סוער

הצלחה

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
וזה שלי

קבצים מצורפים

• Untitled-1.jpg
    1.8 MB · צפיות: 8

הצלחה

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ועוד אחת

קבצים מצורפים

• IMG_7525.jpg
    3.2 MB · צפיות: 6

הצלחה

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סליחה סליחה
פשוט התלהבתי שיש לי תמונה שמזכירה תמונה של צלם מומחה

מיכאל דב

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
להצלחה :
לו רק לא היית עושה את המעשה הלא לעניין הזה ומעלה את התמונה הראשונה שהעלת באשכול נפרד...
היית זוכה לקיטונות של שבחים ממני ואני מאמין שגם מהאחרים. אבל לא ! זה לא נהוג ומקובל !
בהצלחה
מילא הוא לא ידע או מה שלא יהיה אבל כל ה"מלייקים" ... לא לעניין!

פרסום דובדבן

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לגבי התמונה של כדרלעמר, אני לא מבינה בצילום אבל אהבתי נורא שבין הסערות והגלים, מתחבאים "פרצופים" מפחידים...

כדרלעמר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י הצלחה;787427:
סליחה סליחה
פשוט התלהבתי שיש לי תמונה שמזכירה תמונה של צלם מומחה

לא נורא!

גם לא צריך להגזים במומחיותי :)

לפעם הבאה אם אפשר להעלות את התמונה באשכול נפרד ואם מאד רוצים אפשר לצרף לינק לאשכול במקום להעלות את התמונה. הרעיון הוא לאפשר דיון יותר ממוקד בכל תמונה.

(התמונה הראשונה שהעלית יפה מאד, לא הבנתי רק למה היא אנכית. השניה מיותרת לחלוטין).

נס ופלא

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
יש לך מידות טובות -כדרלעומר.
הלוואי על כל עם ישראל. מקנא בך...

E&A

משתמש מקצוען
אהבתי, נראה כמו אומנות אבסטרקט בשמן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה