דרוש מידע סרט "השחיטה כהלכתה" של הרב בן ציון חוכיימה

ראש לשועלים

מהמשתמשים המובילים!
או כל סרט/המחשה/הדגמה אחרת בענייני שחיטה, טריפות וגוף הבהמה והעוף שתועיל לרבבות לומדי הדף היומי בימים אלו. המעלה את הנ"ל למג'יקוד וכדומה יבורך מן השמים וזכות הרבים תלויה בו. אמן.

מנהלים, נא לא למחוק האשכול, מדובר בסיוע נחוץ מאין כמוהו לרבים וטובים, ללא שמץ בילוי או כל מרעין בישין שהפורום לא מרשה:rolleyes:

רְפָאֵל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נערך לאחרונה ב:

אבירים

משתמש פעיל
משפחת רפאל תודה רבה
כנראה הבעיה אצלי זה מראה לי
1.jpg

אין לי מושג למה זה מראה לי ככה

avim10

משתמש מקצוען
בדיוק חיפשתי את זה גם, ופתאום אני רואה את האשכול.
אך לצערי גם אני לא מצליח להוריד, בשני האופציות.
משום מה הלינק מוביל להצגת הוידאו בדפדפן, ולא להורדה.
והדפדפן לא נותן להציג, כמו בתגובה של "אבירים". :(

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה