דרוש מידע עגלה ראשונה - יויו או בוגבו?

sth

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
יויו.
הכי פרקטי, הכי קומפקטי והכי זול.
הכל בעגלה אחת מגיל 0 ועד....
אני לא אפרט פה את כל מעלותיה, אבל ממליצה ממש!

קנגה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מכירה מישהי שקנתה יויו לתינוק שנולד. בגיל חודשיים התינוק כבר ממלא את העגלה כמעט...(אולי תינוק גדול יחסית)
ולהעביר בגיל ככ קטן לטיולון ועוד טיולון של יויו שגם לא נשכב עד הסוף ולא כל כך יציב - נשמע לי ממש לא טוב.

ליבה ארזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
סתם לידיעתך, יש עוד המון סוגים של עגלות חוץ מיויו ובוגבו...

בתקול

משתמש פעיל
סייבקס יפה ונוחה מאד וקם קלילה.
אבל נשברה לי אחרי שלוש שנים..........ממש מאכזב, קניתי עכשיו יויו ולא להשוות בכלל....
דגם סייבקס מיוס

מצליחה

משתמש מקצוען
אם את שואלת בפרוג, את מקבלת תשובה עדרית.
הציבור בפרוג הוא חלק מעדר...
אם יש לך דעה עצמאית, לכי לחנות ותסכלי מה המבחר הקיים, ותבדקי לפי הנתונים של כל עגלה, מה מתאים לך!
אל תעשי לפי מה שכל העולם אומר לך. אלא מה שטוב לך!!!
תפתחי את הראש, ותלכי לראות את המבחר העצום שהשוק הזה מציע. תבואי בלי דעות קדומות, ותראי מה את הכי אוהבת. ומה הכי מתאים לצרכים שלך!
בהצלחה והרבה נחת!

מפיקה ועורכת וידאו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אני יש לי של ספורטליין כבר כמה שנים
נהנת מזה ממשששש
ממליצה מאוד וגם לא עולה מלא כסףףף לעומת בוגבו שעולה לך כמו רכב .

מירי קרפט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני יש לי של ספורטליין כבר כמה שנים
נהנת מזה ממשששש
ממליצה מאוד וגם לא עולה מלא כסףףף לעומת בוגבו שעולה לך כמו רכב .
היום כבר אין הבדל כמעט במחירים.
הפער לא מאד גדול.
לא מדברת על הדגם החדש דווקא
b5

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה