התייעצות סיפורים אישיים לבנות הנעורים

מצב
הנושא נעול.

m a r g a l i t

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
כן, לבנות מבינות עניין לא ט', קצת יותר גדולות, אבל תסלחי לי זה לא כ"כ מדבר לבנות (או שכן?)
את עברת את הניסיון בהצלחה רבה בגלל זה את הולכת עכשיו לספר על הניסיון שלך לכל עמ"י?
מה הבעייה?
לדעתי זה מחזק ונותן חשק גם לעמוד בנסיון הזה,
אם מכל הסמינר יש בת אחת שתזרוק את האייפון שלה בזכות זה, זה היה שווה!

נראה לי שקצת בלבלו פה שני נושאים.
העניין של הסיפורים הטרגדיים- זה בעייתי וצריך לשים לב שיתאים!
העניין של ההתחזקות- לראות איך אנשים אחרים התמודדו עם נסיונות זה עוזר, זה מחזק!
גם אם זה סמינר טוב, היום יש הכל בסמינרים הכי טובים!
אז למה לא??

kola

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אז מאיפה הוא מכיר את הסיפור?
כמו שכתבתי, מחברים, דבר כזה מתפרסם וגדולים מספרים לקטנים וכו'
אבל בלי לברר אסור ממה להאמין על אחרים ממה שילד מספר
ועוד, אולי הרב'ה אמר בקצרה שהיום נפטר ילד, ואת שאר הפרטים הוא שמע מחברים או מנהג ההסעה וכו' וכו'

נערך לאחרונה ב:

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
מנסה לחשוב בקול רם. לפני כמה ימים הביאו מישהי שהציגה את המופע "הנני", זה מופע מדהים על ילדי תימן, הפקה ממש מקצועית והסיפור מרתק! היו שם בעיקר נערות בגילאי 13 ומעלה ושאלתי אותן אם הן נהנו. רובן די עקמו את האף ואמרו שהיה משעמם.
אני בתור אשה מבוגרת מאוד נפעמתי מהסיפור שהתגלה שם והייתי מופתעת וגם מאוכזבת שהנערות הללו אולי לא קלטו את החשיבות בסיפור הזה. סיפור היסטורי, פרטי, משהו שבאמת לא היה מוכר, לא סיפור של שואה, אבל כן סיפור של ניצחון הרוח, טרגדיה, תקוות גדולות, מאבקים והסוף המדהים, ואני שואלת את עצמי איך ייתכן שהן לא נפעמו מהסיפור יוצא הדופן הזה? מה כן מדבר לנערות?

אז אולי, רק אולי, המנהלות בסמינרים הבינו שכאלה מופעים לא מעניינים את הבנות ולכן החליטו להביא סיפורים קצת יותר מזעזעים כדי לעורר אותן קצת. אולי היום הנערות מתעניינות יותר בחיצוניות ולא ברוחניות והמנהלות מנסות לחפש מה כן יעורר אותן.
רק תוהה. מעניין אותי מה אתם חושבים.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

חיבורים • אתגר 18

לוח מודעות

למעלה