דרוש מידע סקר, מה עדיף המכירה השכונתית או משנת יוסף? כנסו הצביעו והשפיעו

מירי11111

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פעם אחת קניתי במכירה הקהילתית.
מלא בלגן
הזמנתי מוצרים זהים בשני המקומות (ערב פסח מה שהייתי צריכה שניים העדפתי שתי חברות שונות)
חלק הגיע אותו דבר ביותר יקר
ובחלק משנת יוסף היה הרבה יותר איכותי מחירים זהים או כמעט זהים.

(לאחרונה עייפתי ממשנת יוסף וכבר לא מזמינה כל שבוע.)

yotav7

משתמש חדש
כלקוח קבוע של משנת יוסף שלא מוותר
אין השואה מבחינת המחירים, ויש שם בעיקר את המוצרים שבאמת נצרכים לבית חרדי ולא מנסים לדחוף דברים שלא צריכים
מה שכן שמתי לב, במוצרי מותגים (אוסם/תלמה וכדומה) המחיר זהה לחנויות
במוצרים לא ממותגים הפער יכול להיות עשרות אחוזים
משער שחברות מותג לא מאפשרות למכור מוצר במחיר פחות ממחיר השוק בשביל לא לפגוע לעצמם בשוק

ופרצת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
אז כל מה שאמרתי זה כהצעה לייעול המערכת להקטין ככל האפשר את הזמן בין סגירת ההזמנות לחלוקה...
יכול לקרות שעד ש'אואיל בטובי' לסגור את ההזמנה, כבר לא ישארו במלאי מוצרים שחשובים לי. במיוחד במכירות מיוחדות.
מה שאני עושה (ולא קונה כל שבוע), משתדלת להיכנס למכירה בסמוך לפתיחתה, לשריין מראש את המוצרים שחושבת שאצטרך, ובסמיכות למועד סגירת ההזמנה - עושה חישוב מחודש ומעדכנת את ההזמנה לפי הצורך.

מה שאני

משתמש מקצוען
יכול לקרות שעד ש'אואיל בטובי' לסגור את ההזמנה, כבר לא ישארו במלאי מוצרים שחשובים לי. במיוחד במכירות מיוחדות.
מה שאני עושה (ולא קונה כל שבוע), משתדלת להיכנס למכירה בסמוך לפתיחתה, לשריין מראש את המוצרים שחושבת שאצטרך, ובסמיכות למועד סגירת ההזמנה - עושה חישוב מחודש ומעדכנת את ההזמנה לפי הצורך.
רק לשים לב שבהזמנה במייל אם שולחים זה מבטל את כל ההזמנה הראשונה ויתכן ויחסר לו מוצרים אחרים ומי שמשתמש במייל שיעשה שינויים דרך הטלפון

ברוך קנל

משתמש צעיר
מה זה קשור לנושא שאני העליתי?.
אני דיברתי על זה שזה לא יעיל ההפרש בין זמן סגירת התחנה למועד החלוקה בפועל שהוא ממש גדול.. בעיקר כשמדובר במוצרי צריכה בסיסיים..

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
מזמינה קבועה בשניהם
מרוצה יותר ממשנת יוסף

מבחינת האתר שמשנת יוסף כשנגמר המלאי אין אופציה להזמין
לעומת המכירה שזה לא מעודכן
האתר יותר מאיר עינים במשנת יוסף

המחירים משתנה לפעמים פה ולפעמים פה
והרבה מחירים חופפים (לפעמים 0.1-0.4 אג' הבדל)

מה יש

משתמש מקצוען
אין לנו מכירה שכונתית..
רק לגבי התלונות על איכות המוצר
אני במשנת יוסף הרבה פעמים הולכת רואה שהירקות במצב לא טוב.. לא לוקחת וכותבת במייל
ומזדכה.
אני לא לוקחת מוצרים שלא הייתי מזמינה אם הייתי רואה שזה מצבם.
והשירות מעולה. יותר מהרבה חנויות ורשתות גדולות.

shloimi

משתמש רשום
כמובן המכירה הקהילתית ואנחנו קונים בשניהם
העיקר באיכות המוצרים הפירות והירקות

03676

משתמש רשום
למכירה לקהילה
ישנה אופציה של איסוף מוצרים תמורת 15 שח.

ויתכן ! שאם פתאום אין לכם מי לשלוח..
ניתן להתקשר למנהל סניף והוא יאסוף עבורכם מוצרים.
אבל תאופציה הזאת עדיין לא ניסית
י
וכן בברכפלד המכירה די דלילה וממש נוח לקנות אצלם

710

משתמש פעיל
למכירה לקהילה
ישנה אופציה של איסוף מוצרים תמורת 15 שח.

ויתכן ! שאם פתאום אין לכם מי לשלוח..
ניתן להתקשר למנהל סניף והוא יאסוף עבורכם מוצרים.
אבל תאופציה הזאת עדיין לא ניסית
י
וכן בברכפלד המכירה די דלילה וממש נוח לקנות אצלם
יש במכירה הקהילתית אופציה של משלוח עד לבית????

איש בן פרצי

משתמש צעיר
קונה בשניהם, לכל אחד יש את המעלות שלו וגם את החסרונות
המחירים מעולים, השירות לקוחות מעולה.
לכל אחד יש במה להשתפר :)

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה