עזרה סרבני בקבוק - עזרה דחופה

Chaya Fack

משתמש רשום
מה עושים עם תינוק שלא מסכים לקחת בקבוק.
נמצא למעלה משבוע אצל מטפלת ולא מוכן לקחת בקבוק. יכול להיות הפרש של 7 שעות מההאכלה אחרונה ואחרי מלא נסיונות המטפלת מצליחה להביא לו אולי 20 מ"ל.
ניסיתי כבר בקבוק מאמ, לנסינו וטומי טיפי.

goldiy

משתמש פעיל
שמעתי על מישהי עם אותו סיפור שמאכילה במזרק...

לארג'

משתמש מקצוען
ישנם הרבה סיבות
מידת החום אינה מספקת או מידי חם
להאכיל את התינוק בידים ולא בפטנטים זרים ומוזרים
להחליף פיטמה להתאם לגיל פיטמה 3 כמדומני
לתת מטרנה בדיוק כפי ההוראות ביחס למים
במידה והכל בסדר,לברר בטיפת חלב/רופא משפחה

דודי ואודי

משתמש רשום
תנסי בקבוק של לנסינו
מנסיון של כמה מטפלות שבררתי
ואחרי כמעט יאוש
שווה כל שקל לנסות
בהצלחה!!!

.Nathan

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
רק אצל המטפלת? בבית הוא לא סרבן בקבוקים?

מביאה את המשיח

משתמש פעיל
א. אני נתתי טעימות מגיל 4 לשני הילדים הראשון בגלל ריפלוקס והשני כי לא ידעתי ששינו את ההנחיות, הרופאה אמרה לי שזה בסדר גמור.
אבל מנה שלמה לא נראה לי תצליחו לפני חצי שנה לתת מנה שלמה מתחילים לאט לאט כל יום עוד כפית
ב. מכירה סרבן שהאכילו בכפית. ז א אחרי שמבין את הרעיון של כפית מהטעימות אפשר גם את המטרנה יותר בקלות.

rivkar

משתמש מקצוען
כאמא לתינוק בן שנה שעד עצם היום הזה לא שותה בקבוק
תכלס זה מושלם..
מהר מאד עבר למוצקים
למד לאכול ארוחות יפות אצל המטפלת + שותה קצת מים בכוס \ כוס קש
אני לא הייתי צריכה לשאוב (שונאתת)
יונק בשמחה אחה"צ \ לילה
רק צריך כח לקום בלילות כי הם יודעים לפצות את עצמם..
(ואיך נסים סופית עם ההנקה?! זה כבר שאלה טובה..)

והחכמים העקשנים לא משנה איזה בקבוק\ פטמה תנסו, עזבו זה שטויות אילו שהחליטו שבקבוק לא יכנס אליהם לפה לא יעזור כלום..

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
אני בגיל 4 חודשים נתתי בטטה מבושלת אצל המטפלת
אחרי שהגברת לא הסכימה לאכול כלום
לא חלב שאוב ולא מטרנה.
כל בוקר בישלתי קצת בטטה והיא אכלה בהנאה.
בהמשך הוספתי קציצת עוף
הלך מצוין

המליונרית

משתמש מקצוען
מנסיון,אין מה לעשות איתם אם הם עקשנים הבן שלי היה אוכל 120 אצל המטפלת מ 8-4 וזהו! וניסיתי כל האופציות והעצות
עד היום הוא עושה בעיות עם אוכל (לא אוהב מוצקים רק טחונים)

ERNR

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מנסיון ממליצה לא להתייאש
ודווקא להאמין שזה אפשרי
אפשר לנסות לתת לו חוויה של הנקה

כמה רעיונות אפשריים
לחמם את הפירמה של הבקבוק/ללפף חיתול בד סביב הפירמה שירגיש את הבד...או להאכיל אותו בתנוחת הנקה מתחת לשמיכה או אפילו סינר הנקה מנסיון זה עובד ואח”כ ילד מתרגל לבקבוק עצמו בלי כל המסביב

CHANI MIRI

משתמש חדש
הבת שלי בת חצי שנה 7.5 שעות אצל מטפלת ואוכלת חצי בננה מרוסקת
אני לא רוצה להתייאש מבקבוק, יש מישהי שהצליחה לתת בקבוק לילד סרבני גם בכזה גיל? אשמח מאד!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה