סקר מבקר המדינה

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אפר לענות על הסקר עד סוף החודש!!!
אנא השפיעו, לתועלת כולנו.

שלכם

משתמש פעיל
עניתי גם כן
הסקר עשוי לא רע
מעניין שאין שם שאלות על הנושאים של השירות מהנהג,
וכן על תקלות באוטובוסים והשארת נוסעים בתחנה
דברים שיוצא לי להתקל בהם הרבה, אולי במגזר הכללי יש אוטובוסים תקינים יותר ולא משאירים נוסעים בתחנה?

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
ממש לא
השבוע הייתי בחיפה
עיר לא חרדית
באזור לא חרדי
הנהגים שם אפילו לא חושבים שצריך לעצור בתחנה
הם טסים על הכביש
כאילו זה כביש מהיר!!!!

מצד שני
כשהם כן עוצרים הם מאוד אדיבים
שואלים לאן צריך
מזכירים לרדת
וכו.....

A052

משתמש סופר מקצוען
אם לא שמתם לב, העיר מודיעין עילית לא מופיעה עדיין ברשימת היישובים! למרות שהיא הוכרזה כמועצה מקומית לפני כעשרים שנה!! מופיע שם רק קריית ספר השם הראשוני של היישוב כשהיה עדיין חלק ממועצה אזורית מטה בנימין ולא אושר לאחמ"כ ע"י ועדת השמות.
כך שאם זה ה"מקצועיות" של מבקר המדינה, ניתן להבין למה כלום לא זז פה לאחר הדוחות שלו...

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
עניתי גם כן

מעניין שאין שם שאלות על הנושאים של השירות מהנהג,
וכן על תקלות באוטובוסים והשארת נוסעים בתחנה
דברים שיוצא לי להתקל בהם הרבה, אולי במגזר הכללי יש אוטובוסים תקינים יותר ולא משאירים נוסעים בתחנה?

לדעתי, הרעיון שלהם זה לשמוע מהנוסעים מה לא טוב להם באמת בלי לתת להם רעיונות.. אלא לראות מה באמת מציק להם.....

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
אני חייבת לספר לכם אפיזודה נחמדה.
ביום שלישי נסענו מב"ב להדר גנים בקו 292. היינו על גשר בר אילן כשראינו אותו מתקרב לתחנה. למי שמכיר את האזור, זה מטורף לתפוס אוטובוס כשאתה רץ על הגשר והאוטובוס עובר מתחתיו...

הייתי עם עגלה ובעלי עם ילד על הידיים ואנחנו רצים כמו מטורפים כי האוטובוס הבא עוד XXX דקות שהורסים את כל התכנונים להמשך היום.

נופפנו לנהג בכל הכח ו-הוא עצר. והמתין. והמתין. זה היה בהחלט עיכוב... (מתנצלת אם הייתם שם...) המתין שנרד מהגשר, נסתובב, נגיע לתחנה ונעלה.

כשהודיתי לנהג הוא הגיב: "אני כאן לא רק כדי להסיע, אלא גם כדי לעזור...."
אז אני לא אעשה לייק לדן כי הוא לגמרי לא מייצג את הנהגים שלהם, אבל לה' יש שליחים טובים, וזכינו לפגוש אחד מהם שעובד כנהג בתחבורה הציבורית.

מאחלת גם לכם... :)

שרית ו

משתמש מקצוען
אני חייבת לספר לכם אפיזודה נחמדה.
ביום שלישי נסענו מב"ב להדר גנים בקו 292. היינו על גשר בר אילן כשראינו אותו מתקרב לתחנה. למי שמכיר את האזור, זה מטורף לתפוס אוטובוס כשאתה רץ על הגשר והאוטובוס עובר מתחתיו...

הייתי עם עגלה ובעלי עם ילד על הידיים ואנחנו רצים כמו מטורפים כי האוטובוס הבא עוד XXX דקות שהורסים את כל התכנונים להמשך היום.

נופפנו לנהג בכל הכח ו-הוא עצר. והמתין. והמתין. זה היה בהחלט עיכוב... (מתנצלת אם הייתם שם...) המתין שנרד מהגשר, נסתובב, נגיע לתחנה ונעלה.

כשהודיתי לנהג הוא הגיב: "אני כאן לא רק כדי להסיע, אלא גם כדי לעזור...."
אז אני לא אעשה לייק לדן כי הוא לגמרי לא מייצג את הנהגים שלהם, אבל לה' יש שליחים טובים, וזכינו לפגוש אחד מהם שעובד כנהג בתחבורה הציבורית.

מאחלת גם לכם... :)

אם יש לך שם או פרטים מדויקים על הנהג כדאי שתדווחי להם הם מקבלים על זה קרדיט אולי אם ידעו שעל יחס מיוחד אנחנו יודעים להודות הם יעשו יותר.

גם לי היה פעם סיפור על נהג אגד שהתנהג באופן מיוחד (סיפור ארוך) לקחתי את הפרטים שלו ואמרתי לו שאספר על זה לאגד והוא ממש שמח.

yochi000

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מקווה שיעזור
הבעיה העיקרית שלהם שהם לא קשובים לשטח.
אין להם מושג בכלל מה זה זמני עומס בשטח.
השבוע נסעתי בקו 1, אחרי שנים שאני נמנעת מלנסוע בקו הזה (אם לכותל, אז רק ברגל!)
וזה היה פשוט מחפיר!
כן מגיע/ לא מגיע / כן עולה / לא עולה
עולים על כל אוטובוס שמגיע העיקר לצאת מפה ובשלום.
פשוט סיוט

ספלאש - עיצוב בשפריץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
עניתי על הסקר ואני ממש סקפטית לגביו. לא מאמינה שזה יועיל!!
אוטובוסים של נתיב אקספרס בעירנו הם קטסטרופה של ממש!! משאירים את הנוסעים בתחנות
וממשיכים הלאה בלי למצמץ!!! משפחות שלמות עם מזוודות לרוב ושלל ילדים (בן פורת יוסף) שצריכים להעסיק אותם שלא יבכו ולא יתעצבנו ולא ירדו לכביש וכו'....

עובר אוטובוס עמוס בנוסעים ולא עוצר, מתקשרים לחברה בעצבים, הם עונים בשיא האדישות שנמתין לקו הבא. הבעיה היא שהקו הבעיה יעבור רק בעוד שעה+. והם יאמרו "אין לנו מה לעשות..." ולא יוציאו חלילה אוטובוס נוסף ברבע שעה הקרובה...
וכמו שקורה ברוב המקרים-מגיע האוטובוס הבא בשעה שלו, לאחר שעת המתנה מורטת עצבים,
ומעלה נוסעים. נגמר המקום ושוב-תמתינו לאוטובוס הבא... ממש כך!!

פעם נסעתי לאירוע וחיכיתי בתחנה לאוטובוס. הגיע אוטובוס שחלף עבר לו, ומאחוריי היתה משפחה עם 7 ילדים בוכים... האבא היה מיואש. אמר ששלוש שעות הם מחכים ולא עובר שום קו!! התקשרתי לחברה ואמרתי להם איפה האוטובוסים של השעה X ו-Y שלא הגיעו בכלל??
מה ענו בחברה? הם היו עמוסים אז עשו קיצור דרך עוד בתחילת המסלול ויצאו דרך כביש X אל מחוץ לעיר...
וואוו!! בראבו!!! ומה כולם צריכים לנחש במשך 3 שעות?? שאין אוטובוס, ברגע שיש 3 אוטובוסים שהספיקו לקצר במסלול האיסוף? חותכים לאחר תחנה חמישית כשיש עוד 30 תחנות איסוף?? לפחות שיודיעו לחברה להוציא עוד אוטובוס...

אז זהו... אני לא בטוחה שמשהו יזוז שם עם מבקר המדינה, כי ההגה בידיים שלהם ואנחנו רק איזה אזרח קטן ולא כ"כ חשוב כנראה...

נעמי ר

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אם לא שמתם לב, העיר מודיעין עילית לא מופיעה עדיין ברשימת היישובים! למרות שהיא הוכרזה כמועצה מקומית לפני כעשרים שנה!! מופיע שם רק קריית ספר השם הראשוני של היישוב כשהיה עדיין חלק ממועצה אזורית מטה בנימין ולא אושר לאחמ"כ ע"י ועדת השמות.
כך שאם זה ה"מקצועיות" של מבקר המדינה, ניתן להבין למה כלום לא זז פה לאחר הדוחות שלו...
דוקא הופיע מודיעין עילית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה