עזרה עבודה ב-QA, בבקשה מי שנמצאת בתוך העולם הזה שתגיב לי!

נערה יהודיה

משתמש מקצוען
הציעו לי עכשיו עבודה ב-QA בסביבה מעורבת
אמרתי לה שאני לא רוצה בסביבה מעורבת אז היא אמרה לי
אם יהיו מסביבך רק בנות ובשאר החדר יהיה בנים זה בסדר?
אמרתי לה שלא,
האמת עכשיו אני קצת מתלבטת אם עשיתי נכון, יש בעיה שיהיו
בחדר ולא לידי בנים? יש סיכוי למצוא עבודה ב-QA בסביבה רק
של בנות או שזה דרישה מאוד מיוחדת שקשה להשיגה????

פרספכתיבה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai
יש מקומות לנשים בלבד כמו מטריקס גלובל במודיעין עילית ורייצ'יפ בבני ברק.
הם הרבה פעמים מקבלים גם ללא נסיון. רק כמובן שהשכר ההתחלתי בהתאם.

(אני עבדתי במקום כזה 10 שנים והיה לי שווה "להפסיד" משכורת גבוהה יותר שהייתי יכולה לקבל על אותה משרה בדיוק במקום שאין בו הקפדה על כל גדרי ההלכה בנושאי גברים-נשים-ייחוד ועוד, ולהרוויח רוגע נפשי וידיעה שאני נמצאת במקום שהוא לכתחילה מבחינת צניעות).

אבל כמו שאמרו מעלי, כל אחד תשאל את רבותיה וכל מקרה לגופו וכל חברה ועניינה. רק כתבתי מנסיון אישי שתדעי שיש בנמצא מקומות כאלו אם את מגיעה מוכנה למשכורות יותר נמוכות. וגם במקומות האלו יש סיכוי גדול להעלאת שכר עם הוותק והנסיון וכמובן מעל הכל - עם סיעתא דשמיא!

סקר קוד

משתמש מקצוען
אם יהיו מסביבך רק בנות ובשאר החדר יהיה בנים זה בסדר?

מה זה מסביבך ? קיו-ביק?
אם זה מקום כזה, אז מסתבר שאי אפשר שם לקבל יותר מזה,

מניסיון של חברה שעבדה במקום כזה - היא אמרה שזה היה ממש קשה מבחינה דתית וברחה ברגע שיכלה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה