דרוש מידע סלנטו

מצב
הנושא נעול.

שרי :)

משתמש פעיל
לדעתי חשוב מאוד לשלב בנות חרדיות בסרטים!!!
התעשייה הזאת תהיה חרדית יותר אם יהיו שחקניות חרדיות
סורי, היום היא לא מספיק חרדית בעיניך ?
וחוץ מזה שאני חושבת שבלי כל קשר למה לא לפרנס את הציבור שלנו ?

יעל!!!!!!!!!!!!!

משתמש מקצוען
באיזה קטע באמת ?
לא יודעת אולי הם לא רוצות לערבב אותם אחת עם השניה ההסרטות זה ימים לא חושבת שזה מוסיף לבחורה חרדית להיות הרבה זמן בחברה של שחקניות חלוניות....
וגם א"א להשוות את הרמת המשחק של שחקנית חרדית לשחקנית חילונית
וגם זה היה מגוחך לשבת בסרט וחברה שלך מהכיתה היא השחקנית הראשית....

שרי :)

משתמש פעיל
לא יודעת אולי הם לא רוצות לערבב אותם אחת עם השניה ההסרטות זה ימים לא חושבת שזה מוסיף לבחורה חרדית להיות הרבה זמן בחברה של שחקניות חלוניות....
וגם א"א להשוות את הרמת המשחק של שחקנית חרדית לשחקנית חילונית
וגם זה היה מגוחך לשבת בסרט וחברה שלך מהכיתה היא השחקנית הראשית....
@יעל!!!!!!!!!!!!! קודם כל מי דיבר על בחורות למה חסר נשים נשואות שיודעות לשחק ?
וחוץ מזה לא שמענו את ההסבר הזה שאיזו חרדית אחת צריכה מוכרת באיזה קניון בחנות בגדים עם קהל מעורב לא ראינו שאז הם מחפשות בחורות חילוניות ....
וכן לגבי שאי אפשר להשוות ברמה, קודם כל אני לא בטוחה שניסו וראו שזאת לא אותה הרמה,
ושנית גם אם היה ביקש לזה חרדיות היו לומדות את זה בצורה מקצועית אם הם היו יודעת שהן תוכלנה להתפרנס מזה
שוב שאני לא חושבת שזה אמור להוריד בכלל כמו שלא מפריעה לי שחברה שלי מהכיתה תאפר אותי או שתסרק לי פאה וכו'
כן ! גם בציבור החרדי יש כאלו מוכשרות שיודעות לעשות עוד דברים חוץ מלהיות במטבח....

נערך לאחרונה ב:
לא נראה לי שמרויחים מזה ממש המון... (אולי יש ויש לא יודעת)
דברתי עם שחקנית חילונית שעבדה איתי, ושיחקה באחרי ובלשם שינוי ועוד...
שאלתי אותה האם זה רווחי מאוד אמרה שלא ממש, וזה לא המקצוע העיקרי שלה בכלל (עבדה איתי בחברת היי טק)
היא משחקת גם בסרטים חילוניים כמובן, וגם בחרדיים, ואגב היא אמרה שלא חוזרים המון על אותן שחקניות בשביל הגוון..
ראיתי את הטריילר של סלנטו נראה מושלם, יש שם אחת שנראה לי שחקה ברסיסים...
מישהי יודעת כמה עולה בבני ברק סלנטו?ומישהי יודעת איך אדמה פראית?

AVIGAIL.B

משתמש רשום
צילום מקצועי
מעבר על כללי האתר - בקשת סרטי נשים
למישהו יש את הטריילר להעלות לכאן.?

חיימשלי...

משתמש פעיל
מישהי יודעת כמה עולה כרטיס לסרט סלנטו בקרית אתא/ רכסים?
תודה מראש!

אמיליה

משתמש מקצוען
הסרט מעולה, ממש טוב
בירושלים עלה לי 70
למי ששאלה- יש בו המון מתח ואקשן, אין צחוק והומור
לדעתי לא מתאים לילדות בכלל

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה