עזרה סקר לאמהות- מסיבת סיום בגן עם הורים

תמיד את מגיעה למסיבת סוף שנה, אבל מה ההרגשה שלך לגבי חשיבות קיום מסיבות עם אמהות?

• סה"כ מצביעים
    399

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
בגיל של מעון -המסיבה די מיותר ומטריחה
אבל אצלנו עושים את זה כפעילות במשחקיה עם הילד והאמא ואז זה לא ממש מחייב להגיע ומאד נחמד
מעל גיל 3 זה מאד מוסיף , הזדמנות של האמא לראות איך הילד מתיחס לחברים ואיך החברים אליו
רק לא להביא מפעילה שמספרת סיפור ברמה של גן...
לפעמים אני ממש מתפדחת בשבילם ומוצאת את עצמי מקשיבה בכח לסיפור המטריח על החיפושית..
כן נחמד לי לראות את הילדים שרים עם מעט תנועות וכו'

MAGNET

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש לי 6 בנות וכל שנה יש לי לפחות 2 מסיבות זה עמוס
אמרת הכל.....
זה באמת תלוי במספר הבנות שיש לכל אחת
לי יש בת אחת ואני נהנית מכל רגע! ואח"כ בבית לא גומרים לצפות בהסרטות
אולי אם היו לי בנות רצופות הייתי חושבת כמוך...

שרהפכ

משתמש פעיל
אני מאוד נהנית מהמסיבה.
לראות את הילדה שרה וכל ההתרגשות של לפני ואחרי...
וסתם ככה, לבוא ולהיות איפה שהבת שלי מבלה את רוב היום.

אבל תעשו טובה, שלא יהיה חופש יום שלם בגלל זה. זה לא הגיוני.
לעשות מסיבה שעה בבוקר ורצוי ביום שישי - ואחרי זה המשך יום רגיל.

היה על זה אשכול בשנה שעברה- תבינו שאמאהות עם כל האהבה שלהם למסיבות לא יכולות לקחת חופש X מספר הילדים בשביל מסיבות. יש מספיק חופשים במערכת החינוך שמאלצים אותנו לפתרונות יצירתיים. אי אפשר בשום אופן להוסיף יום חופש נוסף.

לאחר שעתיים - שלוש לעבודה בשביל זה, אצלי זה בגבול האפשרי יותר מזה- לא!

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
מוותרת על המסיבה, בעיקר בשל העובדה שדוחסים אותנו בקראוון של הגן אמהות וילדות ואחיות של הילדות שרק רוצות להציץ, ומושיבים אותנו על כסא גן זערורי.זו לא מסיבה, זה עונש.

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מוותרת על המסיבה, בעיקר בשל העובדה שדוחסים אותנו בקראוון של הגן אמהות וילדות ואחיות של הילדות שרק רוצות להציץ, ומושיבים אותנו על כסא גן זערורי.זו לא מסיבה, זה עונש.
הכסאות גן האילו... כל אסיפת הורים אני בלחץ שהכסא עוד רגע עומד להתפרק..

קפפוצצינו

משתמש מקצוען
אני בעד המסיבה
כל כך מתוק ומרגש לראות את המתוקות האלה
איזו התרגשות שבועיים(לפחות) לפני וחוויות אחרי
ואני בעד שנקח אח"כ את הילדות
הגננות עבדו כ"כ קשה והתאמצו- שמגיע להן!!!
והבת שלי באתי אליה לגן ו... אשאיר אותה??
זה המשך החויה לבלות אח"כ יחד ולחוות שוב ושוב
מה הן תעשנה בגן?? אנחנו חוגגות ביחד.....

החנוכיה שלי!

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אתן שומעות, גננות?
כולנו, כל האמהות כולן, לא רוצות מסיבות מפוצצות!

אז אם תכננתן כי חשבתן שהאמהות רוצות, ויש ביקוש, וזו הדרישה, אז זהו שלא.
באמת המון תודות.

וגם לא רוצות להפסיד יום עבודה!!!!

חוקית הגן אמור להמשיך להתנהל כביום שיגרתי ורגיל אחרי המסיבה, רק שנוח לגננות לא לידע את ההורים על כך.....

לצו

משתמש פעיל
גננות יקרות!
אנחנו רוצות ומחכות מאוד למסיבה המרגשת של הילדות המתוקות,

נכון אין צורך בכלל להשקיע את כל הנשמה (זה לא מסיבת סיום כיתה ח'....)
אבל כן, לילדה זה חשוב מאווווד ואין צורך להכביר במילים.
וכן... יש לי 3 בנות בגנים. וכן יש לי עבודה , אבל בשביל מה אני עובדת??
תנו לי קצת גם לראות את הנחת.!!!

צפורן

משתמש מקצוען
עושה רושם שאין בפרוג שום מורה מחנכת, אפילו מזכירה רפואית אחת לרפואה, שום פקידת בנק, או דואר או קופאית, והס מלהזכיר עקרת בית...
איך זה שכולן כאן בעד מסיבות ביום שישי?

ואם יש ארבע בנות?
נתחיל לתאם עם הגננות של כל האחים והאחיות?
נתחיל מסיבות חודש לפני?
ואולי נבחר לגן של איזה ילדה ללכת למסיבה?

נכון שיום שישי פותר את הבעיה הידועה של חופש אחרי המסיבה, והוא יום חופשי להרבה נשים, אבל לאף אחת לא משעמם ביום הזה...

אני לגמרי עם שקדיה!
את הקשר עם הגן עדיף לתחזק במהלך השנה, כל אחת בזמנים הנוחים לה.
בסוף השנה - כיף לילדות ולגננות בלי אמא!

צפורן

משתמש מקצוען
עוד נקודה למחשבה היא, שלא הוגן לבקש מהגננות שתבואנה אמהות, והמסיבה תהייה פשוטה כמה שאפשר.
זה כמו להגיד לקייטרינג להכין הכי פשוט שאפשר, כמו להגיד למעצבת גרפית "הכי פשוט שאפשר", כמו להגיד למעצבת אופנה או למארחת...
אנחנו חיים בחברה, ו"הכי פשוט שאפשר" זה כשאנחנו בסביבה טבעית, לא מול 40 אמהות 20 סבתות ועוד מספר לא ידוע של דודות אחיות ואחייניות...
בקיצור, קל להגיד, בלתי אפשרי לביצוע!

שרית ו

משתמש מקצוען
לא מול 40 אמהות 20 סבתות ועוד מספר לא ידוע של דודות אחיות ואחייניות...
אולי אם תהינה רק האמהות בלי הסבתות והדודות ושאר בנות המשפחה יהיה קל לעשות את זה פשוט,
שיר לאמא, שיר על איך שגדלה ועוד שיר מהנושא החדש של שרה זילברגברג...

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
וכן... יש לי 3 בנות בגנים. וכן יש לי עבודה , אבל בשביל מה אני עובדת??

לא יודעת בשביל מה את עובדת...
אבל אני, בטוח, לא עובדת בשביל לבוא לגן ולשבת על הכסא הנמוך שעתיים ולשמוע שירים מרטיטים וסבוכים על הגלות הקשה ועל אור הגאולה, ועוד ועוד שירים מרטיטים, המון שירים מרטיטים, ואביזרים מפוארים, ועוד אביזרים.

לא עובדת בשביל זה ולא רוצה לעבוד בשביל זה וגם לא להפסיד עבודה בשביל זה :D

הנחת שלי היא עם הילדה, בכיף, בטיול, בבית, במשחק, כשאני מלמדת אותה אות חדשה, קונה לה לורד מעניין לצייר בו, או סתם יושבת ושרה איתה.

אם המסיבה היא קצרה מאד ושמחה מאד והילדות מבינות בה כל מילה, אז בסדר. נבוא ונהנה.
יותר מזה - לא. מיותר.

שעת חלון

משתמש רשום
אוסיף עוד דוגמה של הגזמה במסיבה.

סוף גן חובה,
כ-3 שעות של שירים ומחזמר שהילדות שרו.
סה"כ 24 שירים. (קיבלנו שירון...)

ומליוני אביזרים.

גן קטנטן וצפוף... וחם...

צפורן

משתמש מקצוען
אולי אם תהינה רק האמהות בלי הסבתות והדודות ושאר בנות המשפחה יהיה קל לעשות את זה פשוט,
שיר לאמא, שיר על איך שגדלה ועוד שיר מהנושא החדש של שרה זילברגברג...
הגננות בד"כ מזמינות רק אמהות, והיו מוותרות על הסבתות וכל שאר המשפוחה בשמחה רבה,
(אגב, אני מאמינה שיש גם הרבה גננות שהיו מוותרות גם על האמהות, אבל מי תעז להגיד את זה...)

אז מה את מציעה לגננות לעשות? לכתוב "בבקשה לא להביא אחיות, אחייניות דודות וסבתות", כמו שחלק מהן מבקשות לא להביא תינוקות? לשלוח כרטיסי כניסה ממוספרים? לשים שומר בכניסה לגן?

בקיצור, גם אני מסכימה שהילדה צריכה רק את אמא (וגם זה רק כדי לא להיות שונה מחברותיה. היא הסתדרה בגן מצוין בלי אמא כל השנה...) אבל איך בדיוק אפשר לגרום שכולם יבינו את זה?

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הגננות בד"כ מזמינות רק אמהות, והיו מוותרות על הסבתות וכל שאר המשפוחה בשמחה רבה,
(אגב, אני מאמינה שיש גם הרבה גננות שהיו מוותרות גם על האמהות, אבל מי תעז להגיד את זה...)

אז מה את מציעה לגננות לעשות? לכתוב "בבקשה לא להביא אחיות, אחייניות דודות וסבתות", כמו שחלק מהן מבקשות לא להביא תינוקות? לשלוח כרטיסי כניסה ממוספרים? לשים שומר בכניסה לגן?

בקיצור, גם אני מסכימה שהילדה צריכה רק את אמא (וגם זה רק כדי לא להיות שונה מחברותיה. היא הסתדרה בגן מצוין בלי אמא כל השנה...) אבל איך בדיוק אפשר לגרום שכולם יבינו את זה?

אצלנו (ירושלים, גנים קטנים וצפופים), תמיד אמרו שהמסיבה רק לאמהות, ורק אמהות באו.
חוץ ממסיבת סוף גן חובה אחת, שנערכה במתנס השכונתי, ואליה באו גם סבתות.

צפורן

משתמש מקצוען
אצלנו (ירושלים, גנים קטנים וצפופים), תמיד אמרו שהמסיבה רק לאמהות, ורק אמהות באו.
חוץ ממסיבת סוף גן חובה אחת, שנערכה במתנס השכונתי, ואליה באו גם סבתות.
אשריכן
אצלנו, מודיעין עילית, במסיבות של כל בנותי, לאורך כל השנים, תמיד היו גם אחיות דודות וסבתות (וכמה תינוקות) שהזמינו את עצמן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  21  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה