כללי סידור מוגה הניתן לעריכה

חמוץ מתוק

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אני רוצה לערוך סידור תפילה ליום חול ושבת נוסח אשכנז/ספרד/עדות מזרח.
לאחר קצת נסיונות מתוכנות חינמיות אני מבין שכל הנושא של ההגהות מאוד לוקה בחסר,
קצת פחות מבחינת כתיב והרבה יותר מבחינת ניקוד,
רציתי לדעת האם יש למישהו או מכירים מישהו שניתן לרכוש אצלו סידור מלא שעבר הגהה מקצועית.
כמובן שאני לא מדבר על סידור מוכן כמו "בית תפילה" שניתן לקנות אותו כמות שהוא, אלא טקסט שניתן לעריכה.

תודה לכל העוזרים

מקטעים

עימוד שמזמין לקרוא
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מועתק מפורום תג (הודעה של הניק דורון רונן).

הטקסים דלהלן המוצעים למכירה הינם ברמה גבוהה מאד
עברו הגהות אין ספור, ויצאו כבר בספרים כבר בכמה מהדורות
כוללים שווא נע, קמץ קטן, סימון מלעיל, מקף במקומות הנצרכים, פיסוק מדויק לפי המפרשים ולפי הטעמים, ועוד ועוד.
1. סדור נוסח ספרד וסדור נוסח עדות מזרח
2 תהלים - מוגה על פי כתר ארם צובא
3 פרק שירה עם טעמי מקרא
4 סדר טו בשבט
5 מגילת אסתר
6 הגדה של פסח
7 מחזורים נוסח עדות מזרח ואשכנז
8 אגרת הרמבן על פי כת"י פארמא
9 שיר השירים עם טעמים
המחירים מאד נוחים
אפשר לפנות למייל שלי
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מה הבעיה, וכי המכירה של דורון רונן לא עדכנית??

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י תא חזי;2276825:
מה הבעיה, וכי המכירה של דורון רונן לא עדכנית??

ועדיין דרושה הגהה נוספת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה