התייעצות באיזה חברת ביטוח שווה להשקיע תוכנית חיסכון של מחקה מדד S&P 5001000 שח לחודש

שמחה123

משתמש פעיל
באיזה חברת ביטוח שווה להשקיע תוכנית חיסכון של מחקה מדד S&P 500
1000 שח לחודש

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
זה הפרמטר היחיד או שזה תלוי גם בתשואה לאורך זמן ואם כן איזה חברה הוכיחה תשואות הכי גבוהות,
מאחר שאתה מדבר על מחקה מדד, הפערים אמורים להיות מינוריים.
דרך אגב, מעניין אם בתי השקעות בעצמם עוקבים אחרי המדד, או שהם פשוט רוכשים מוצר עוקב.

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
מאחר שאתה מדבר על מחקה מדד, הפערים אמורים להיות מינוריים.
דרך אגב, מעניין אם בתי השקעות בעצמם עוקבים אחרי המדד, או שהם פשוט רוכשים מוצר עוקב.
בעבר בדקתי
הפניקס די עוקבים.
כל השאר על הרוב רוכשים קרנות סל.
זה הפרמטר היחיד או שזה תלוי גם בתשואה לאורך זמן ואם כן איזה חברה הוכיחה תשואות הכי גבוהות,
זה קרנות חדשות

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
בעבר בדקתי
הפניקס די עוקבים.
כל השאר על הרוב רוכשים קרנות סל.
אם כך אני מתקשה להבין מה הרציונל להשקיע דרך בית השקעות ולא דרך מסחר עצמאי. יש פער משמעותי מאוד בדמי ניהול.

אולי במקרה של פנסיה וקרן השתלמות זו הדרך היחידה....

האמת יש עוד סיבה. מי שפתוח למסחר עצמאי נחשף לפיתוי להיכנס להרפתקה

נערך לאחרונה ב:

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
אני ישבתי עם היועץ,

וכלל היה הכי שווה גם מבחינת תשואה וגם מבחינת דמי ניהול, אבל ייתכן שאצל כל חברה/ יועץ זה אחרת..

ילילי

משתמש מקצוען
אם כך אני מתקשה להבין מה הרציונל להשקיע דרך בית השקעות ולא דרך מסחר עצמאי. יש פער משמעותי מאוד בדמי ניהול.

אולי במקרה של פנסיה וקרן השתלמות זו הדרך היחידה....

האמת יש עוד סיבה. מי שפתוח למסחר עצמאי נחשף לפיתוי להיכנס להרפתקה
מי שנגיד אין לו מספיק כסף לקנות כל פעם מניה שלמה ורוצה לקנות כל חודש.
האופציה היחידה זה בית השקעות.

כי בישראל עם מסחר עצמאי אי אפשר לקנות חלקי מניות.

שמחה123

משתמש פעיל
אני רוצה לחדד את השאלה שלי כמו שאני מבין מדד S&P 500 נותן תשואה מאוד גבוהה ואם כן דרך איזה חברה או בית השקעות כדאי להשקיע בשקלול כל הפרמטרים ,

חייים125

משתמש פעיל
ב"ה
כמו שענו לך
תלך למי לנותן לך דמי ניהול הכי זולים
לצורך העניין זה נע בין 0.5 ל2.5
בקופ"ג

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה