תרופה עדכון לנשים בהריון - הדיקלקטין הופך ל-בּוֹנְגֶ'סְטָה BONJESTA. (מידע מחסדי אילה)

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
אבל את מחדשת לי שהפרינג'קט פותר את הבעיה מהשורש ובבת אחת.

חייבת לדייק עכשיו- 'הבעיה' כוונתי לחוסר ברזל בהריון.

מי שיש לו אנמיה חמורה מסיבות אחרות (כמו מחלת מעיים אוטואימונית), הבעיה כמובן לא תיפתר בעירוי פרינג'קט אחד.

adiadia

משתמש צעיר
הפקות ואירועים
אולי למשהו יש כמות אפילו קטנה של דיקלקטין למכור
אני לא משיגה
נגמר לי ולא מסתדרת בלעדיו
יש לי בונגסטה שלא משפיע עלי בכלל

ידי זהב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אולי למשהו יש כמות אפילו קטנה של דיקלקטין למכור
אני לא משיגה
נגמר לי ולא מסתדרת בלעדיו
יש לי בונגסטה שלא משפיע עלי בכלל
יש לי בבית שמש 30 יחידות למכירה.
גם עלי הבונג'סטה לא עבדה...

אגב את יכולה לברר בסופר פארם- אני קניתי שם כשעדין נשאר שם ואמרו שאפשר לבקש להזמין את זה בהמשך.

adiadia

משתמש צעיר
הפקות ואירועים
אשמח לקנות
במיל שלי m0527140102 שטרודל גיימל וכו
ולגבי הסופר פרם מדובר שם על רוקחות אישית או הדיקלקטין הקנדי
כי הבנתי שאפשר להזמין רק את הרוקחות האישית והוא לא הועיל לי

ידי זהב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
בסופר פארם אמרו על הקנדי, הם טענו שלא יודעים מה זה עוד סוג כשרציתי לוודא בטלפון שזה הקנדי המקורי, כי גם לי הרוקחות האישית לא השפיעה.

MJ

משתמש רשום
קניתי לאחרונה דיקלקטין בסופר פארם בסניף בתחנה מרכזית בירושלים
בחלק סניפים לא היה אבל שם נשאר אפשר להתקשר לשאול אותם
המספר שלהם 0778880940

adiadia

משתמש צעיר
הפקות ואירועים
בירושלים כמה יש לכםלקנות ?
באיזה אזור אתם?

KOSMOS

משתמש פעיל
זה עוד הודעה מחסדי איילה (הגיע מההמייל שלהם w086558804אין לכתוב כתובת מייל)

שלום וברכה!

שמחים לצרף להודעה זו את המהדורה השניה של עלון המידע "חסדי אילה". במהדורה זו הוספנו ב"ה מידע חשוב נוסף, בפרט על הכדור החדש - "בונג'סטה", וכן עדכנו על הרבה גמחי"ם שפתחנו בתקופה האחרונה, בפריסה רחבה ברחבי הארץ.
(מי שצורכת את הקפסולות של "רוקחות אישית", כדאי לבדוק ברשימה אם לא נפתח גמ"ח חדש ל"רוקחות אישית" ממש ליד הבית).

שוב תודה לכל אלו שעזרו - הרבה או הרבה יותר (בפרט למעצבת הגרפית), לכל אלו שתרמו כפי נדבת ליבם, וכל אלו שהגיבו והעירו, וכל אלו שהוסיפו ממומחיותם ונסיונם.

והנה עוד כמה נקודות....
* מצווה גדולה אם תוכלו להעביר את העלון הלאה, לכל מקום שנראה לכם שהוא יביא תועלת - פורום/קבוצה/ מישהו פרטי.
אפשר פשוט להעביר את ההודעה הזו, או רק את הקישור הזה עם העלון:

https://drive.google.com/file/d/16jfQpE6yWPWv-xic5Lim3sPMIUSOr1sS/view?usp=sharing

* אם יש לכם בונג'סטה, ומסיבה מסוימת אתם מעדיפים דווקא את הדיקלקטין הקנדי, תוכלו לפנות לגמחי"ם של דיקלקטין/בונג'סטה (מתוך הרשימה בחוברת)- לרבים מהם נשארו כדורי דיקלקטין והם ישמחו להחליף אותם בבונג'סטה.

* התיווך של הבונג'סטה והדיקלקטין ממשיך לפעול ב"ה, וכבר עברו דרכו אלפי כדורים... בקישור הזה תוכלו לראות את הרשימה של אלו שמוכרים. (הקישור מתעדכן אוטומטית בתוך הודעה זו. בערך פעם ביום אנחנו מעדכנים אותו, ותוכלו לבדוק אם יש משהו רלוונטי).
ולפרסם כדורים למכירה/מסירה - זה כאן.
(למי שהקישורים חסומים לו - אפשר לשלוח מייל חוזר לכאן).

* וגם מזכירים שנודה לכל מי שיכול לתרום - אפילו סכום קטן ממש - בכדי שנוכל לממן את הפעילות של "חסדי אילה"... עלות של פתיחת גמ"ח חדש יכולה להגיע למאות שקלים. וזה חוץ מהעלון והתיווך וכן הלאה.
אפשר כאן, לבחור בשלוחת "חסדי אילה גמ"ח דיקלקטין" (מאובטח דרך נדרים פלוס)
ואפשר טלפונית דרך נדרים פון - טל' 08-655-8804 שלוחה מס' 8 (להקיש אח"כ 1 ו - 3).

* גם תרומת תרופות תתקבל בברכה. אם יש לכם תרופות מיותרות, מכל הסוגים של התרופות לבחילות בהריון (כמובן בונג'סטה, וגם זופרן, פראמין, אג'ירקס, טונייט, בנדריל, פנרגן, וכן הלאה), וכן מוצרים טבעיים, הם יתקבלו בברכה!
נא להשיב למייל זה עם שם התרופה, כמות, טלפון וכתובת.

* במהדורה הבאה נרצה גם להרחיב את רשימת הגמחי"ם, שתהיה רשימה מלאה של כל הגמחי"ם להקלה בבחילות בהריון, כולל תרופות שונות, תזונה, צמידים, ייעוץ, וכו'.
נשמח להתעדכן על כל גמ"ח שידוע לכם.

מתכנתת!!

משתמש פעיל
לכמה זמן הבונגסטה משפיע? מיידית?
מה עדיך לקנות דיקלקטין - שאני לוקחת כדור אחד בלילה וזה עוזר עד הערב הבא (חבילה של 100 כדורים)
או בונגסה (50 כדורים)
????

אמא לשני מתוקים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מה לגבי הדיקלקטין הישראלי?
גם ירד מהמדפים?
במה הוא שונה מהקנדי?
יש לי דיקלקטין ישראלי(נראה לי 30 יחידות) למסירה בבני ברק.
אשמח למסור בהקדם.
יש לי גם זופרן(כדורים בודדים)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה