עבודה בתמונה בתוך וורד

שמאטקע

משתמש חדש
אני צריך להוסיף תמונות בתוך מסמך וורד, כשאני מנסה להרחיבו לגודל הדף הוא קופץ לי לדף אחר, פעם זה היה הולך לי, לא יודע מה קרה היום.

אשמח לעזרה

תודה

גרף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
לחצן ימני גלישת טקסט או משהו כזה ותשנה פריסה מעל הטקסט. כנ"ל עם תיבות טקסט אותה בעיה ואותו פתרון.

שמאטקע

משתמש חדש
תודה
יש שם "מלפני הטקסט"?
זה עזר במקצת אבל שוב כשאני מגיע לגודל מסויים הוא קופץ לי.

שמאטקע

משתמש חדש
תודה
יש שם "מלפני הטקסט"?
זה עזר במקצת אבל שוב כשאני מגיע לגודל מסויים הוא קופץ לי.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אם יש לך 2003 תמקם "בד ציור" על כל הדף עם פריסה של "מלפני הטקסט" ועל הבד תמקם באיזה גודל שאתה רוצה בלי שהוא יקפוץ
ב 2007 אין לי מושג מה הולך
ב 2010 לא צריך את הבד ציור ואין את כל הבאגים האלה בעבודה עם שילוב תמונות ואובייקטים

שמאטקע

משתמש חדש
יש לי 2007.

בכל אופן על ידי הפיכתן לפי די אף כן הצלחתי להתגבר על זה, לא יודע מה קרה לפורמט של תמונות.

תודה בכל אופן

שמאטקע

משתמש חדש
יש לי 2007.

בכל אופן על ידי הפיכתן לפי די אף כן הצלחתי להתגבר על זה, לא יודע מה קרה לפורמט של תמונות.

תודה בכל אופן

אולי מעניין אותך גם...

לוח לימודים

מסלולי לימוד שאפשר לההצטרף
אליהם ממש עכשיו:

25.06

י"ט סיון

פתיחת מסלול

קורס עריכת וידאו

מלגות והנחות משמעותיות!

25.06

י"ט סיון

פתיחת מסלול

קורס פיתוח ובניית אתרים

מלגות גבוהות!

25.06

י"ט סיון

וובינר מרתק

האם אפשרי לפתח קריירה משגשגת בלי לוותר על לימוד התורה?

וובינר מרתק בנושא "עיצוב על זמני" עם מעצב העל החרדי שפיתח קריירה משגשגת לצד לימוד התורה ואורח חיים חרדי מלא

הכניסה חופשית!

27.06

כ"א סיון

פתיחת מסלול:

התכנית המקצועית להכשרת אדריכלי פנים ומעצבים

לעבוד בתחום האדריכלות תוך שנתיים בלבד! וללמוד תכנים בלעדיים שיתנו לך יתרון ענק וביקוש גדול בשוק!

מסלול לגברים

27.06

כ"א סיון

השקה חגיגית!

עיצוב גרפי ודיגיטל - בסילבוס חדש ומטורף!

מלגות גבוהות!

30.07

כ"ד תמוז

פתיחת מסלול

מאסטר בשיווק דיגיטלי

מלגות גבוהות!

9.09

ו' אלול

פתיחה חגיגית:

קורס פרסום וקופי+

איך מפיקים קפמיינים לחברות הכי גדולות בשוק? איך בונים אסטרטגיה מדוייקת? מהו המסר? כתיבה שיווקית, קופי ויצירתיות, ואפילו כתיבה לסושיאל ולדיגיטל!

עם תכני AI

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה רֹעִי לֹא אֶחְסָר:ב בִּנְאוֹת דֶּשֶׁא יַרְבִּיצֵנִי עַל מֵי מְנֻחוֹת יְנַהֲלֵנִי:ג נַפְשִׁי יְשׁוֹבֵב יַנְחֵנִי בְמַעְגְּלֵי צֶדֶק לְמַעַן שְׁמוֹ:ד גַּם כִּי אֵלֵךְ בְּגֵיא צַלְמָוֶת לֹא אִירָא רָע כִּי אַתָּה עִמָּדִי שִׁבְטְךָ וּמִשְׁעַנְתֶּךָ הֵמָּה יְנַחֲמֻנִי:ה תַּעֲרֹךְ לְפָנַי שֻׁלְחָן נֶגֶד צֹרְרָי דִּשַּׁנְתָּ בַשֶּׁמֶן רֹאשִׁי כּוֹסִי רְוָיָה:ו אַךְ טוֹב וָחֶסֶד יִרְדְּפוּנִי כָּל יְמֵי חַיָּי וְשַׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה לְאֹרֶךְ יָמִים:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה