כללי ספר אנגלית ועברית

akivay770

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אני מעמד ספר שמצד אחד הוא עברית ומהכריכה השניה הוא מתחיל באנגלית, חצי ספר עברית וחצי אנגלית,
רציתי לשאול איך אני מעמד את זה באינדיזיין, באותי מסמך אי אפשר כי זה הפוך לגמרי ולא נח, ואם בשני מסמכים אז איך אני מחבר אותם לדפוס?

ag

חבר קהילה: מעצבים גרפיים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
נכתב ע"י asf;1532630:

אבל הוא יצטרך להפוך לגמרי את הסדר של העמודים...

גרנולה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
באקרובט, יש לך אפשרות ליצור קובץ פידיאף שמורכב מכמה פידיאפים.

זה נמצא בצור > איחוד קבצים לקובץ פידיאף אחד. לא יודעת מה הנוסח בדיוק באנגלית.
ואז, תביא את כל הקבצים לפי הסדר.

בהצלחה.

akivay770

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אבל הבעיה שהאנגלית צריך להיות הפוך, להתחיל מלמטה. מקווה שהובנתי.

אריאל וו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
נכתב ע"י akivay770;1532623:
אני מעמד ספר שמצד אחד הוא עברית ומהכריכה השניה הוא מתחיל באנגלית, חצי ספר עברית וחצי אנגלית,
רציתי לשאול איך אני מעמד את זה באינדיזיין, באותי מסמך אי אפשר כי זה הפוך לגמרי ולא נח, ואם בשני מסמכים אז איך אני מחבר אותם לדפוס?

אני עושה הרבה כאלו -- צריך לעבוד בקובץ אחד באינדיזיין, ולהתרגל לאי-נוחות.

akivay770

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מה הפירוש אי נוחות, פשוט לעשות שירשור טקסט לכיוון מעלה?

avram

משתמש מקצוען
תעמד בשני קבצים, תייצא לPDF, ואח''כ תפתח מסמך חדש ותמקם את הקובץ PDF האנגלית באינדיזיין עם הסקריפט הזה, ותסמן את האפשרות רברס פייג'

akivay770

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איזה סקריפט זה? מצורף פה שני קבצים. וגם איך מתקינים סקריפטים? אף פעם לא עשיתי את זה.

yechi

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
תיצור שני מאסטרים. תגדיר את הצד שבאנגלית ב'כתבה' משמאל לימין.
מאוד פשוט.

stsh

משתמש פעיל
זה לא מסובך כפי שאתם מתארים.
שתי אפשרויות:
1. ליצור בוק
2. מסמך אחד, אך לשנות את הכיוון של תיבות הטקסט.
3. המספור נעשה משני צדדים

avram

משתמש מקצוען
נכתב ע"י akivay770;1541796:
איזה סקריפט זה? מצורף פה שני קבצים. וגם איך מתקינים סקריפטים? אף פעם לא עשיתי את זה.

הסקריפט הזה MultiPageImporter2.5_DMD.jsx

פתח את חלונית הסקריפטים, Window>Utilities>Scripts
לחץ כפתור ימני על התיקיה יוזר, ובקש שיפתח את התיקיה של הסקריפטים,
תעתיק לתיקיה את הסקריפט הנ''ל, ואז הוא יופיע לך ברשימת הסקריפטים בחלונית

avram

משתמש מקצוען
נכתב ע"י stsh;1541832:
זה לא מסובך כפי שאתם מתארים.
שתי אפשרויות:
1. ליצור בוק
2. מסמך אחד, אך לשנות את הכיוון של תיבות הטקסט.
3. המספור נעשה משני צדדים

לא הבנתי איך זה יפתור את הבעיה שבדפוס הספר אמור להתחיל משני כיוונים? מאיפה יתחיל הדפוס להדפיס?

מתנה ששווה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י avram;1541854:
לא הבנתי איך זה יפתור את הבעיה שבדפוס הספר אמור להתחיל משני כיוונים? מאיפה יתחיל הדפוס להדפיס?

הדפוס מדפיס איך שאתה מסדר לו.

avram

משתמש מקצוען
נכתב ע"י מתנה ששווה;1541868:
הדפוס מדפיס איך שאתה מסדר לו.

השאלה של פותח האשכול היתה איך לסדר לדפוס, לזה לכאורה אין פתרון חוץ מאשר להפוך את סדר העמודים, הלא כן?

חיטובים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הכי פשוט לעשות שני קבצים - אחד לעברית ואחד לאנגלית עם כיוון מסמך מתאים, ולעבוד כרגיל.
מייצאים שני פידיאפים ושולחים לדפוס. הם כבר ידעו איך למקם את העמודים. אימפוזיציה זה התפקיד שלהם.

stsh

משתמש פעיל
נכתב ע"י avram;1541854:

לא הבנתי את השאלה.
בבוק אתה מצרף לפני שאתה שולח לדפוס את הקבצים.
הדפוס מדפיס כסדר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה