מידע שימושי סימפיוליזיס

שרה100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
למי שיש סימפיוליזיס בהריון,
אולי אתם מכירות משכך כאבים שמשפיע לסימפיוליזיס שברמה גבוה?
ואם מצאתם דרך להקל על זה.

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אם מצאת משהו שעוזר, אשמח לשמוע גם.
אמנם אחרי אבל מנסיון שלי זה רק הולך ומחמיר.

ELFISH

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
פלדנקרייז אישי. עובד כמו קסם. כדאי להתחיל עוד לפני הכאב החזק. יש בקופ"ח מהביטוח המשלים ב40 לטיפול

שרה100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
אשמח לעוד דעות.
תודה

חורש

משתמש פעיל
יש דרך לא רק להקל אלא לטפל ולמגר, פרטים באישי

מילה שלי

משתמש פעיל
לתועלת הכלל -
קיימת שיטה מיוחדת שכוללת מספר תרגילים.
היא פותחה על ידי אמו של הרב אהרון מרגלית
והיא מועילה מאוד!

לקבלת פרטים תוכלו לפנות אל סטודיו להתעמלות "קנגרו"
שרה גרינבוים מטפלת בשיטה זו ויש תוצאות נפלאות!
מספר הטלפון - 08-9297574

(מכירה אותה כמטופלת. ביקשתי רשות לפרסם כאן את שמה)
רפואה שלמה לכולן :)

אנכי הקטנה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש חגורה שמאד! הקלה בשבילי (סבלתי מאד...)
יש מישהי שמוכרת את זה ויכול להיות גם החזרים מקופ"ח (תלוי איזו קופה ואיזה ביטוח)
אם את רוצה אחפש לך כי כרגע לא זוכרת

חורש

משתמש פעיל
נכתב ע"י מילה שלי;n4993596:
לתועלת הכלל -
קיימת שיטה מיוחדת שכוללת מספר תרגילים.
היא פותחה על ידי אמו של הרב אהרון מרגלית
והיא מועילה מאוד!

לקבלת פרטים תוכלו לפנות אל סטודיו להתעמלות "קנגרו"
שרה גרינבוים מטפלת בשיטה זו ויש תוצאות נפלאות!
מספר הטלפון - 08-9297574

(מכירה אותה כמטופלת. ביקשתי רשות לפרסם כאן את שמה)
רפואה שלמה לכולן :)

אכן, שרה גרינבוים מצוינת ונותנת תרגילים, אך היא עצמה תלמידה של דבורה הלברשטט מבני ברק- המקור לשיטה זו שלמדה באופן אישי מאימו של הרב מרגלית, המומחיות שלה בתחום היא שם דבר והיא יודעת לאבחן ולטפל גם במקרים בהם אין אפשרות לזוז ובעזרתה קמים על הרגלים! היא בודקת אישית ונותנת תרגילים ספציפיים המתאימים לקושי של האישה שלפניה. ממליצה בחום 6187992 מגיעה בתשלום לכל מקום בארץ.
יש בבני ברק גם את סיון מור פיזיוטרפיסטית אורוגניקולוגית במרפאות החוץ של מעייני הישועה שמטפלת בסימפיזיוליזיס בשיטה מנואלית ומצליחה מאד.
בהצלחה

שרה100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
תודה רבה לעוזרים.
אצלי חגורה לא עזר בכלל.

שרה100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
חורש, רציתי לדעת מה הקידומת במספר שנתת, תודה

מילה שלי

משתמש פעיל
נכתב ע"י חורש;n4994212:
אכן, שרה גרינבוים נותנת תרגילים, אך היא עצמה תלמידה של דבורה הלברשטט מבני ברק- המקור לשיטה זו שלמדה באופן אישי מאימו של הרב מרגלית, המומחיות שלה בתחום היא שם דבר והיא יודעת לאבחן ולטפל גם במקרים בהם אין אפשרות לזוז ובעזרתה קמים על הרגלים! היא בודקת אישית ונותנת תרגילים ספציפיים המתאימים לקושי של האישה שלפניה. ממליצה בחום 6187992 מגיעה בתשלום לכל מקום בארץ.
יש בבני ברק גם את סיון מור פיזיוטרפיסטית אורוגניקולוגית במרפאות החוץ של מעייני הישועה שמטפלת בסימפיזיוליזיס בשיטה מנואלית ומצליחה מאד.
בהצלחה

מידע חשוב!

אני מכירה רק את ש. גרינבוים.
אך ממליצה מאוד על השיטה!

שרה100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
דיברתי עכשיו עם דבורה הלברשטט,סוף סוף הרגשתי שיש מישו שמבין אותי..נשמעת מומחית בתחום הזה.
תודה!

חורש

משתמש פעיל
נכתב ע"י שרה100;n4994921:
דיברתי עכשיו עם דבורה הלברשטט,סוף סוף הרגשתי שיש מישו שמבין אותי..נשמעת מומחית בתחום הזה.
תודה!

אכן, מומחית מספר אחד בתחום, וכמובן הקידומת 03...
בהצלחה

פלאפון

משתמש רשום
מה בקשר לשמירת הריון למי שסובלת מסימפיזיוליזיס?
האם יש למישהי נסיון בענין?

האיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
משהיא הצליחה לתפוס את דבורה הלברשטט?
אני מנסה לתפוס אותה כבר כמה ימים ללא הצלחה.

יעל נ

משתמש רשום
אני גם סובלת מסימפיוליזיס אשמח לדעת מה בקשר לשמירת הריון מישהי יודעת ובמיוחד עכשיו אחרי הקורונה שאני עוד מעט חוזרת מחלת

אולי מעניין אותך גם...