שוק ההון סקר: האם השקעתם במדד S&P 500?

האם השקעתם במדד S&P 500?

• כן.

• כן, רק בפנסיה והשתלמות.

• לא.

• לא יודע/ת מה זה מדד S&P 500?

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.

יוחנן 1

משתמש מקצוען
השקעתי שנים האחרונות
רק בזכות @השקעות R הון התותח
שלאחר הקורס החינמי והליווי האישי הבנתי מה אני צריך לעשות
לאחר שקלטתי את העניין,
עליתי למקום הרבה יותר גבוה
בחודשים האחרונים היה שם רווחים גדולים

תודה רבה לך @השקעות R הון
עד כמה שידוע לי השקעות R הון התחיל לעשות קורסים וליווי רק לפני שנה. [הייתי לפני שנה והוא אמר שזה פעם ראשונה]
אתה בטוח שקיבלת ממנו קורס וליווי לפני "שנים"??

מדבר לעניין

משתמש פעיל
עד כמה שידוע לי השקעות R הון התחיל לעשות קורסים וליווי רק לפני שנה. [הייתי לפני שנה והוא אמר שזה פעם ראשונה]
אתה בטוח שקיבלת ממנו קורס וליווי לפני "שנים"??
הגזמתי
הייתי גם בקורס הראשון
התכתבתי איתו קודם במייל

הכל טוב !!

משתמש פעיל
אולי תמליצו פה לאן העברתם את כספי הפנסיה שלכם ?
אם היו לכם רווחים גדולים, ותחסכו ממנו את הבדיקה ?
כמובן מסלול כשר

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
כמובן מסלול כשר
זה לא קשור לאשכול.
ובאופן כללי חייבים להבין את הנושא ואין מקום שמתאים ורווחי לכולם, זה פשוט חייב להיות מותאם לנתונים הספציפיים שלכם.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
אז מה עושים ? איך יודעים ?
או שתלמדו היטב את הנושא, ויש פה בפורום הרבה מאד מידע.
או שתפנו למישהו מקצועי בלתי תלוי. [כזה שלא מרוויח מהחברות שאליהם הוא מפנה....]

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
כמובן מסלול כשר
הכי פשוט לבדוק בגמל נט.
המסלול שהרוויח הכי הרבה לא בהכרח ירוויח גם בעתיד.

lizi_g

משתמש פעיל
לתשומת לב הרב אהרן היקר.
טבע הדברים שהגולשים באשכולות שמסווגות תחת "השקעות" הם אנשים שמתענינים ומבינים קצת מעל הסנדרט [בלשון המעטה. לפחות ביחס למגזר שלנו].
כך שלענ"ד האינדקציה של הסקר שלך תהיה מוטית משמעותית בהעמידך כזה סקר תחת הסיווג הנ"ל.
וכאן המקום להזכירך שוב לטובה על הקורסים שהעברת!!!!

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
לתשומת לב הרב אהרן היקר.
טבע הדברים שהגולשים באשכולות שמסווגות תחת "השקעות" הם אנשים שמתענינים ומבינים קצת מעל הסנדרט [בלשון המעטה. לפחות ביחס למגזר שלנו].
כך שלענ"ד האינדקציה של הסקר שלך תהיה מוטית משמעותית בהעמידך כזה סקר תחת הסיווג הנ"ל.
וכאן המקום להזכירך שוב לטובה על הקורסים שהעברת!!!!
תודה רבה על הפירגון
והצדק איתכם.

שפריצרית

משתמש מקצוען
שאלה:
בעקבות המודעות ההולכת וגדלה (לא רק בציבור שלנו), מדד S&P הפך להשקעה טרנדית של כל מי שרק מתחיל להתעניין קצת בהשקעות.
שומעת אנשים חסרי כל מושג אבל הדבר היחיד שהם יודעים ששווה להעביר את הפנסיה ל S&P.
כיום קרנם של יועצי ההשקעות ומנהלי התיקים הולכת ויורדת - למקצוע יש פחות ביקוש כיוון שיותר ויותר פונים להשקעה פאסיבית.
זה לא עלול ליצור מחירי בועה במניות המדד?

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
שאלה:
בעקבות המודעות ההולכת וגדלה (לא רק בציבור שלנו), מדד S&P הפך להשקעה טרנדית של כל מי שרק מתחיל להתעניין קצת בהשקעות.
שומעת אנשים חסרי כל מושג אבל הדבר היחיד שהם יודעים ששווה להעביר את הפנסיה ל S&P.
כיום קרנם של יועצי ההשקעות ומנהלי התיקים הולכת ויורדת - למקצוע יש פחות ביקוש כיוון שיותר ויותר פונים להשקעה פאסיבית.
נראה לי שהשוק מספיק גדול שגם אם כל תושבי מדינת ישראל ישקיעו בS&P זה לא יצור בועה

פעמיים

משתמש רשום
מנוי פרימיום
נראה לי שהשוק מספיק גדול שגם אם כל תושבי מדינת ישראל ישקיעו בS&P זה לא יצור בועה
בועה מתפתחת כשאנשים נוהרים עקב "בהלת זהב"
אם כולם ישימו שם את חסכנותיהם לטווח ארוך - זה לא בועה אלא השקעה מושכלת.

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
שאלה:
שאלה טובה!
גם כאן נשאלתי על זה
התשובה היא שישנם מחקרים שבדקו שההשקעה הפאסיבית זניחה יחסית לשוק ולא משפיעה בכלל.
בעתיד בל"נ אני יסדר את כל ההוכחות במאמר.

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה