סרטון שבודק קשב וריכוז.

שריתי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מחפשת סרטון - שילדים משחקים בכדור
והקהל צריך לספור כמה מסירות
ובאמצע עובר משהו, השאלה מי ראה את זה ומי לא?

תודה רבה

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
הוא לא בודק קש"ר.
בת של חברה שלי, מאובחנת, עשתה את החידון הזה בערב אחרי שהשפעת הריטלין פגה, ולא ראתה את הגורילה.
ואילו אני, לא הקשבתי בתחילה להוראות, כי קודם רציתי לראות את הסרטון ואז להחליט.
וכל הסרט נהרס לי מחוסר קשב..

מלכי ש

משתמש מקצוען
הוא בודק את הראיה.
ההוראה היא לספור כמה פעמים זרקו את הכדור. ופעמים רבות מרוב ריכוז בכדורים לא שמים לב לגורילה.

ברון מאיירת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עימוד ספרים
אוי חיפשתי את זה הרבה זמן ולא מצאתי, תודה רבה

אני לי

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
הסרטון לא בודק שום דבר, הוא פשוט ניסוי חברתי שמוכיח כמה אי אפשר לסמוך על חוש הראייה שלנו.

אין שום קשר לקשב וריכוז (אם כבר, קשר הפוך...).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה