עגלת יויה

ניצן

משתמש פעיל
לא, לא טעיתי בשם, כך קוראים לעגלה והיא חיקוי סיני של יויו, במראה לפי מה שראיתי (באלי) וממה ששמעתי ממישהי שקנתה בסין, המראה זהה,
אולי מישהי יודעת על מישהו שקנה כזו עגלה ומה טיבה, איך האיכות?
מבחינת מחיר זה בערך שליש,

אשמח למידע

R A C H E L I

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אשמח גם כן לקבל מידע
וגם לראות תמונה
תודה רבה מראש!!

דנה6

משתמש חדש
היזהרו מזיופים של יויו!!!

עגלת (וטיולון) יויו זה מוצר שהוא פלא הנדסי. מאוד קל, מאוד קומפקטי, ועדיין יציב בטירוף ובטיחותי. הוא עבר במהלך הפיתוח שלו פיקוח קפדני.
לעומת זאת- הזיופים הסינים מחכים רק את העיצוב, אבל אין עליהם שום פיקוח, ואין להם תו תקן, כך שהם לא יציבים וזו סכנת נפשות לתינוק!
מה גם שהזיופים לא נבדקו על ידי אותופדים, ולא עברו בדיקות רעילות ודליקות. בקיצור- מי שחוסכת כמה שקלים על עגלה\טיולון וקונה זיוף, עלולה למצוא את עצמה משלמת בדרכים אחרות עם בעיות בריאותיות (אורתופדיות, אלרגיות וכו) על הילד שלה. לא עלינו.

בקיצור- הישמרו לנפשותיכן מזיופים!!!

gsh

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
נתתי קישור באשכול סמוך
ממה ששמעתי זה 1:1

דינה די

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
גם אני אשמח לשמוע אם יש למישהו את החיקוי והוא דומה/ לא דומה חזק וכו'

ציפ פז

משתמש רשום
עגלת (וטיולון) יויו זה מוצר שהוא פלא הנדסי. מאוד קל, מאוד קומפקטי, ועדיין יציב בטירוף ובטיחותי. הוא עבר במהלך הפיתוח שלו פיקוח קפדני.
לעומת זאת- הזיופים הסינים מחכים רק את העיצוב, אבל אין עליהם שום פיקוח, ואין להם תו תקן, כך שהם לא יציבים וזו סכנת נפשות לתינוק!
מה גם שהזיופים לא נבדקו על ידי אותופדים, ולא עברו בדיקות רעילות ודליקות. בקיצור- מי שחוסכת כמה שקלים על עגלה\טיולון וקונה זיוף, עלולה למצוא את עצמה משלמת בדרכים אחרות עם בעיות בריאותיות (אורתופדיות, אלרגיות וכו) על הילד שלה. לא עלינו.

ניסית אותה?
יש לך מניות במקורי?
למה את כזו החלטית?
מעניין אותי כי אני עכשיו מבררת על עגלה זו, ושמעתי המון תגובות שבעות רצון,
מעניין אותי אם יש משהי שמנסיון לא מרוצה,
אשמח לשמוע לפני שאני קונה

FL

משתמש צעיר
נכתב ע"י ציפ פז;1872269:

ניסית אותה?
יש לך מניות במקורי?
למה את כזו החלטית?
מעניין אותי כי אני עכשיו מבררת על עגלה זו, ושמעתי המון תגובות שבעות רצון,
מעניין אותי אם יש משהי שמנסיון לא מרוצה,
אשמח לשמוע לפני שאני קונה

לדעתי זה לא ענין של נסיון או של שביעות רצון, עגלה לתינוק זה דבר שחייב להיות 100% בטיחותי.
לא הייתי קונה עגלה בלי אבא מאיזה יצרן סיני מפוקפק.
מה כבר יכול לקרות? זהו, שלפעמים אנחנו אפילו לא יודעים... (ושלא נדע.... אבל צריך מינ' להיזהר)

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אמרו לי שעל היויו אפילו המוכר יושב להדגמה.תנסי לשבת על היויה...ותראי מה התוצאה

אסנת לוי

משתמש צעיר
חיפשתי ממחירים של העגלה וזה יוצא ממש יקר עם המשלוח חברה שלי קנתה בארץ ב900 ש"ח..
מה המחירים שאתם ראיתם בארץ??

לובי

משתמש צעיר
נכתב ע"י אסנת לוי;1917150:
חיפשתי ממחירים של העגלה וזה יוצא ממש יקר עם המשלוח חברה שלי קנתה בארץ ב900 ש"ח..
מה המחירים שאתם ראיתם בארץ??

היכן חברה שלך קנתה?
כזה מחיר זה לא יד 2?

יתוש

משתמש חדש
אני קניתי יויה בסין - מאוד מרוצה

שילמתי 920 ש"ח (כולל משלוח פדקס), כולל טיולון אפור שחור + צבע נוסף + ניו בורן + מחזיק כוס, מגן יתושים, מגן גשם, כיסוי עור לידית, פגוש קדמי לטיולון, רצועת נשיאה.
וללחוצים שביננו, כן, גם ישבתי על זה - והכל בסדר...

קבצים מצורפים

• 1453045227757.jpg
    1.8 MB · צפיות: 162

7880

משתמש פעיל
מהמם!!!
יש לי יויו. נראה לכם אפשר לקנות את החלק של השכיבה בסין של יויה וחלבר על השלדה של יויו שיש לי?
כי יש לי רק טיולון.

esttyk

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי יויו. נראה לכם אפשר לקנות את החלק של השכיבה בסין של יויה וחלבר על השלדה של יויו שיש לי?
כי יש לי רק טיולון.

תנסי אולי אצל מישהו שיש לו
אני שמעתי שזה לא מתאים

יהודיתה

משתמש פעיל
נכתב ע"י יתוש;1941664:
שילמתי 920 ש"ח (כולל משלוח פדקס), כולל טיולון אפור שחור + צבע נוסף + ניו בורן + מחזיק כוס, מגן יתושים, מגן גשם, כיסוי עור לידית, פגוש קדמי לטיולון, רצועת נשיאה.
וללחוצים שביננו, כן, גם ישבתי על זה - והכל בסדר...

תוכלי להביא קישור למקום שקנית ממנו את העגלה כי כשאני חיפשתי באלי אקספרס היה רק ב1200 ש"ח..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה