דרוש מידע סטאז משרד החינוך

רעיה מ

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נתקלתי כעת בשאלה האם להרשם לסטאז אחרי שנת לימודי תואר, (ראשון בהוראה וחנמ)
אשמח לשמוע מהו בעצם סטאז, מה הוא נותן לי, מה הוא דורש ממני.
ומה ההבדל בין עבודה במשרד החינוך, לבין עבודה בחינוך העצמאי לעניין הסטאז'

אתיס

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אם את במשרד החינוך - באופק חדש, בלי ותק של 5 שנים את מוכרחה לעשות סטאז כדי שתוכלי להתקדם בדרגה, לפני סטאז את לא צוברת שעות ולא יכולה לעשות גמולים מה שבסוף יעלה אותך בדרגה=יעלה את המשכורת.
סטאז זו שנה בה את עובדת בבית הספר ולומדת תו"כ בערך פעם בשבוע, יש לך חונך/ת ישנה הערכה מסכמת צפיות וכו את יכולה להסתכל באתר סטאז קל יש הרבה מידע.
בחינוך העצמאי את לא צריכה סטאז- רק אם את עובדת במקום דרך משרד החינוך את צריכה ויכולה לעשות סטאז
בהצלחה

רעיה מ

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ז"א שאם כרגע אני עובדת בחינוך העצמאי
לכאורה אני מבזבזת שנה,
ואם כך שאלה נוספת
איך ואם אפשר לעשות גמולים בחינוך העצמאי?

אתיס

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
את לא מבזבזת שנה אם את רוצה לעבוד בחינוך העצמאי אם את רוצה לעבוד במשרד החינוך- אז כן...
לא יודעת לענות על גמולים בחינוך העצמאי

חיהלה מהדרום

משתמש פעיל
שנת הסוס מוגדרת בשנת ה0, רק אחריה מתחילים להתקדם במשרד החינוך.
צריך צפיות של הוונך ,מנהל בית הספר, כל מיני דוחות. וחוץ מזה תעבור סדנא למורה המתחיל, כל שבוע

Yael Mor

משתמש מקצוען
אם את במשרד החינוך - באופק חדש, בלי ותק של 5 שנים את מוכרחה לעשות סטאז כדי שתוכלי להתקדם בדרגה, לפני סטאז את לא צוברת שעות ולא יכולה לעשות גמולים מה שבסוף יעלה אותך בדרגה=יעלה את המשכורת.
נכון מאוד, ומשהו שהתגלה לי שאפשר להתחיל לצבור שעות בשביל הדרגה רק אחרי שנה מסיום הסטאז'. מה שאומר שאפשר להיות במערכת כמה שנים ולא להתקדם בכלל. לכן מי שרוצה משרד החינוך כדאי לסיים עם זה כמה שיותר מהר.

אתיס

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
נכון מאוד, ומשהו שהתגלה לי שאפשר להתחיל לצבור שעות בשביל הדרגה רק אחרי שנה מסיום הסטאז'. מה שאומר שאפשר להיות במערכת כמה שנים ולא להתקדם בכלל. לכן מי שרוצה משרד החינוך כדאי לסיים עם זה כמה שיותר מהר.
רק דיוק- מתחילים לצבור שעות ותק מיד אחרי סיום שנת הסטאז
בשנת הסטאז עצמה אפשר לצבור 30 שעות פיתוח מקצועי (גמולים)

דגש חזק

משתמש פעיל
אם למדת את לימודי ההוראה בסמינרים של בית יעקב, יש מצב שיפתרו אותך משנת סטאז'

shirelo141

משתמש צעיר
אני עשיתי השנה סטאז', זה ממש כלום ואת מרוויחה חונכת שתדריך ותעזור לך בבית הספר מה רע? אגב
בשנה הזאת אפשר לעשות רק 30 שעות גמולים ורק מוסדי משנה לאחר מכן אפשר כרגיל עד 60 ובכל מקום שמוכר
כגמול...אם את עובדת במשרד החינוך כדאי לך להתפטר מזה כמה שיותר מהר, מכירה כמה מורות במערכת שלא עשו
ואחרי כמה שנים הכריחו אותם לעשות...

חיהלה מהדרום

משתמש פעיל
נתקלתי כעת בשאלה האם להרשם לסטאז אחרי שנת לימודי תואר, (ראשון בהוראה וחנמ)
אשמח לשמוע מהו בעצם סטאז, מה הוא נותן לי, מה הוא דורש ממני.
ומה ההבדל בין עבודה במשרד החינוך, לבין עבודה בחינוך העצמאי לעניין הסטאז'
רגע, את אחרי שנה אחת?
סטאז עושים בשנה הרביעית לתואר.
או שאת משלימה תעודות?

אחינועם כסיף

משתמש רשום
אם יש לי ותק של 4 שנים (עבדתי במילוי מקום וסייעת פדגוגית) ולא יכולתי בשנים האלו לשעות סטאז'
השנה אני מתחילה שנה 5 לא כדאי לי לחכות לסוף השנה שאז אני יהיה פתורה מהסטאז' בנוסף אם אני יעשה השנה סטאז' זה לא ייחשב לי לוותק

צלמת 0940

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
האם שנת עבודה במשרד החינוך דרך רשת גנים חרדית יכולה להחשב כשנת סטאז'?

יש לך כנפי רוח

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אם השתלמתי ולא עשיתי עדיין סטאז
אז השעות לא נחשבות לי?
וגם, מי אחראי על הסטאז שלי- למי אני אמורה לפנות?
למכללה שלמדתי שם?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה