דרוש מידע סקביאס...

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אין לי מושג ממי נדבקתי .
אין לי ארנבות....
ולי כן אמרו להיות בבידוד יש לי מלללללאאאא פצעים...
ישנת במקרה על מזרן שלא שייך לך? בבית או שהתארחת
לפעמים זה מגיע ממזרנים שאוחסנו במקום שנמצאות בקרבתו יונים
אחרי 48 שעות רצופות שמורחים את הקרם ומחדשים את המריחה ולא מתרחצים, הטפיל אמור להיעלם.

ולפעמים עד כמה שזה נשמע הזוי אפשר להידבק אפילו מישיבה על ספסל באוטובוס.
בעקרון יש אנשים שנדבקים ויש אנשים שלא יידבקו לא משנה מה יעשו.

לאה דיין

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מאחלת לך רפואה שלימה ממש
נשמע ממש קשה :(

אלופה שחזרת לעבוד(y)

שרולי ש

משתמש חדש
אנחנו משפחה שלמה בכל גודלה כולל הנשואים והנכדים נדבקנו, כולם מגורדים לא ברור מה עוזר לזה מנסים ליקליר
מישהי הציעה לנו גופרית שקונים משהו בפתח תקווה גופרית עם עוד איזה חומר בפנים צריך למרוח חמישה לילות וכו
בקיצור משתגעים כולם מגרדים מגרדים ואין לזה סוף
אם למישהו יש ניסיון עם זה נשמח לשמוע

מר דרור

משתמש צעיר
אשמח לדעת האם אפשר לבקש מכל רופא סולפור והוא ידע סמה מדובר והמינון המתאים, יש לי תור על הבוקר ואני חייבת לדעת מה להגיד לו?
ב. איך מטפלים בבני משפחה שלא אובחנו ובסכנה שנדבקו כבר, האם גם בסולפור או בלייקליר
ג. נטלתי כבר לייקליר, האם כבר לטפל בכביסות, אפילו שזה אולי יקח זמן?
ד. האם זה מדבק בסביבת עבודה ועם ילדים, וכן ילד קטן בגן, האם בהתפרצות חזקה נשארים בבית?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה