דרוש מידע סרטי נשים חדשים שיצאו לחול המועד

• פותח הנושא $bsd
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

cyp

משתמש מקצוען
תכלס יותר קל להשיג את הסרטים ואח"כ לשלם על הצפייה למפיקה כי בד"כ באתרים לצפייה הסרט כל הזמן נתקע.. או לא נפתחים בנטפרי..

אבן כחול

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
המשתמש נחסם
אני אשמח למי שיש את תמרות עשן, זכות השתיקה, את לא ליפול 2 או את מי את? של אהרון מרגלית אם היא תוכל לעדכן ואחר כך אני אשלם למפיקה או המפיק כי ללכת לראות עם עוד נשים עכשיו בסגר זה בלתי אפשרי ואני לא מעוניינת
תודה רבה :)

~EFRAT~

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אני אשמח למי שיש את תמרות עשן, זכות השתיקה, את לא ליפול 2 או את מי את? של אהרון מרגלית אם היא תוכל לעדכן ואחר כך אני אשלם למפיקה או המפיק כי ללכת לראות עם עוד נשים עכשיו בסגר זה בלתי אפשרי ואני לא מעוניינת
תודה רבה :)
הסרטים האלו לא הולכים להיות פרוצים בקרוב הם סרטים חדשים ומאודדדדדד מוגנים

מושש:)

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
דינה פרלשטיין משכירה את הסרטים החדשים שלה?

דינוש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תכלס יותר קל להשיג את הסרטים ואח"כ לשלם על הצפייה למפיקה כי בד"כ באתרים לצפייה הסרט כל הזמן נתקע.. או לא נפתחים בנטפרי..
נכון אבל אני לא בטוחה שזה מותר הלכתית
לגנוב (מילה קשה אבל כן, זה מה שזה) ואח"כ לשלם

וממה שידוע לי המפיקות לא מרשות להחזיק בסרטים, יש רק אופציה של לשלם על מה שראית / כמו עכשיו, לצפות בזמן קצוב

רחל י.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הם משכירים אותו במינימום 3000 ש"ח, רק לקבוצה ענקית זה משתלם...

רחל י.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
התכוונתי 3000 ש"ח לסרט אוקינוס בוער

פרקטית

משתמש מקצוען
איזה סרט מומלץ מהסרטים של ברזל המופיעים ב"מופעים לסלון"
רסיסים של פאזל /סלחתי/ רגשות בערפל/ התביעה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה