דרוש מידע סמינר שערים

.bracha R

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
שואלת בשביל משהי,
מה הסגנון, הרמה, ההשקפה, סוג בנות וכו'
נשמח לכל מידע.

.bracha R

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
משהו?

.bracha R

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים

בלוטוס

משתמש רשום
עיצוב גרפי
אני מכירה,
בנות מצוינות! ממש בית יעקב (בנות שבחרו לא ללכת למכללה...)
הרמה הלימודית טובה מאוד, תלוי באיזה מקצוע

אשמח לפרט לך יותר באישי

מבזק

משתמש רשום
אגב יש סמינר בשם דומה

סמינר ראש שערים
טלפון:
058-3208748
אתם מכירים את הסמינר הזה?
פשוט כתבו לי על הסמינר הזה בנושא שפתחתי כי חיפשתי סמינר אמריקאי בישראל..
אבל הבנתי שהוא אמור להפתח רק שנה הבאה...
אשמח לתגובה!

מבזק

משתמש רשום
אם את מחפשת גייטסהד באמת כאן בארץ יש את סמינר בנות יהודית בכניסה לעיר בירושלים שהוא בול אבל בול גייטסהד. בהנהלת בתו של הרב מילר זצ"ל.
אני ביררתי על זה וזה פחות הסגנון שאני מחפשת.
ראש שערים אמור להיות שונה
יש לך פרטים על זה?

פוקה פוקה

משתמש מקצוען
אני לא יודעת,אם אנחנו מדברות על אותו סמינר
בבקשה מה הרמה הרוחנית
בסמינר שערים בביתר
וכן מה הסגנון
דחוף

צפתמן

משתמש חדש
יש סמינר שערים בביתר? למי זה נועד? מה הרמה הרוחנית שם? מאיזה חוג הבנות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה