עגלת יויה

עוד אחד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
מישהו קנה לאחרונה ולא שילם מכס?
כי חבר סיפר לי שהיא קנתה וכשהיא קנתה הוסיפו לה 300 שקל על מכס, כעת היא מנסה לקבל החזר ללא הצלחה.

לאה 22

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אני שמעתי שזה אפילו אותה חברה מייצרת..

דינה די

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
דווקא נשבר לי כרגע חתיכה מקדימה- לא קריטי לבטיחות ( אחרי שנרמס באוטובוס מתחת לספסל מתקפל) הייתי שמחה אם יש פרטי התקשרות עם החברה המייצרת (העגלה בת חצי שנה)

יהודיתה

משתמש פעיל
נכתב ע"י עוד אחד;2023763:
מישהו קנה לאחרונה ולא שילם מכס?
כי חבר סיפר לי שהיא קנתה וכשהיא קנתה הוסיפו לה 300 שקל על מכס, כעת היא מנסה לקבל החזר ללא הצלחה.

אני!
קניתי לפני כחודש.

DigiTali

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י יהודיתה;2024476:
אני!
קניתי לפני כחודש.

ממי קנית?
כמה עלה סה"כ?
יש לך קישור?
זה מגיע עד הבית?

narkis

משתמש חדש
יש לי את החיקוי ואני ממש לא מרוצה
כבר בשבוע ה1 נשבר חלק
הפלסטיק באיכות גרועה
אמנם היא קלה ונוחה ויפה מאוד אך כל יום עלולה להישבר

chavipr4

משתמש פעיל
נכתב ע"י יתוש;1941664:
שילמתי 920 ש"ח (כולל משלוח פדקס), כולל טיולון אפור שחור + צבע נוסף + ניו בורן + מחזיק כוס, מגן יתושים, מגן גשם, כיסוי עור לידית, פגוש קדמי לטיולון, רצועת נשיאה.
וללחוצים שביננו, כן, גם ישבתי על זה - והכל בסדר...

אחרי תקופה רואים הבדל מאוד ברור היויו יציבה והיויה לא!
מניסיון

chavipr4

משתמש פעיל
נכתב ע"י 7880;1941976:
מהמם!!!
יש לי יויו. נראה לכם אפשר לקנות את החלק של השכיבה בסין של יויה וחלבר על השלדה של יויו שיש לי?
כי יש לי רק טיולון.

נכתב ע"י esttyk;1942035:
תנסי אולי אצל מישהו שיש לו
אני שמעתי שזה לא מתאים

אני קניתי גגון ומזרון לטיולון ומתאים.
שמעתי שגם הסל שכיבה תואם.

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
הקישור לא זמין יתכן שיש טעות האם תוכל לשלוח שוב את הקישור זה יעזור לי מאד תודה רבה
תראו את התאריך ותבינו. הקישורים בעליאקספרס משתנים כל הזמן. צריך לחפש קישור עדכני (ואין לי)
ואני ממליצה למי שיקר לו לקנות שלד בארץ ואת כל השאר באליעקספרסס חוסך כמה מאות אולי אבל מבטל אחריות
(שמעתי ממישהי שעשה. אני לא הייתי עושה את זה הכל פחות איכותי)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה