דרוש מידע סינון נטפרי לgoogle chat

מצב
הנושא נעול.

mat

------- Magicode -------
וגם אם מישהו יעז למרוד ולדווח עדיין זה חוסם אותם מהאפשרות לפתוח קבוצה חדשה ושוב...

זה הבנה לא נכונה לא צריך להעיז למרוד. אף אחד מהקבוצה לא יודע שדיווחתם. גם נטפרי לא יודעים איזה משתמש בקבוצה דיווח. אבל כן יודעים מי הלקוח שדיווח.

צור1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
זה הבנה לא נכונה לא צריך להעיז למרוד. אף אחד מהקבוצה לא יודע שדיווחתם. גם נטפרי לא יודעים איזה משתמש בקבוצה דיווח. אבל כן יודעים מי הלקוח שדיווח.
אם ככה עולה השאלה אם אישרתי קבוצה, ואחר האישור הקבוצה נתקלקלה
ואני דיווחתי האם אשרף לעד במערכות נטפרי?
כמו"כ מי שנשרף יש לו דרך תשובה?

mat

------- Magicode -------
אם ככה עולה השאלה אם אישרתי קבוצה, ואחר האישור הקבוצה נתקלקלה
ואני דיווחתי האם אשרף לעד במערכות נטפרי?
כמו"כ מי שנשרף יש לו דרך תשובה?

אם אתה בעצמך תדווח שזה לא טוב אז לא תישרף.
ולגבי דרך תשובה בודקים את זה. לבנתיים אין דרך.

צור1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
ולגבי דרך תשובה בודקים את זה. לבנתיים אין דרך.
אחר המחילה עוד הצעת ייעול אם אפשר
עלה כאן שיש אפשרות להתחבר לחשבון נטפרי דרך קבלת צינתור וממילא כל ברנש יוכל להתחבר (למשל מטלפון של אביו) באמצעות צינתוק
אולי שדיווח יתקבל אך ורק למי שנכנס עם סיסמא ולא למי שנכנס עם צינתוק

• תודה
Reactions: MOM

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
עלה כאן שיש אפשרות להתחבר לחשבון נטפרי דרך קבלת צינתור וממילא כל ברנש יוכל להתחבר (למשל מטלפון של אביו) באמצעות צינתוק
הצינתוק רק לפלאפון ממנו נפתח החשבון, לא?

צור1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
כן אבל אם נניח בחור רוצה לדווח על קבוצה, הוא יכול להניח את ידו על הטלפון של אבא שלו דקה לקבל צינתוק
ולא נודע כי באו אל קירבנה

MOM

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
חמור ומזעזע
רק מה, את המייל לא חסמו וגם כנראה שאי אפשר לחסום ולסנן כל מה ששולחים בקבצים.
אז מי שהגיע לכזה מצב המלצה חמה שלי זה לנתק לגמרי את האניטרנט מהבית.
לא כל הבעיות זה מהצ'אט........ וד"ל
אמת ויציב. הכי טוב שלא יהיה רע בעולם וכל צעד בכיוון הוא טוב.
אוסיף ואומר, הכי טוב שמי שלא צריך שלא יחזיק סתם אינטרנט בבית.
לכל השואלים- כרגע אני צריך ואין לי ברירה אחרת. ביום שזה ישתנה בעז"ה הדבר הזה יעוף על טיל מהבית (אני ואשתי נתחלק בלחיצה על מקשי הטלפון לביטול הקו כדי להתחלק בזכויות....)

MOM

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אפשר גם להוסיף אלו בקשות נפתחו בפירוט של ההוראה לחיוב חשבון. זו לא ראיה שילד יוכל להעלים.

הר-יד

משתמש רשום
עריכה תורנית
יש לנטפרי את הרבנים שלה. ואם הם הורו לחסום אתר מסויים, אז לא יעזור שיבא מישהו וישכנע רב ויביא מכתב נגדי.
במיוחד שאתה לא יודע איזה סיפורים הוא סיפר לרב.
יואיל אותו אחד ויפנה לרבנים שהורו לחסום וישכנע אותם אחרת.
זה במילים אחרות מה שכתבתי בהודעתי:
אוכל רק להוסיף כי לאחרונה למיטב ידיעתי הם גם לא שומעים לרבני הקהילות המאוגדות תחת חסותם.
אני ואפסי עוד!

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
זה במילים אחרות מה שכתבתי בהודעתי:
זה במילים אחרות לגמרי, ממש לא דומה למה שכתבתם,
נטפרי נשארה מחויבת לאורך כל הדרך לרבנים אליהם התחייבה מלכתחילה
רבני הקהילות המאוגדות תחת חסותם
הגדרה רחבה מדי ולא בהכרח מעידה על מעמד הרב (רב שכונה? רב קהילה של 10 אנשים? רב בית כנסת של הקהילה?)
הגיוני שנטפרי לא תפתח למשתמש אתר רק בגלל שרב בית הכנסת שלו חולק על דעת ועידת הרבנים לביצור חומות הדת

הר-יד

משתמש רשום
עריכה תורנית
הגדרה רחבה מדי ולא בהכרח מעידה על מעמד הרב (רב שכונה? רב קהילה של 10 אנשים? רב בית כנסת של הקהילה?)
הגיוני שנטפרי לא תפתח למשתמש אתר רק בגלל שרב בית הכנסת שלו חולק על דעת ועידת הרבנים לביצור חומות הדת
כתבתי במדוייק רבני הקהילות המאוגדות תחת חסותם. דהיינו אלו החוסים בצל 'נטפרי קהילות', כמוני למשל, שלפי הסיכום עמם הם אמורים לחסום/לפתוח לפי החלטות רבני הקהילה אליה אני משתייך, הנמסרות להם ע"י נציג הקהילה.
ובתחילה היה כך.
ולאחרונה זה לא כך.
לדאבון לב הרבה מנויים, שכשמביעים את כאבם להתייחסות נטפרי הם נענים בסתימת פיות.
כמו שכתב במצורף:
בעבר הרחוק ובשנותיה הראשונות של נטפרי, הגישה הייתה כי המטרה היא לתת שירות נקי ומסונן ברמה הגבוהה ביותר, נטפרי מעולם לא הייתה "בעלת השקפה" מה מותר ומה אסור, ולא הייתה יוזמת אי אלו צעדים.
בשנים האחרונות שכרון הכח הביא למקום, בו כמה אנשים תפסו שכרון כוח והחלו לתת החלטות מה צריך ומה לא, ומה לדעתם בעייה ומה לא וכו'.
הגישה הפטרונית הזו שמשתרשת יותר ויותר, משפיעה בכל עת על המצב וגורמת בעיקר לדבר אחד שיותר ויותר אנשים נאלצים להשתמש בסינונים אחרים, ברמה נמוכה יותר או טובה פחות כי מישהו החליט שההשקפה של פלוני לא טובה וכן על זה הדרך.
אני בטוח שיהיה כאן תגובות, הכל בהתייעצות עם גדולי ישראל ועוד כהנה וכהנה, צר לי אני מכיר מספיק מקרים מבפנים שהנתונים הוחלטו על בסיס גחמות של איש אחד.
צריך לומר ביושר, נטפרי קמה כספק סינון מהודר על מנת לתת פתרונות, וכיום היא נמצאת במקום בו היא כבר מציגה את עצמה כגוף שמחליט מה ראוי, ומה לא, וכו'.
לא, תודה !!! תנו לכל איש ואיש להישמע לרבותיו ולקהילתו ואל תנחילו לנו מה נכון ומה לא נכון.
המשבצת שלכם המכובדת כספק אינטרנט כשר ומהודר יש לו מקום טוב בציבוריות החרדיות, הפטרונות עלול לאבד את זה.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
כתבתי במדוייק רבני הקהילות המאוגדות תחת חסותם. דהיינו אלו החוסים בצל 'נטפרי קהילות', כמוני למשל, שלפי הסיכום עמם הם אמורים לחסום/לפתוח לפי החלטות רבני הקהילה אליה אני משתייך, הנמסרות להם ע"י נציג הקהילה.
ובתחילה היה כך.
ולאחרונה זה לא כך.
לדאבון לב הרבה מנויים, שכשמביעים את כאבם להתייחסות נטפרי הם נענים בסתימת פיות.
כמו שכתב במצורף:
נניח ורב הקהילה שלך מתיר לך לגלוש באתרי תועבה לצורכי עבודה, האם לדעתך נטפרי אמורה לפתוח לך את זה?
המצב שהיה בצ'אטים לא רחוק מזה בכלל

הר-יד

משתמש רשום
עריכה תורנית
נניח ורב הקהילה שלך מתיר לך לגלוש באתרי תועבה לצורכי עבודה, האם לדעתך נטפרי אמורה לפתוח לך את זה?
המצב שהיה בצ'אטים לא רחוק מזה בכלל
א. לא דברתי על צ'אטים כלל. אלא על אתרים אחרים.
ב. כיון שכו"ע מודו שאסור לגלוש באתרי תועבה, הרי ששאלתך דומה לשאלה של: אם הרב שלך יצוה עליך לחלל שבת וכדומה. חבל לקחת דיון לגטימי לפינה הזו.
ג. למותר היה לחזור על הידוע, שב"ה היהדות החרדית מורכבת מקהילות רבות. ויחס כל קהילה ע"פ מורי דרכה לגלישה ברשת נעה מאיסור לחלוטין ועד להיתר גם לצרכי נוחות וחדשות וכו'.
פעם הסינון כפף את עצמו לרבני הקהילות החוסות תחת דגלו. היום לא. וחבל.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
א. לא דברתי על צ'אטים כלל. אלא על אתרים אחרים.
יש לכם דוגמא?
בינתיים כל ה'חומרות' של נטפרי בשנים האחרונות הן תוצאה של מפגש עם התוצאות של ניצול הפרצות,
זה לא הוגן שאתם עושים לנטפרי משפט שדה בהסתמך על טענות עמומות ולא מפורטות

הר-יד

משתמש רשום
עריכה תורנית
1. יש לכם דוגמא?
2. בינתיים כל ה'חומרות' של נטפרי בשנים האחרונות הן תוצאה של מפגש עם התוצאות של ניצול הפרצות,
3. זה לא הוגן שאתם עושים לנטפרי משפט שדה בהסתמך על טענות עמומות ולא מפורטות
1. כמה. מה זה יעזור? [למשל: הוצע לי עבודת תמלול ושכתוב של שיעורי גמרא שנמסרים באתר מסויים בגוון מזרחיסטי. שאלתי את מו"ר מזקני הדור שליט"א, ולאחר בדיקת הנושא מכל הבטיו, גם ע"י הועדה שהוא שיח' הקים לצורך עניניים כאלו. אישר לי לקחת את העבודה. אבל נטפרי התנגדו לפתוח את האתר התורני מזרחיסטי ההוא בשופו"א]
2. אכן הרבה החמרות נובעות מזה. ויש שנובעות מפטרונות. כנ"ל.
3. אני לא עורך להם משפט. אני כותב עובדות.

תמים תהיה

משתמש פעיל
1. כמה. מה זה יעזור? [למשל: הוצע לי עבודת תמלול ושכתוב של שיעורי גמרא שנמסרים באתר מסויים בגוון מזרחיסטי. שאלתי את מו"ר מזקני הדור שליט"א, ולאחר בדיקת הנושא מכל הבטיו, גם ע"י הועדה שהוא שיח' הקים לצורך עניניים כאלו. אישר לי לקחת את העבודה. אבל נטפרי התנגדו לפתוח את האתר התורני מזרחיסטי ההוא בשופו"א]
2. אכן הרבה החמרות נובעות מזה. ויש שנובעות מפטרונות. כנ"ל.
3. אני לא עורך להם משפט. אני כותב עובדות.
למה הם מחוייבים לשמוע לרבנים שלך ולא לרבנים שלהם?
ואגב נראה לי שכל הנושא של קהילות בנטפרי זה רק לחומרא
כלומר כל קהילה יכולה לחסום אתרים שאינה מעונינת שייפתחו על אף שהם פתוחים בנטפרי ולא להפך וכך היה מאז ומעולם

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אילו הייתי בעמדה ניהולית בנטפרי לא הייתי יכול לישון בלילה אילו הייתי מודע לפירצה או מכשול (לפי השקפת עולמי, כמובן) שנפוץ בזכות הנגשת האינטרנט בכל כך הרבה בתים, ולא הייתי עושה דבר בגלל שחלילה אסור לי להיות פטרון ולהחלט עבור אחרים.
אני מבין מאוד ומזדהה עם הטקסט שאתה כותב, גם אם הייתי פועל אחרת.

כדאי שתשים מבט על זווית נוספת, כמה אנשים בגללך משתמשים באינטרנט אבל בוחרים בדרך הלא כשרה מספיק בגלל שאתה החלטת שאולי מישהו ישתמש בדבר כשר לפסול, ועבורו זה חשוב?

כמה אנשים בגלל ויתור על אתר לגרפיקאים קוראים כל יום כבר אתרים לא חרדיים בגלל שסינון אחר פותח והם שם בגלל "חששות" שלך..

כמה אנשים התחילו עם נטפרי ואחרת לא היו מגיעים לאינטרנט, אבל בתכל'ס רוח המפקד היום לא מתאים להם ונחשפים לדברים שאילו היית שם שיקול מול שיקול היית חושב אחרת.

כשאני כותב אתה, שלך, אני מתכוון לביטוי אילו היית בתפקיד ניהולי, אני לוקח בחשבון שלא, רק מאיר את הדברים בזווית נוספת.

אם תשאל מה אני או כל ספק היה עושה, היה או מאפשר להחמיר בכל הקהילות הסגורות, ולדוגמא אילו רב פלוני סבור שזה "פרצה חמורה" היה דורש שכל בני קהילתו ושמעי לקחו לא יסתפקו בנטפרי, או בביטול וויפי, אלא ייכנסו דווקא לקהילת...

לחלופין, הייתי בוחר ברירת מחדל הוראות ועדה פלמונית, אבל יש אפשרות להיכנס לקהילה כזו וכזו, ושם המצב שונה.

ואם תשאל מה ימנע ממישהו להיות בקהילה הפתוחה יותר, דבר ראשון לא אכפת לי שכולם יהיו שם.
אם המטרה היא שיותר אנשים ישתמשו באינטרנט כשר ולא שישמעו לרב פלוני אז המטרה תושג.
אם בכל זאת רוצים לסנן אפשר באמצעות מצב שהקהילה מצרפת אנשים, שיש תשלום נוסף לקהילה וכדומה.

ונקודה אחת אחרונה, בסוף כשאין דיון האם נכון לחסום צ'אט או להגביל, כי בטח זה נכון ונדרש אז מה עם מי שלא ישתמש בגלל זה בכשר לא עולה, כי כשהצד השני לא קיים אל תצפה לכלום.

רפ

משתמש סופר מקצוען
כדאי שתשים מבט על זווית נוספת, כמה אנשים בגללך משתמשים באינטרנט אבל בוחרים בדרך הלא כשרה מספיק בגלל שאתה החלטת שאולי מישהו ישתמש בדבר כשר לפסול, ועבורו זה חשוב?

כמה אנשים בגלל ויתור על אתר לגרפיקאים קוראים כל יום כבר אתרים לא חרדיים בגלל שסינון אחר פותח והם שם בגלל "חששות" שלך..

כמה אנשים התחילו עם נטפרי ואחרת לא היו מגיעים לאינטרנט, אבל בתכל'ס רוח המפקד היום לא מתאים להם ונחשפים לדברים שאילו היית שם שיקול מול שיקול היית חושב אחרת.
וכמה אנשים הולכים על סינון לא מוצלח בגלל שאתה @by6199 לא הקמת חברת סינון שמתאימה לכל אחד בדיוק לפי הצרכים שלו?
אדם יכול לקחת אחריות על מה שהוא עשה, לא על מה שלא עשה.

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
וכמה אנשים הולכים על סינון לא מוצלח בגלל שאתה @by6199 לא הקמת חברת סינון שמתאימה לכל אחד בדיוק לפי הצרכים שלו?
אדם יכול לקחת אחריות על מה שהוא עשה, לא על מה שלא עשה.
אני כמובן לא מתכוון לרדת לשיח הזה, הבאתי מבט שונה מזווית אחרת על הטענות שהזכיר @moishy לא חייבים להסכים בכל דבר, מותר לשמוע ולהשמיע עוד נקודת מבט.

לגופו של ענין, לפני שנה בערך הייתה לי הזדמנות כזו שספק רצה להקים חברת סינון מתחרה הוא ישב עם רבנים כבר, בסוף הוא החליט להיות ספק של נטפרי כי זה פחות עלויות.

ברור שאילו יום אחד יהיה לי את המשאבים לפתוח חברת סינון, אני יעשה זאת בס"ד.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה