דרוש מידע סמינר שרנסקי תל אביב

E416

משתמש פעיל
סמינר שרנסקי - י"ג י"ד
מחפשת מידע על סגנון הבנות וההוי בכיתה האשכנזית
וכן לגבי לימוד אדריכלות ועיצוב פנים מה הרמה?
האם נלמד בסמינר או בבית המורה?
עדכני לימינו....
אשמח לכל בדל מידע

צ'יפון

משתמש רשום
יש לי בת שלומדת שם ב- י"ב.
הם עשו השבוע כנס לפתיחת הרישום לשנה הבאה.
הם מצידם הציעו כל מיני אפשרויות של למידה. כמובן החל מהנדסת תוכנה עם בחינות מתקדמות של קמאטק עד קבלת רשיון הוראה במדעי המחשב ממכון לב, בדיקות תוכנה וכל שאר מקצועות החשבונאות כמו ראיית חשבון יעוץ פנסיוני חשבות שכר והנהלת חשבונות, ועד אפילו טיפול בלקויות רב תחומי, אומנות שיקומית ותנועה בריאותית, ואפילו קידום נוער שאני חושבת שזה חשוב מאוד בעידן של היום. אבל אם אני מסתכלת על מה שנכון לבת שלי, היא דווקא יותר נמשכת לאדריכלות ועיצוב פנים והסמינר הציג שם מערכת לימודית מאוד טובה מא' ועד ת' התמחות בשרטוט בתוכנות המתקדמות וכמובן תעודת הנדסאי אדריכלות מטעם מה"ט. במאמר מוסגר חושבת שהיום קורה משהו לכל הסמינרים בהבנה הזאת שמקצוע הקודש חייב להפוך לכלי ומערך לימודי שמכין את הבנות כיצד לצאת לחיים בצורה ובהשקפה נכונה של בניית בית של תורה. אני לא קיבלתי את זה בסמינר בו למדתי, ודווקא ביתי שסיימה ו' לפני שלוש שנים יצאה משרנסקי עם כלים מדהימים, שחשבתי אם אני הייתי יוצאת עם כאלו כלים הייתי עוברת את ההתמודדות לגמרי אחרת ובכינוס ביום חמישי הם דיברו על תוכניות חדשניות שיתמקדו עוד יותר בתחום הזה.
מקווה שהועלתי

E416

משתמש פעיל
עזרת לי המווווןןןן תודה
יודעת להגיד לי מה סגנון הבנות שם?
כמו איזה סמינר?

גיפט

משתמש מקצוען
עזרת לי המווווןןןן תודה
יודעת להגיד לי מה סגנון הבנות שם?
כמו איזה סמינר?
בנות ברובן איכותיות, ממשפחות יותר מודרניות. אחוז ניכר של בנות מודרניות מאד. שונה מאד משאר הסמינרים בבני ברק.
איפה אתם גרים?
בגדול זה נחשב הרבה פחות מודרני מלוסטיג או פ״ת
אבל הרבה יותר ממאיר, כהנא וכו..

E416

משתמש פעיל
בנות ברובן איכותיות, ממשפחות יותר מודרניות. אחוז ניכר של בנות מודרניות מאד. שונה מאד משאר הסמינרים בבני ברק.
איפה אתם גרים?
בגדול זה נחשב הרבה פחות מודרני מלוסטיג או פ״ת
אבל הרבה יותר ממאיר, כהנא וכו..
סגנון בית בינה ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה