בקשת תפילה עדכון: בד"ה הרב רפאל בניה נבנצאל בנו של הפוסק הגאון רבי אביגדור נבנצאל שיבדלחט"א הלך לעולמו לאחר שחלה בנגיף הקורונה

נ.ח.

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
רפו"ש
בשורות טובות בקרוב ממש!

4481

משתמש צעיר
האמינו לי שלראות את כל ההתעניינות והתפילות של כולם זה נותן המון כוחות!!
ככל הנראה מחר יעשו ניתוח שאחריו יש לקוות להתעוררות
המשיכו להתפלל, להרבות בזכויות!!
רק זה יכריע את הכף
שיהיה חודש טוב לכולנו, נפגש מהר בבית המקדש ועוד השנה נחוג את ט' באב בירושלים הבנויה!!!

רחל פ

משתמש חדש
מתפללים,
מצפים לבשורות טובות!
דש חם לאמא.
דואגים לה מרחוק...

דודסטו

משתמש סופר מקצוען
ב"ה, גם אמא שלי וגם אח שלי יצאו בשעה טובה מבידוד ללא שום סיבוכים
הודו לד' כי טוב!!!
היום נערך ניתוח, מקווים לבשורות טובות
המשיכו והרבו בתפילה ותחנונים!
תמשיכו לבשר בשורות טובות!!!!

מתפללתי

yael arc

משתמש פעיל
התפללתי עליו בהפרשת חלה היום....
תבשרו בשורות טובות בקרוב!

פרק קכ:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֶל ד' בַּצָּרָתָה לִּי קָרָאתִי וַיַּעֲנֵנִי: ב) ד' הַצִּילָה נַפְשִׁי מִשְּׂפַת שֶׁקֶר מִלָּשׁוֹן רְמִיָּה: ג) מַה יִּתֵּן לְךָ וּמַה יֹּסִיף לָךְ לָשׁוֹן רְמִיָּה: ד) חִצֵּי גִבּוֹר שְׁנוּנִים עִם גַּחֲלֵי רְתָמִים: ה) אוֹיָה לִי כִּי גַרְתִּי מֶשֶׁךְ שָׁכַנְתִּי עִם אָהֳלֵי קֵדָר: ו) רַבַּת שָׁכְנָה לָּהּ נַפְשִׁי עִם שׂוֹנֵא שָׁלוֹם: ז) אֲנִי שָׁלוֹם וְכִי אֲדַבֵּר הֵמָּה לַמִּלְחָמָה:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה