כללי עבודה על איור סרוק באילוסטרייטור

חמי זלצר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
שלום,
סרקתי איור שלי לקובץ פוטושופ
איך אני יכול לפתוח אותו באילוסטרייטור ושאוכל לעבוד עליו, שהנתיבים מסומנים ויהיה אפשר להגדיל להקטין לשנות / להוסיף צבע?
כרגע הקובץ שנפתח לי, נפתח כאובייקט שמסביבו רקע לבן, חלק מהתמונה הסרוקה ואי אפשר לעבוד על האיור עצמו...

תודה מראש על העזרה.

TIP X

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בלתי אפשרי. האפשרויות הינן:
1. או לבצע באילוסטרייטור עקיבה חיה- ליו טרייס, אך המסלולים לא יצאו מדויקים.
2. או לנעול את שכבת הציור הסרוק ולבנות מעליה במסלולים.

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש מסלולים שיצרת כבר בפוטושופ?
אפשר לעשות PLACE לקובץ PSD והוא מגיע עם כל השכבות פתוחות
או לחילופין -
העתק הדבק של המסלול בלבד, ולמקם אותו על גבי התמונה שייבאת קודם

chavi9

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אני לא זוכרת כרגע בדיוק,
אבל יש אפשרות ליצור שכבת 'אלפא' וליצא אותה לאילוס'.
אולי יהיה מי שידע לתת הסבר יותר ברור, או שאבדוק את זה בעצמי ואכתוב לך...

חמי זלצר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
תודה לכל המגיבים.
בסופו של דבר הכנתי העתק של האיור בעצמי באמצעות העיפרון והמברשות באילוסטרייטור, לקח הרבה זמן אבל אני מרוצה מהתוצאה. נראה לי שהכי פשוט לרכוש עט גרפי. משהו יודע כמה עולה כזה? ואיזה כדאי לקנות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה