מידע שימושי סנדוויץ' או MDF לחדר שינה?

חיים לב

משתמש צעיר
אנחנו ממש ממש מבולבליםבחנות אחת אומרים לנו רק סנדוויץ
בחנות המפעל אומרים לנו שזו דעה מיושנת של סבתות
מה דעתכם?

טעם של פעם

משתמש פעיל
אני לא הייתי לוקח את ההימור הזה להיות שפן נסיון

דיברת אם מישהו שיש לו את זה הרבה שנים וניקה את זה אם מים?????

נערך לאחרונה ב:

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מדובר על גוף ארונות, או על דלתות?
גוף ארונות עדיף בהרבה סנדוויץ, דלתות עדיף MDF.

ot!

משתמש מקצוען
השאלה לכמה זמן אתה קונה
אם לזמן קצר כך mdf
אם לזמן ארוך כך סנדוויץ
בכל מקרה נראה לי שאין היום דלתות סנדויץ אלא רק mdf

MDG

משתמש פעיל
אני קניתי ארון הזזה סיבית, אבל הוא בנוי על במה מוגבההת 8ס"מ מהריצפה כך שמים בחיים לא מגיעים לשם וזה ממש מצוין מנגר פרטי, אשמח לתת את המספר באישי

תפוז סיני

משתמש פעיל
אגב, של איזה יצרן, חנות המפעל הזאת ?

סנדוויץ כמובן יותר טוב מ- mdf
אבל, לעניין הציפוי, יתכן הבדל לטובת ה- mdf
אם לא משתמשים בפורמייקה על הסנדוויץ, אלא בציפוי דק יותר,
כיוון שהציפוי הדק, נדבק ומתאחה עם פלטות ה- mdf בצורה יותר טובה ממה שהוא נדבק לפלטת סנדוויץ,
אפשר לראות לפעמים, בועות על הסנדוויץ כתוצאה מכך.

ot!

משתמש מקצוען
סנדוויץ כמובן יותר טוב מ- mdf
אבל, לעניין הציפוי, יתכן הבדל לטובת ה- mdf
אם לא משתמשים בפורמייקה על הסנדוויץ, אלא בציפוי דק יותר,
כיוון שהציפוי הדק, נדבק ומתאחה עם פלטות ה- mdf בצורה יותר טובה ממה שהוא נדבק לפלטת סנדוויץ,
אפשר לראות לפעמים, בועות על הסנדוויץ כתוצאה מכך.
אבל הציפוי של mdf מכל מכה מתקלף

הארז

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
לי אמרו בחנות רהיטים אמינה
שזה תלוי איזה סנדוויץ'
כי מייצרים היום הרבה סנדוויץ' שהוא יותר גרוע מmdf

nit

משתמש פעיל
לפני 15 שנה עמדנו באותה הדילמה לגבי ריהוט חדר ילדים.
קנינו mdf וזה מחזיק מעמד מצוין ממש. לא הייתי שוללת. במיוחד אם אתם מאלו שאוהבים לגוון ולהחליף כל 20 שנה.
אם אתם אוהבים לקנות פעם בחיים כנראה שסנדוויץ עדיף.

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
חבל שאנשים עונים בביטחון תשובות בלי ידע מינימלי.
זה כמו לשאול מה עדיף לאכול, גלידה או בשר.
MDF ברמת איכות סבירה לא מתפורר מעצמו אף פעם, יש הרבה סוגים של ציפויים לסנדוויץ' והרבה סוגים של ציפויים לMDF ואי אפשר להכליל בזה, לא נפוץ כל כך גוף ארונות מMDF, בדרך כלל או סיבית או סנדוויץ', דלתות כמעט תמיד מMDF, נגר שעושה דלתות לארונות מסנדוויץ' אפשר לתבוע אותו לדין תורה, מבחינת עמידות למים יש יתרון לסנדוויץ' (תלוי איזה סוג וכו'), אבל במילא אם תהיה רטיבות הארון יהרס מכמה סיבות אחרות בין היתר כי המזוניט מתפוררת ראשונה, MDF לא מחזיק ברגים - זה נכון, אבל נגר טוב מלכתחילה לא ישים ברגים של צירים בMDF בלי דיבל פלסטיק שכך זה מחזיק מעולה, ועוד ועוד.
בקיצור שורה תחתונה - בדרך כלל עדיף גוף סנדוויץ' ודלתות MDF, ורוב הנגרים / החברות הטובות עושות כך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה