כחלק מהסכם עם אולפן שישי ומהדורת סופ"ש של ידיעות אחרונות.

יענקל בעל עגלה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
מהארכיון: בנאום של ראש הממשלה בנימין נתניהו באו"ם משנת 2014, בנאום שארך 45 דקות הוא משווה בין דאע"ש לחמאס, שפועלים מאותם מניעים, אותם ערכים, אותו רעל.
בסוף הראיון - המגישה יונית לוי זועמת "אלוקים אדירים, 45 דקות הוא משווה בין דאע"ש לחמאס".

אייזנבך

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
מתחילת המלחמה שוגרו לישראל כ-9600 רקטות מארבע זירות, מחציתם ב36 השעות הראשונות | כיפת ברזל 88% הצלחה יירוט קלע דוד 60 יירוטים 100% הצלחה

נתוני שיגורים ויירוטים נכון לאתמול בבוקר:
‏אחוז היירוטים המוצלחים למעלה מ-88%.
‏כ-9,600 שיגורים מ-4 זירות מתחילת המלחמה.
‏ 60 יירוטים למערכת קלע דוד ב-100% הצלחה.
‏מחצית מהשיגורים ב-36 שעות המלחמה הראשונות.

אולי מעניין אותך גם...