עזרה סרבני בקבוק - עזרה דחופה

שוקולד וחצי

משתמש פעיל
ליבי איתך עברתי את זה גם עם תינוקת שלא הסכימה להכניס מוצץ או בקבוק לפה בכלל.
לא יכולתי לחשוב שהיא תבכה במעון בידיים של המטפלת שעוד כמה תינוקות סביבה שדורשים את שלהם.
עם הרבה תפילות וקבלות, שבועיים לפני שחזרתי לעבודה(בגיל 4 חודשים) פתחתי בתהליך שהיה כך:
השכבתי אותה במיטה שלה על כרית עם מובייל מלמעלה והכנסתי את הבקבוק(מאמ) לפה תוך כדי נידנוד, כמובן שהיא צרחה ולא הסכימה כך במשך חצי שעה!! עד שבסוף הבקבוק נכנס לפה והיא שתתה כך פעם ביום. שמיום ליום הזמן התקצר.
לרבע שעה ובסוף היא הכניסה בקבוק לפה והסכימה לשתות.
זה לא היה קל ואפילו קשה מאוד צריך לזה לב חזק לראות את התינוקת בוכה. אבל עדיף שאמא תעשה את זה לא מטפלת זרה.
וכמו שאמרו פה התחלתי טעימות בגיל מוקדם. 3 חודשים בערך.
והבונוס היה שאחרי שהיא למדה לשתות מבקבוק היא הסכימה גם מוצץ!!! לזה בכלל לא ציפיתי.
הרבה הצלחות!!

CHANI MIRI

משתמש חדש
הבת שלי בת חצי שנה 7.5 שעות אצל מטפלת ואוכלת חצי בננה מרוסקת
אני לא רוצה להתייאש מבקבוק, יש מישהי שהצליחה לתת בקבוק לילד סרבני גם בכזה גיל? אשמח מאד!
אני רק רוצה להוסיף שהתינוקת אכלה מגיל שבוע עד גיל חודשיים פעם ביום בקבוק כדי להרגיל אותה לזה, וביום אחד הפסיקה לחלוטין, יש מישהי שמכירה כזו תופעה?

רחלפי

משתמש רשום
אני רק רוצה להוסיף שהתינוקת אכלה מגיל שבוע עד גיל חודשיים פעם ביום בקבוק כדי להרגיל אותה לזה, וביום אחד הפסיקה לחלוטין, יש מישהי שמכירה כזו תופעה?
מכירה מקרוב...
אחרי שהתייאשתי ונתתי גרברים ודייסה בתוך חלב אם עם כפית וכו' וכו', יום אחד קרה הנס (כמעט 8 חוד') הוא התחיל לקחת בקבוק,
זה היה אחרי שנלחמתי שבוע על להירדם עם מוצץ, אולי זה מה שהשפיע.

ERNR

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מכירה ילד שהתחיל בגיל 10 חודשים לקחת בקבוק
(פשוט הביאו לו בקבוק עם משקה מתוק...)

קומבינה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
מכירה ילד שהתחיל בגיל 10 חודשים לקחת בקבוק
(פשוט הביאו לו בקבוק עם משקה מתוק...)
הבן שלי היה בגיל 9 חוד'
סירב לבקבוק והעדיף לבכות מרעב

נתתי לו מתוך שינה מטרנה והוספתי לה תרכיז תפוחים כדי להמתיק
לאט לאט הוא התרגל
ואז הפחתתי בהדרגה את התרכיז עד שעברנו למטרנה בלבד

Chaya Fack

משתמש רשום
גם בבית וגם אצל המטפלת זה לא הולך. הקטע שהוא לא צורח הוא פשוט לא אוכל. מוצץ כמה מציצות ומעיף את הבקבוק. מתעצבן שמכניסים לו לפה ומנסה להקיא.
גם עם מוצץ זה אל הלך, כבר מגיל שבועים לא מצא חן בעיניו הבקבוק.
ניסיתי בקבוק עם שתיה קצת מתוקה ולא ראיתי ישועה מזה

קומבינה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
גם בבית וגם אצל המטפלת זה לא הולך. הקטע שהוא לא צורח הוא פשוט לא אוכל. מוצץ כמה מציצות ומעיף את הבקבוק. מתעצבן שמכניסים לו לפה ומנסה להקיא.
גם עם מוצץ זה אל הלך, כבר מגיל שבועים לא מצא חן בעיניו הבקבוק.
ניסיתי בקבוק עם שתיה קצת מתוקה ולא ראיתי ישועה מזה
מתוך שינה עמוקה?

Chaya Fack

משתמש רשום
רק בזמנים שממש ממש מורעב אחרי המון שעות שלא אכל וגם זה המקסימום שהצליח היה אולי 30

ג'ינגית

משתמש רשום
ליבי איתך...

הייתי בסרט הזה שנה שעברה, המסקנות:
ילדים עקשנים לא יעזור הרעבה- צריך עיקביות של המאכיל. הבת שלי היתה בת 5 חודשים אחרי ניתוח מעיים יומיים צום המנתח לא האמין לי שלא תסכים וזה מה שהיה!!! (רצו דווקא מדוד בשביל לא להכביד על המעיים)
בגיל 6 וחצי חודשים התחילה אצל המטפלת שהסכימה לקבל אותה על דעת זה שהיא לא אוכלת!!
המטפלת כל יום ניסתה בקבוק קצת בשביל ההרגל, ואחרי זה האכילה אותה חצי מנה במזרק - עד שאחרי 5 שבועות הילדה התחילה למצוץ טיפה את הבקבוק - עד שהיום לוקחת אותו לבד.
הכל סייעתא דשמיא, הרבה תפילות!
אבל לדעתי העקביות של המטפלת שלא דחפה לה עם המזרק אלא כל יום ניסתה קודם בקבוק בשביל להרגיל אותה לרעיון.

המון הצלחות!!!
חלק מצער גידול בנים... והשכר שמור...

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מישהי שמעה על הקורס של "בקבוק ללא מאבק" - וניסתה אולי?
גם אני כבר מיואשת ועוד שבוע וחצי צריכה לחזור לעבודה...
ניסיתם שבעלך ייתן לו בקבוק כשאת לא בבית?
שאמא/דודה/חמות יתנו בקבוק בבית שלהם כשאת לא בשטח?
הרבה פעמים תינוק לא מוכן לקחת בקבוק בבית שלו או ע"י אמא/כשאמא נמצאת בשטח, אבל בתנאים אחרים כן.

בת שבע א.

משתמש צעיר
ניסיתם שבעלך ייתן לו בקבוק כשאת לא בבית?
שאמא/דודה/חמות יתנו בקבוק בבית שלהם כשאת לא בשטח?
הרבה פעמים תינוק לא מוכן לקחת בקבוק בבית שלו או ע"י אמא/כשאמא נמצאת בשטח, אבל בתנאים אחרים כן.
כן, ניסיתי.
אבל דווקא אני חושבת שהיא לקחה יותר טוב ממני מאשר מבעלי.
כשהיא ישנונית מאד היא לוקחת הרבה יותר טוב, אבל ברגע שמתעוררת יותר - זהו, מקיאה את הפיטמה החוצה.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
כן, ניסיתי.
אבל דווקא אני חושבת שהיא לקחה יותר טוב ממני מאשר מבעלי.
כשהיא ישנונית מאד היא לוקחת הרבה יותר טוב, אבל ברגע שמתעוררת יותר - זהו, מקיאה את הפיטמה החוצה.
אז אני רק ארגיע אותך שאו הוא יחליט ללמוד אצל המטפלת, או יחליט לשבות רעב.
וכל עוד הוא רגוע אז זה בסדר שהוא לא יאכל אצלה בכלל, אבל את תשלמי את זה בהאכלה כל שעה כולל בלילה...
אם המטפלת תסכים שתנסה להאכיל אותו בכפית.
ועוד מעט תתחילי מוצקים ותביאי לו אבוקדו שזה מצוין תזונתית לתינוקות

בת שבע א.

משתמש צעיר
אז אני רק ארגיע אותך שאו הוא יחליט ללמוד אצל המטפלת, או יחליט לשבות רעב.
וכל עוד הוא רגוע אז זה בסדר שהוא לא יאכל אצלה בכלל, אבל את תשלמי את זה בהאכלה כל שעה כולל בלילה...
אם המטפלת תסכים שתנסה להאכיל אותו בכפית.
ועוד מעט תתחילי מוצקים ותביאי לו אבוקדו שזה מצוין תזונתית לתינוקות
אני כ"כ רוצה לא להגיע למצב הזה - של שביתת רעב, לכן עושה מה שאני יכולה עכשיו...
עם כפית הבנתי שלא כדאי עד שממש אין ברירה.
אם יש עוד טיפים, אשמח לשמוע, תודה!

חילזון

משתמש מקצוען
אני כ"כ רוצה לא להגיע למצב הזה - של שביתת רעב, לכן עושה מה שאני יכולה עכשיו...
עם כפית הבנתי שלא כדאי עד שממש אין ברירה.
אם יש עוד טיפים, אשמח לשמוע, תודה!
מניסיון עם זה ילדים עקשנים אז זה אבוד עד שמתחילים מוצקים ואז אוכלים פרות או מרק.
מה שלא הציעו זה לנסות את הבקבוק הפשוט ביותר. עוד ניסיון זה דווקא להוסיף דייסה. ולעשות חור די גדול שירגישו קודם את הטעם כי הם לא יודעים מה לעשות עם הבקבוק.

אודיה נגר

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מכירה מטפלת שמאכילה תינוקת בת 4 חודשים בערך עם כפית (חלב אם- כדי שלא יהיה מידי נוזלי היא מכניסה גם דייסה)

בת שבע א.

משתמש צעיר

רוז גרין

משתמש רשום
❤️❤️בקבוק של NUK
מכירה ומקרוב..:( כמה וכמה סרבני בקבוק שזה היה הפתרון היחיד שעזר..
קשה קצת להשיג אותם היום.. אני אחפש רגע קישור איפה שכן יש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה