מידע שימושי סימפיוליזיס

rv

משתמש רשום
קודם כל התאוששות מהירה
לא רוצה לייאש, רק לשתף שאני כבר קרוב ל3 שנים אחרי לידה ועדיין בשיקום.
ניסיתי המון אופציות... ועדין תקופות טובות יותר ופחות...
במון הצלחה

ריקי שחור

משתמש מקצוען
@לאה2
מה שלי הכי עזר- פיזיותרפיה עם פיזיותרפיסטית של רצפת אגן, מומחית לסימפיזיוליזיס, במקביל לתרגול בבית לפי ההוראות שלה. מתאים גם בהריון וגם אחרי הלידה.
ובהריון עזר לי גם טיפול אוסטופתי.
המלצות ספציפיות בחוברת, או במייל הנ"ל.

קבצים מצורפים

• סימפיזיוליזיס -חוברת מידע- עדכון יוני 2022 (1) (1).pdf
    KB 1,011.4 · צפיות: 127

נחצ'ה

משתמש רשום
בעניין אחרי לידה, הניסיון שלי (6 לידות), הנקה מאטה מאד! את קצב ההחלמה....
לסימפיזיוליזיס יש מרכיב הורמונלי!!! (ולכן יש גם החמרה בתקופות מחזור...)

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
בעניין אחרי לידה, הניסיון שלי (6 לידות), הנקה / מניעה הורמונלית-
מאטה מאד! את קצב ההחלמה....
לסימפיזיוליזיס יש מרכיב הורמונלי!!! (ולכן יש גם החמרה בתקופות מחזור...)
מחזקת. הפעם לא הנקתי וההחלמה היתה יותר מהירה (למרות שהסימפי החמיר מאוד יחסית לקודמים).

אידיליה

משתמש צעיר
היי,
אני שנתיים אחרי לידה עם סימפי' (כולל ביקורים אצל דבורה הלברשטט כל פעם כשחלק אחר בגוף מתפרק)
רגילה שנים לישון על הצד. לאחרונה החלו להופיע לי כאבים לאורך הירך ומטה.
לא בהתהפכות, אלא מספר דקות אחרי שאני שוכבת כבר. מישהי מכירה את התופעה?

ניק 8542

משתמש רשום
יש פה מישהי שהייתה אצל נחמי סגל ממודיעין עילית? או שיודעת אם היא יודעת לטפל טוב בסימפוילזיס?
אשמח לכל מידע!!

ה. י

משתמש חדש
למי כדאי ללכת כדי להקל על סימפיוליזיס לגב' דבורה הלברשטט מב"ב או גב' חוה בילמס מירושלים?

ה. י

משתמש חדש
האם לאחר טיפול אצל גב' הלברשטט, הכאב חזר באותו הריון/ לאחר הלידה?

שועלית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
האם לאחר טיפול אצל גב' הלברשטט, הכאב חזר באותו הריון/ לאחר הלידה?
אני הייתי אצל הלברשטט,
זה לא בדיוק טיפול אלא תרגילים שהיא מדגימה איך לעשות ואת ממשיכה בבית,
האמת שעלי זה עדיין לא השפיע בכלל - הייתי אצלה לפני שלושה שבועות.
יש כאן מישהי שכן עזר לה?

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
3.
כשמתקשרים יש שם הגדרות לקביעת הדרגה וגם בביקור אצלה היא אומרת.
המספר 035758144
אני אחרי, ובספק אם אהיה שם שוב...

סבלתי נוראות ונראה לי שבשלב מסוים של כאב הרבה פחות אפשרי להשפיע עליו. אפשר אולי אולי לעכב את ההידרדרות אבל אי אפשר באמת לדעת מה היה אילו... ואילו....

כתבתי כבר במעלה האשכול שרק לקראת סוף ההריון גיליתי שהליכה מיטיבה עם המצב.
זו היתה הקלה לגלות את זה גם בגלל שגיליתי סוף סוף משהו שבאמת מקל עלי וגם בגלל שזה איפשר לי לזוז קצת בלי החשש שאני מחמירה את המצב.
יצאתי כל יום או לשחיה (מומלץ וואוו אם את יכולה טכנית. צריך לקבל הוראות איך לשחות בלי פיסוק או פשוט הליכות במים בגובה החזה) או לקופ"ח (היו לצערי סיבות כל הזמן..) או להליכה קצרה בערב. סיבוב שלוקח לי היום שלוש דקות היה לוקח עשרים דקות של התברווזות.
מסתבר שזה אינדוודואלי לחלוטין אבל אולי יעזור לך.
בכל מקרה תנסי לחתור למה שעושה לך טוב, תקשיבי לעצמך. אם את מתרגלת משהו כמה שבועות ואין שיפור אז תשני משהו. או שהתרגיל לא טוב או שאת מבצעת אותו לא טוב

שועלית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
אני אחרי, ובספק אם אהיה שם שוב...

סבלתי נוראות ונראה לי שבשלב מסוים של כאב הרבה פחות אפשרי להשפיע עליו. אפשר אולי אולי לעכב את ההידרדרות אבל אי אפשר באמת לדעת מה היה אילו... ואילו....

זו היתה הקלה לגלות את זה גם בגלל שגיליתי סוף סוף משהו שבאמת מקל עלי וגם בגלל שזה איפשר לי לזוז קצת בלי החשש שאני מחמירה את המצב.
יצאתי כל יום או לשחיה (מומלץ וואוו אם את יכולה טכנית. צריך לקבל הוראות איך לשחות בלי פיסוק או פשוט הליכות במים בגובה החזה) או לקופ"ח (היו לצערי סיבות כל הזמן..) או להליכה קצרה בערב. סיבוב שלוקח לי היום שלוש דקות היה לוקח עשרים דקות של התברווזות.
מסתבר שזה אינדוודואלי לחלוטין אבל אולי יעזור לך.
בכל מקרה תנסי לחתור למה שעושה לך טוב, תקשיבי לעצמך. אם את מתרגלת משהו כמה שבועות ואין שיפור אז תשני משהו. או שהתרגיל לא טוב או שאת מבצעת אותו לא טוב
תודה,
נראה לי שאני באמת אדבר איתה שוב,
הליכה באמת לפעמים עוזרת לי למרות שזה פדיחה כי באמת יש לי את ההליכה הברווזית ואני עדיין די בהתחלה ככה שלא רואים עלי.....
וזה נראה או שאני עושה את עצמי או שעברתי תאונה...

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
נראה לי שאני באמת אדבר איתה שוב,
הליכה באמת לפעמים עוזרת לי למרות שזה פדיחה כי באמת יש לי את ההליכה הברווזית ואני עדיין די בהתחלה ככה שלא רואים עלי.....
וזה נראה או שאני עושה את עצמי או שעברתי תאונה...
ואיך הגעתן לרחוב? זו היתה הבעיה הקשה שלי. הירידה במדרגות היתה נוראית.
גם הליכה לא היתה קלה לי (מה שכן, העדפתי לעמוד מלשבת. רק הניסיון להתיישב ולהתרומם היה סיוט לא משתלם. ומי מדבר על עצם הישיבה?), אבל ירידה במדרגות? כמו נכה קלאסית. כואב לי רק להזכר בזה.
וצורת ההליכה עצמה? אמא שלי שאלה אותי חודשיים וחצי לפני הלידה אם אני צריכה ללדת היום. לשאלתי, היא הסבירה שכך זה נראה מההליכה שלי...

אולי מעניין אותך גם...