סלון פתוח או סגור?

הניה

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
תענו מניסיון , לא מדמיון הרחבות, תכל'ס איך זה בחיים היומיומיים, מה כדאי , סלון פתוח עם תחושה של רחבות או סגור ושימושי כחדר?

ov

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
פתוח עם אפשרות לסגירה עם דלת הזזה

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תלוי כמה חדרים יש בבית חוץ מהסלון..........

סיגל א

משתמש מקצוען
נכתב ע"י ov;2080501:
פתוח עם אפשרות לסגירה עם דלת הזזה
ממליצה גם.
כך גם אצל הורי.
הסלון פתוח ורחב + מבדלת.
בשבתות כשהם מארחים, הילדים בבית עוברים לישון בסלון שנסגר לחדר.

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
פתחתי, בכוח. סגור עושה לי מחנק.
סגרתי חזרה עם הדופן האחורית של ארון הספרים שלי. נשאר חלל מקסים פתוח למעלה. (סתם כך, יש לי מזגן בסלון בעל עוצמה חזקה מאד. לו לא הייתי פותחת את הסלון - היה המזגן נשאר בסלון לבד. כך הוא מחמם או מקרר, לפי הצורך, את הדירה כולה!)
לגבי אירוח: קצת פחות נוח.
לגבי סגירה בשעת הצורך: בעז"ה נקנה מבדלת.

inspiration

משתמש צעיר
לדעתי,בדירה קטנה, תלוי מה חשוב יותר: יופי או נוחות. וודאי שמבחינת נוחות עדיף דלת. אם מדובר בדירה גדולה אז וודאי שעדיף פתוח.

שיפוצניק

משתמש רשום
תלוי בכם
יש כאלה שהסלון אצלם חשוך כל השבוע ואסור ח''ו לעלות על הספות והכל צריך להיות מסודר וכו'
בשבילם עדיף סגור
אם אתם רוצים שהסלון יהיה מרכז הבית במשך השבוע שישבו על הספה יכינו שיעורים על השולחן וישחקו על הרצפה, תעשו סלון פתוח
סלון פתוח זה בעצם מרכז הבית במלוא מובן המילה
זה מאוד כיף אבל דורש הרבה יותר עבודה לסדר אותו כעל הזמן

מנגנת

משתמש מקצוען
מצטרפת לשיפוצניק
אצלי הסלון פתוח וזה מקסים, אני אוהבת שיש לילדים הרבה מרחב. מדובר על גילאי 0-8. בימבות חבל וכל השאר...(אין אצלנו לשחק למטה, ספציפית לרחוב ולבנין) זה כמובן בא במקביל לכך שאין חפצים עדינים והבית כולו שלהם. מבחינתי דוקא בדירה לא גדולה המרחב הזה חשוב.
כמובן שלגבי אירוח השיקולים משתנים, ובכל מקרה יש משמעות לגיל המשפחה.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י שיפוצניק;2080650:
תלוי בכם
יש כאלה שהסלון אצלם חשוך כל השבוע ואסור ח''ו לעלות על הספות והכל צריך להיות מסודר וכו'
בשבילם עדיף סגור
אם אתם רוצים שהסלון יהיה מרכז הבית במשך השבוע שישבו על הספה יכינו שיעורים על השולחן וישחקו על הרצפה, תעשו סלון פתוח
סלון פתוח זה בעצם מרכז הבית במלוא מובן המילה
זה מאוד כיף אבל דורש הרבה יותר עבודה לסדר אותו כעל הזמן

ואפשר גם להחליט שלא חייב להיות מסודר, כי תכלס חיים כאן וזה לא בית מרקחת
*מומלץ לסדר מדי פעם :)

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הבנתי מקבלן שבמגזר החסידי אין מה לדבר על סלון פתוח.
לא יודעת אם העניין הוא רק פגישות שידוכים , אחרי הכל מדובר בחלק קטן מהחיים בעיני, רק יודעת שמוכרחים דלת.

אחת אחת 11

משתמש מקצוען
מה הקשר, לכל השכנים ברחוב שלי יש סלון ענק פתוח לרווחה בלי אפשרות למבדלת בכלל, ואנחנו חסידים.

nc

משתמש סופר מקצוען
תלוי בחלל הציבורי הזמין בדירה.

חישוקים

מעטפת פרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
נכתב ע"י userit;2081138:
הבנתי מקבלן שבמגזר החסידי אין מה לדבר על סלון פתוח.
לא יודעת אם העניין הוא רק פגישות שידוכים , אחרי הכל מדובר בחלק קטן מהחיים בעיני, רק יודעת שמוכרחים דלת.

:confused:

לי אישית יש סלון פתוח (ואנחנו חסידים :)), ולדעתי- אין כמו המרחב והאור שזה מוסיף לבית. שווה את המחיר של נוחות השימוש בסלון כחדר.
אבל זה אינדיווידואלי מאד, ותלוי גם במבנה של הדירה. יש בתים שבהם הסלון הוא ממילא לא מרכז הבית, ומגיעים אליו רק אחרי מסדרון או מעבר בחדרים, כך שהסגירה באמת מתבקשת. בבית בו נכנסים מיד לסלון רחב ופתוח- סגירה עלולה ממש לחנוק את כל הבית.

כלבבי

משתמש רשום
סלון סגור סגור סגור!!!

הסלון שלי פתוח בחלקו, והוא מרכז הבית.
זה חדר הכביסה, חדר המשחקים, חדר הכנת השיעורים, וחדר המנוחה והמריבות, חדר הצביעה (גם על הקירות כמובן), הגזירה, מרכז הקיטנות של ילדי השכנים, חדר הלונה פארק (מה, לא ידעתם שהכריות של הספה הם בעצם גלגל ענק?)

אה, וזה גם החדר של שבת. עם ספריה מפוארת, פינת ישיבה (טוב שהוצאנו את שולחן הזכוכית הנמוך), ופינת אוכל.

אבל בקטנה זה בסדר. הילדים קטנים וכל ערב השוק חוזר למצב שבת.

הדלת היא בדמיון כרגע. יום אחד עוד נעשה את זה בע"ה.

אולי מעניין אותך גם...

לוח לימודים

מסלולי לימוד שאפשר לההצטרף
אליהם ממש עכשיו:

25.06

י"ט סיון

פתיחת מסלול

קורס עריכת וידאו

מלגות והנחות משמעותיות!

25.06

י"ט סיון

פתיחת מסלול

קורס פיתוח ובניית אתרים

מלגות גבוהות!

25.06

י"ט סיון

וובינר מרתק

האם אפשרי לפתח קריירה משגשגת בלי לוותר על לימוד התורה?

וובינר מרתק בנושא "עיצוב על זמני" עם מעצב העל החרדי שפיתח קריירה משגשגת לצד לימוד התורה ואורח חיים חרדי מלא

הכניסה חופשית!

27.06

כ"א סיון

פתיחת מסלול:

התכנית המקצועית להכשרת אדריכלי פנים ומעצבים

לעבוד בתחום האדריכלות תוך שנתיים בלבד! וללמוד תכנים בלעדיים שיתנו לך יתרון ענק וביקוש גדול בשוק!

מסלול לגברים

27.06

כ"א סיון

השקה חגיגית!

עיצוב גרפי ודיגיטל - בסילבוס חדש ומטורף!

מלגות גבוהות!

30.07

כ"ד תמוז

פתיחת מסלול

מאסטר בשיווק דיגיטלי

מלגות גבוהות!

9.09

ו' אלול

פתיחה חגיגית:

קורס פרסום וקופי+

איך מפיקים קפמיינים לחברות הכי גדולות בשוק? איך בונים אסטרטגיה מדוייקת? מהו המסר? כתיבה שיווקית, קופי ויצירתיות, ואפילו כתיבה לסושיאל ולדיגיטל!

עם תכני AI

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה רֹעִי לֹא אֶחְסָר:ב בִּנְאוֹת דֶּשֶׁא יַרְבִּיצֵנִי עַל מֵי מְנֻחוֹת יְנַהֲלֵנִי:ג נַפְשִׁי יְשׁוֹבֵב יַנְחֵנִי בְמַעְגְּלֵי צֶדֶק לְמַעַן שְׁמוֹ:ד גַּם כִּי אֵלֵךְ בְּגֵיא צַלְמָוֶת לֹא אִירָא רָע כִּי אַתָּה עִמָּדִי שִׁבְטְךָ וּמִשְׁעַנְתֶּךָ הֵמָּה יְנַחֲמֻנִי:ה תַּעֲרֹךְ לְפָנַי שֻׁלְחָן נֶגֶד צֹרְרָי דִּשַּׁנְתָּ בַשֶּׁמֶן רֹאשִׁי כּוֹסִי רְוָיָה:ו אַךְ טוֹב וָחֶסֶד יִרְדְּפוּנִי כָּל יְמֵי חַיָּי וְשַׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה לְאֹרֶךְ יָמִים:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה