עבודה שעשיתי

שיר

משתמש רשום
זה עבודה שעשיתי לאחרונה והייתי רוצה לקבל עליה הערות ותגובות ממי שמתעסק בתחום היודאיקה וכן רציתי לשמוע כמה אפשר לקבל על כזאת עבודה
נ.ב. התמונה צולמה על ידי אחרי שמוסגרה בזכוכית "מט"
תודה.
attachment.php

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 140 · צפיות: 26

שרוליק

משתמש צעיר
מהמם...

לדעתי זה מקסים אני לא כ"כ מתעסק עם איורים על קלף אבל זה נראה דבר מיוחד מאד. אולי באמת החלון של הטקסט הוא גדול מידי אבל זה נראה לי גדול !!!! עלה\י והצלח\י

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
מאד יפה הענבים שובים לב באיזה צבעים ציירת ועל איזה חומר ומה גודל הציור? ועוד- האם את כתבת את הטקסט?

מוטי הלר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
מדהים יפה מאוד

Ayelet Maimon

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מאוד מיוחד! האם זה על קלף?, בכל מקרה נראה לי שאם היית כותבת על משטח העבודה עצמו ומציירת מסביב ללא הגבלת שטח ע"י ציור האליפסה בבז' אלא העלים והפרות בעצמם היו יוצרים את האליפסה בפיתולים שלהם זה יכול מאוד להוסיף. בכל אופן, הציור מיוחד ויפה מאוד. (אקריליק?)

שיר

משתמש רשום
זהוא ציור על קלף בגודל A4 בערך. דוקא צבעתי בצבעי שמן (זה הצבע שלי) .מימון אכן אם הייתי עושה את האיליפסה טבעי יותר זה היה מוצלח יותר בפעם הבאה בע"ה . כמובן שלא אני כתבתי את הטקסט אלא סופר סת"ם

חיים דיקמן

Administrator
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
מאד מאד יפה.

אכן החלל הריק בתחתית הביצה, מפריע טיפה, אבל שטויות! בגדול זה יפה מאד.

מקסים.

באלמעלה

משתמש פעיל
במבט ראשון וגם במבט שני, זה היה נראה לי תמונה.
לדעתי זה המחמאה הכי גדולה שאפשר לתת, והציור והצייר ראויים לה!

שיר

משתמש רשום
תודה לכולם מעודד מאד.
יש כאן מישהוא יכול להעריך כמה זה שוה, כמה אפשר לקבל על זה?
אשמח לקבל עוד חו"ד

שיר

משתמש רשום
מה פרוש- מאולץ?! מבחינה טכנית? כלומר את גם בדעה כמו מימון שלא כדאי לתחום את הטקסט בתוך צורה הנדסית? אני באמת מודה שלא חשבתי על כך קודם וחבל .או מבחינה רעיונית- שהאיור אינו מתאים מספיק לדעתך לטקסט?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה