דרוש מידע ספרים חדשים קיץ תשפ"ג - חגים תשפ"ד!

BRIZA

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
@חדוי לינד ,
התחלתי לקרוא את ריקוד מז'ורי ופשוט הרגשתי שתמללת את המצב. (איך ידעת???)
ספר פשוט מדהים, שמדבר על ילדה קטנה בשדרות המופגזת.
ספר על כאב, שכול ואובדן.

ומי שרוצה להתחבר, להרגיש, להבין, להעמיק
ומנגד - לתת לילדים ולעצמכם את המקום לשחרר את הפחד
זה הספר.

חדוי לינד

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
@חדוי לינד ,
התחלתי לקרוא את ריקוד מז'ורי ופשוט הרגשתי שתמללת את המצב. (איך ידעת???)
ספר פשוט מדהים, שמדבר על ילדה קטנה בשדרות המופגזת.
ספר על כאב, שכול ואובדן.

ומי שרוצה להתחבר, להרגיש, להבין, להעמיק
ומנגד - לתת לילדים ולעצמכם את המקום לשחרר את הפחד
זה הספר.

תודה,
שמחה לשמוע.
האמת שגם אני לא האמנתי שזה יצא בכזה עיתוי...:cry:
חברה שלי, שהיא בעצם גיבורת הסיפור בדיוק כתבה לי, שהיא עצמה לא מאמינה שסיפור המלחמה הפרטית שלה משדרות יצא לאור בתוך המלחמה הכללית של כל עם ישראל.

בשורות טובות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה