ספרייה וויטרינה בגבס- אשכול הקמה

על המשמר

משתמש צעיר
כיף לחזור לכתוב כאן.
אני בשלבי תכנון של ארון גבס ואשמח לשתף אתכם בהקמה כי טרם ראיתי בכל הרשת כזה אשכול. וכמובן להינות מהעצות שאקבל.
ובכן:
מידות הסלון הם 620 על 330 כאשר לקיר הקטן צמודה דלת הכניסה לבית (מחוץ ל330) ובקיר הגדול שמתחבר אליו יש בנקודת החיבור דלת יציאה למרפסת.

על המשמר

משתמש צעיר
התכנון הוא להקים בקיר הקטן את עמודות הספרים כשבמרכז יש אוקיינוס פרטי כשר לטבילה (פרטים בהמשך) ובקיר הגדול מיד לאחר הדלת למרפסת להקים את הויטרינה.

על המשמר

משתמש צעיר
בהמשך אעלה תמונות של ההקמה בפועל. בנתיים אשמח להערות והארות.
אה, ושכחתי לציין את השרטטת שלי- אסתי פולישוק.

על המשמר

משתמש צעיר
כרגע אני בהמתנה להצע"מ מהערבוש שלי. אחרי זה יהיה לו 'חג' שלושה ימים... ואז נתחיל עם הלכלוך ואני יהיה שם כדי לתעד לכם בתמונות עד לתוצאה הסופית בעז"ה.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
מחכים (בשווא וגם בפתח)

על המשמר

משתמש צעיר

קבצים מצורפים

• 100_0780.JPG
    1.2 MB · צפיות: 17
  • 100_0783.JPG
    1.7 MB · צפיות: 17
  • 100_0784.JPG
    1.6 MB · צפיות: 18
  • 100_0785.JPG
    1.6 MB · צפיות: 17

אפרתה

משתמש מקצוען
מתחילים לראןת משהו...
בהצלחה.

(אולי תראה את השרטוט שהעליתי לערבוש ותשאל אותו כמה זה עשוי לעלות???:rolleyes:)

אפרתה

משתמש מקצוען
לא נראה לי מסובך מדי, לעשות את זה לבד. מקסימום זה מה שאני אעשה. לגבי הזכוכיות וחלקי העץ- האם אתם מביאים נגר וזגג או שהערבי עושה גם את זה?

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י על המשמר;654953:
אקווריום ענק בנפח של 700 ליטר + עם דגים מיובאים מדרום אמריקה. חלום של שנים.
כיום אני מסתפק באקווריום צנוע בנפח 400 ליטר...

נשמע מעניין.
קח בחשבון שהמשקל של אקווריום 700 ליטר + דקורציה + ציוד זה בערך טון (!).
תצטרך קונסטרוציה מאד חזקה ומתאימה.

ואם כבר אתה משקיע במשהו רציני עם ציוד חיצוני ובניה מתאימה, למה שלא תלך כבר על מים מלוחים? זה ישדרג את האקווריום ויוסיף לך הרבה אפשרויות של דגי נוי מדהימים.

אגב, איזה דגים יש לך, טרופיים, ניאונים, או טורפים?

על המשמר

משתמש צעיר
נכתב ע"י sarit1ef;660413:
לא נראה לי מסובך מדי, לעשות את זה לבד. מקסימום זה מה שאני אעשה. לגבי הזכוכיות וחלקי העץ- האם אתם מביאים נגר וזגג או שהערבי עושה גם את זה?

לעשות לבד- זה המון המון דיוקים והמון עבודה מקצועית של ליטוש ושיוף והחלקה. סתם לסבר את האוזן- הערבי שלי כבר היה בעבר אצל מישהו שעשה לבד וקרא לו בדחיפות לעשות את כל הנ"ל בצורה מקצועית כי הוא התחיל להסתבך עם זה...

לגבי הזגג והנגר- ''אתה יהודי והם יתנו לך יעני מחיר של יהודים... אני ערבי אני כבר יסתדר איתם יעני על מחיר'' (ראוף)

על המשמר

משתמש צעיר
נכתב ע"י prog;660435:
נשמע מעניין.
קח בחשבון שהמשקל של אקווריום 700 ליטר + דקורציה + ציוד זה בערך טון (!).
תצטרך קונסטרוציה מאד חזקה ומתאימה.

ואם כבר אתה משקיע במשהו רציני עם ציוד חיצוני ובניה מתאימה, למה שלא תלך כבר על מים מלוחים? זה ישדרג את האקווריום ויוסיף לך הרבה אפשרויות של דגי נוי מדהימים.

אגב, איזה דגים יש לך, טרופיים, ניאונים, או טורפים?

קודם כל אדון פרוג, תחזור אלי לביפר או"ל שהשארתי לך כמה פעמים....

אתה כותב על המשקל שהוא אכן כמעט טון- ולחשוב שהפעלים שלי בנו בהתחלה בטעות סוקל מגבס גם לאקווריום... ''שמנו בפנים אבנים''.... אבל זו היתה טעות שלי וככה הבאתי להם בשרטוט...
האקווריום עצמו יושב על סטנד מברזל מגולוון שיושב ישירות על הרצפה. רצפה בתרית מסוגלת להחזיק מסה של טון על שטח של 130*60 .

לגבי הבחירה שלי במים מתוקים- האקווריום עצמו הוא מיכל שמיועד בעצם למערכת מלוחה מבחינת המידות ועוד דברים שלא כאן המקום להיכנס אליהם.
אני כבר בתחום של מים מתוקים קרוב ל8 שנים ועוד לא מיציתי אותו.
מים מלוחים זו השקעה בציוד של קרוב ל 20,000 ש"ח בגודל כזה של מיכל. לצערי עדיין לא הגעתי לזה...
מים מלוחים יותר מהכל זה המון זמן של טיפולים ובדיקות יומיומיות שוודאי שאין לי...
אני מסכים איתך שזה הפיסגה הויזואלית של האקווריום. יום יבוא...

כיום אני עם דגי ציקליד המכונים בטעות 'טורפים' ואני ממשיך עם הכיוון הזה עם פנייה חדה ליבוא של זנים מדרום אמריקה (לא מאוד יקר כמו שזה נשמע). (

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
תמונה של התוצאה??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה