דרוש מידע סיפון קצפת למפונקים:)

dafdefet

משתמש מקצוען
בזכות האשכול פעם ראשונה שאני שומעת שאפשר לקנות מכשיר כזה לבית פרטי. אם מישהו יכול להגיד לי מה היתרון בזה לעומת הקצפה רגילה במקסר? פרקטית? עיצובית?
הקצף מאוד אורירי כמו בבית קפה!

וא"א להשיג את זה בהקצפה במיקסר

מיכאלה- הום סטיילינג

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
כמה עולה - כבר לא זוכר (אולי משהו כמו 2 ש"ח ליחידה?).
לכמה זה מספיק -
השאלה אם אני ממלאה בבקבוק של חצי ליטר שמנת עם בלון גז אחד שומרת מה שנשאר במקרר, אחרי יומיים אני רוצה להשתמש בשמנת שנשארה, הגז עדיין פעיל או שצריך להחליף בלון?

מיכאלה- הום סטיילינג

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
טוב, מעדכנת מה יצא לי:
בלון גז אמור להחזיק יומיים שלוש במיכל לשימוש חוזר
המכשיר הכי מקצועי ומומלץ לשימוש ביתי לפי הברור שעשיתי זה:
https://www.perfectkitchen.co.il/product/מכשיר-קצפת-isi-נירוסטה-0-5-ליטר-3/
בקנייה ראשונה ברישום לאתר יש 10 אחוז הנחה
משלוח חינם
ומתנה מארז 24 בלוני גז (בשווי 50 ש"ח)
הזמנתי:cool:

סא איור

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
טוב, מעדכנת מה יצא לי:
בלון גז אמור להחזיק יומיים שלוש במיכל לשימוש חוזר
המכשיר הכי מקצועי ומומלץ לשימוש ביתי לפי הברור שעשיתי זה:
https://www.perfectkitchen.co.il/product/מכשיר-קצפת-isi-נירוסטה-0-5-ליטר-3/
בקנייה ראשונה ברישום לאתר יש 10 אחוז הנחה
משלוח חינם
ומתנה מארז 24 בלוני גז (בשווי 50 ש"ח)
הזמנתי:cool:
@מיכאלה- מעצבת אווירה
סליחה על ההקצפה -הקפצה
האם חייבים להקפיד שהסיפון יהיה יבש לגמרי לפני השמוש?
או שרטיבות לא מפריעה?
האם להמתקה אפשר להוסיף לשמנת חלב מרוכז או שצריך רק מי סוכר?

מיכאלה- הום סטיילינג

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
@מיכאלה- מעצבת אווירה
סליחה על ההקצפה -הקפצה
האם חייבים להקפיד שהסיפון יהיה יבש לגמרי לפני השמוש?
או שרטיבות לא מפריעה?
האם להמתקה אפשר להוסיף לשמנת חלב מרוכז או שצריך רק מי סוכר?
האמת שאני לא יודעת, תמיד השתמשתי על יבש כי עובר זמן בין שימוש לשימוש, אבל למה בעצם שיפריע?
אני שמה אבקת סוכר, אף פעם לא ניסיתי מי סוכר, איך מכינים מי סוכר?
עוד דבר שצריך לשים לב, בפעם האחרונה שקניתי בלוני גז, כנראה זאת חברה פחות טובה והקצפת מחזיקה רק כמה שעות טוב, אז אנחנו שמים את הגז רק סמוך להגשה וזה לא מחזיק כמה ימים במקרר כמו עם הגז הקודם...

סא איור

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
האמת שאני לא יודעת, תמיד השתמשתי על יבש כי עובר זמן בין שימוש לשימוש, אבל למה בעצם שיפריע?
עוד דבר שצריך לשים לב, בפעם האחרונה שקניתי בלוני גז, כנראה זאת חברה פחות טובה והקצפת מחזיקה רק כמה שעות טוב, אז אנחנו שמים את הגז רק סמוך להגשה וזה לא מחזיק כמה ימים במקרר כמו עם הגז הקודם...
ממיסים א. סוכר בקצת מים. כך כתוב בהוראות.
ניסית גם עם ריץ?

TK

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
את זוכרת איזה חברה של בלוני גז הם האיכותיים?
ואיפה אפשר לקנות אותם בבני ברק?

פורום שכר

משתמש רשום
סיפון של ליטר, אפשר להכניס שמנת מתוקה של 250 מ"ל, עשיתי כך ויצא נוזלי, לא הצליח להקציף...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה