דרוש מידע ספרים חדשים קיץ תשפ"ג - חגים תשפ"ד!

ינאי ורועי שיר

משתמש צעיר
אפס ג'יגה - ציפורה שלנגר
סואר - ד' נויגרשל

ספירלות של תמי אפשטיין, ספר חדש שאוטוטו יוצא תחת מכבשי הדפוס, והיה לי העונג להוות חלק מקבוצת ביקורת שלו.
ממליצה בחום רב!

מישהו יודע מה עם 'אחת משתיים' של @dvory ?

מישהו יודע מתי יוצא הספר השלישי של א.בראב??

מן הסתם בפסח. ככה זה הולך... פעם בשנה.

ולגבי חוי בר, מישהו יודע? יש את הסיפור שמתפרסם כעת ב"רגע", הוא בשלבי סיום?

מישהו קרא את 'הפיל הלבן מהרצליה' של חוי שטיגל? (פורסם בהדרך)
ראיתי שהולך להגיע בימים הקרובים ליפה נוף

קראתי.
סיפור יפה.
יכול להיות שבספר הוא יהיה יותר יפה מהעיתון אולי כי זה היה במרווחים של שבוע זה היה נראה מרוח קצת

תודה
הנה

הייתי היום ביפה נוף, החדשים כבר בחנויות, הפיל הלבן מהרצליה, 0 ג'יגה, סואר וכו'....
נראים טוב!

פלמינגו 67

משתמש סופר מקצוען
1693305876024.png

Chaya Lea

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית

מתכנתת!!

משתמש פעיל
יש לאסתר קווין סיפור בהמשכים 'ארץ השמש העולה'?
זכור לי שראיתי משהו כזה...
האם הוא עומד להסתיים?

זיתים

משתמש צעיר
@יונה ספיר יש מצב לדעת כמה עמודים הספר? :geek::geek:

ש.ב.ש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בתור נכדה של הסופר הבלתי נשכח שמואל ארגמן ז"ל
אני מרגישה חובה להמליץ על הספר שכמעט סיים לכתוב בחייו "מעבר לזמן"
שיצא לאור עכשיו- כשנתיים לאחר פטירתו.
כרגע אני באמצע לקרוא את הספר וכמובן שהוא מרתק ומיוחד עם מסר מדהים לחיים!!! (כמו כל ספריו...)
תהנו!
1693777335101.png

dvory

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
@dvory מוציאה משהו חדש?
ההתעניינות שלך מחממת לב כל פעם, תודה עליה. וגם האמון שאוציא כל כך מהר לאור עוד ספר חדש :).
לפני פחות מחודש יצא אחת משתיים לאור. לא ייצא ספר נוסף שלי לחגים הקרובים.

עמודים @

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עימוד ספרים
נכונה השמועה ש @Ruty Kepler מוציאה חדש?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה