סטיק לא עובד על המחשב

אני רק שאלה

משתמש חדש
סטיק אינטרנט של נתיב, אני מנסה להעביר אותו למחשב אחר (חדש) והאינטרנט לא עובד שם.
מה יכול להיות?

ממתינה

משתמש מקצוען
היתה לי בעיה דומה עם סטיק של נטפרי,
והפתרון היה להכנס ל'מחשב שלי', למצוא שם את הסטיק (מזוהה ככונן חיצוני)
להכנס לתוכו ולהריץ את הקובץ עם הסיומת exe
זה מתקין על המחשב את הדרייבר של הסטיק ואז יש חיבור רשת.
בהצלחה!

אברךליטאי

משתמש מקצוען
היתה לי בעיה דומה עם סטיק של נטפרי,
והפתרון היה להכנס ל'מחשב שלי', למצוא שם את הסטיק (מזוהה ככונן חיצוני)
להכנס לתוכו ולהריץ את הקובץ עם הסיומת exe
זה מתקין על המחשב את הדרייבר של הסטיק ואז יש חיבור רשת.
בהצלחה!
זו לא בעיה, כך זה התקנת הרבה סטיקים (אם לא שהם ללא התקנת תוכנה)

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
אני מעלה שאלה:
האם יכול להיות שהסטיק של נתיב דורש שתהי' גם תוכנת נתיב מותקנת על המחשב?

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
שלח להם מייל.

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
בנטפרי יתכן שיש מסלולים מסויימים שדורשים התקנת ווייפרי, או אולי לכה"פ פעם היה כך.

נערך לאחרונה ב:

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
קהילות מסויימות.

בני2

משתמש מקצוען
היתה לי טעות בהקדלה שכתבתי נתיב במקום לכתוב ווייפרי. תיקנתי.
אאאההההה וייפרי זו תוכנה שחוסמת לגמרי את כל הרשת,
יש ברימון אתרוג ועוד סוגי חסימות של סמרטפונים שמחייבים להתקין תוכנה נוספת שחוסמת רשתות אחרות או מאפשרת מעקב וכד'

יידל

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה תורנית
סטיק אינטרנט של נתיב, אני מנסה להעביר אותו למחשב אחר (חדש) והאינטרנט לא עובד שם.
מה יכול להיות?
תבדוק עם מותקן על המחשב וויפרי יתכן שזה מה שחוסם אותו!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה