ספרייה וויטרינה בגבס- אשכול הקמה

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
חיים, אני רואה ממש נכנסת לתחום של הדגים..... ;)

נכתב ע"י על המשמר;663358:
זהו. סיימו בשע"ט יצא מהמם !

ואיפה תמונה של התוצאה הסופית?? זה לא פ'ר להשאיר אותנו במתח.....

אפרתה

משתמש מקצוען
מקסים!!! תהנו.
(אגב, הויטרינה עם האבנים ללא התאורה- חשןכה או שלא?)

על המשמר

משתמש צעיר
אופפפס, התמונות שהעליתי הם לפני ששמו את הדלתות בארונות ולפני מדפי הויטרינה.

על המשמר

משתמש צעיר
נכתב ע"י sarit1ef;672025:
מקסים!!! תהנו.
(אגב, הויטרינה עם האבנים ללא התאורה- חשןכה או שלא?)

חשוכה כמעט באותה מידה שויטרינה רגילה ללא תאורה חשוכה... אולי מעט יותר כי בכ"ז הגוונים מכהים במקצת.

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
וואו הויטרינה עם האבנים יפה!

אני אישית די מפחד מהשילוב של גבס ואקווריום הרבה זהירות! היה לי בתוך ארון סיבית והעפתי את זה לשידה. (לפני מעשה הייתי משתמש בגבס נגד מים בכל האזור מעל ומתחת.)

חיוכון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אז זהו זה.
שהכי יפה זה ארון מעץ מלא................
ויסלח לי על המשמר....

פנינה דיקמן

מעצבת פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י חיוכון;680758:
אז זהו זה.
שהכי יפה זה ארון מעץ מלא................
ויסלח לי על המשמר....

אין כאן ענין של סליחה, מאחר ויופי הוא ענין מובהק של טעם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה