דרוש מידע סוד הקהילות החבויות

גלאט 2

משתמש צעיר
היי אני מירי ,

בוגרת סמינר ועובדת כמתכנתת במשרה מלאה.

באישיות שלי אני קצת יותר יצירתית ויזמת, מעולם לא אהבתי לחיות בתוך משבצת או בתוך קיבעון מחשבתי.

כך גם כשהתחתנתי וחיפשתי לגור במקום שיאפשר לי את המרחב האישי שלי, איכות החיים והשקט מצד אחד ומצד שני ייתן לי את כל המעטפת החרדית שאני צריכה כמו מוסדות לימוד, קהילה חרדית, מטפלות, בתי כנסת, כוללים וכו'.

ניסיתי לחפש באינטרנט מילים כמו "ריכוזים חרדיים" ערים חרדיות בארץ" "רחובות חרדיים בערים בארץ" .

והתוצאות שקיבלתי היו שיגרתיות ולא חידשו לי דבר. כמו :ביתר, ירושלים, בני ברק, קרית ספר וכו'.

לא מוותרת על החלום שלי
אמנם היום אני גרה בגוש חרדי גדול אבל לא מוותרת על החלום הכמוס שלי למצוא את המקום שחיפשתי. שקט, פסטורלי ותומך בסגנון חיים החרדי שלי.

אפילו רק כמה רחובות
מבחינתי אפילו שיהיו רק כמה רחובות של אוכלוסיה חרדית או קהילה תומכת שנותנת את המעטפת הדרושה לי כמו גני ילדים ומוסדות לימוד איכותיים , בתי כנסת ואפילו מטפלת לילדים שאני יכולה לסמוך עליה בלב שקט.

להגשים את החלום
ואז החלטתי להרים את הכפפה ולתכנת בשעות הלילה המאוחרות את אתר גלאט 2 –המאגר החינמי שייתן מענה מושלם לזוגות צעירים ומשפחות שמחפשות לשכור או לקנות דירה באזורים חרדיים.

עכשיו, כשהאתר עובד מעולה ונותן מענה לכל כך הרבה משפחות הגיע הזמן ליצור את הויקיפדיה לאזורי מגורים חרדיים איכותיים.

בואו להשתתף בפרויקט החברתי המדהים הזה
אני רוצה להזמין אתכם להשתתף בפרויקט המדהים הזה שיחשוף לנו את סוד הקהילה החבויה שלכם.

מוזמנים לשתף על: איפה אתם גרים? האם יש תרבות חרדית כשרה באזור שלכם ?

האם יש בתי כנסת וכוללים ? ועוד כמה שאלות.

בכדי לדרבן אתכם להשקיע, אני אגריל גם לכותבים הטובים שובר של איקאה על סך 200 ש"ח.

אז אם אתם רוצים לספר לנו על סוד הקהילה החבויה שלכם,

אתם מוזמנים להיכנס לכאן-

https://www.glat2.co.il/סוד-הקהילות-החבויות/

נערך לאחרונה ב:

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
ואז החלטתי להרים את הכפפה ולתכנת בשעות הלילה המאוחרות את אתר גלאט 2 –המאגר החינמי שייתן מענה מושלם לזוגות צעירים ומשפחות שמחפשות לשכור או לקנות דירה באזורים חרדיים.
נשמע מעניין
אבל לא הבנתי את הקשר בין לגלות קהילות לבין השכרה ומכירת דירות
בד"כ בקהילות "מתנחלות " בערים חילוניות משכירים וקונים מאנשיי המקום שע לפי רב הם לא חרדים.. זה הרעין של התחרדות בעצם ...

גלאט 2

משתמש צעיר
נשמע מעניין
אבל לא הבנתי את הקשר בין לגלות קהילות לבין השכרה ומכירת דירות
בד"כ בקהילות "מתנחלות " בערים חילוניות משכירים וקונים מאנשיי המקום שע לפי רב הם לא חרדים.. זה הרעין של התחרדות בעצם ...

האתר בא לתת מידע ככל שניתן על קהילות חרדיות בארץ. והפרויקט "סוד הקהילות החבויות" אכן בא לתת ערך מוסף ולחשוף קהילות פחות ידועות, יותר קטנות וחבויות.
(אם כי לא רק, אני חושבת שגם מידע מפורט על שכונות ורחובות בערים חרדיות יותר מוכרות יהיה לתועלת הציבור)

קריאת כיוון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צריך גודל מסוים של מקום? מה הקריטריונים לגודלה של קהילה?
או אולי היא נמדדת באיכותה
או בפוטנציאל גדילתה, מי ידע?

רְפָאֵל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הייתי שמחה אם יותר ויותר אנשים היו מתחילים לפרסם בגלאט2, לדעתי זה פיתרון מעולה!
קצת מאסתי במאגרים הקיימים, גם בהתנהלות שלהם וגם בזה שאין שם כלום, מאגר חינמי יהיה תמיד מלא ופורה הרבה יותר מהמאגרים בתשלום לחודש בלבד 200 ש"ח.

גלאט 2

משתמש צעיר
צריך גודל מסוים של מקום? מה הקריטריונים לגודלה של קהילה?
או אולי היא נמדדת באיכותה
או בפוטנציאל גדילתה, מי ידע?
אני אשמח להוסיף כל קהילה בכל גודל שהוא. המטרה היא למפות את ככל הניתן את הקהילות החבויות,
אני אתן דוגמא קיבלתי עכשיו מידע על 14 (!) משפחות חרדיות צעירות הם גרים בעיר נשר, סוג של קהילה מאד מעניינת. כותבים לי שהם נהנים מכל רגע, אז למה לא לשתף את כולם:D.

קריאת כיוון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
יש שם גם קהילה וותיקה, לא?
אולי הם בשכונה אחרת?
חשוב לציין, בעיני, גם את המשאבים שיש בסביבה [כמו קהילה וותיקה].
והעיקר, תצליחו בפרויקט.

free

מיתוג | עיצוב | פרסום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
בעיתון 'קטיפה' היה פרויקט גדול מאד בנושא בשנה שעברה
כמדומני שהם מיפו את כל הקהילות מהסוג שאת מחפשת.

גלאט 2

משתמש צעיר
בעיתון 'קטיפה' היה פרויקט גדול מאד בנושא בשנה שעברה
כמדומני שהם מיפו את כל הקהילות מהסוג שאת מחפשת.
אבדוק, תודה.:D
המטרה שלי היא לרכז ולהנגיש את כל המידע בצורה נוחה ומעודכנת כל הזמן.

גלאט 2

משתמש צעיר
תודה לכם על ההיענות המרשימה והמכובדת,
אני עובדת כרגע על עריכת התוכן והוא בהמשך יעלה לאתר.
בואו נמשיך להגדיל את המאגר השימושי והמדהים הזה :)

tovastyle

משתמש צעיר
פרויקט מדהים.
אני גרה בפתח תקווה :

מרכז העיר ממש חרדי,
אולי זה כבר לא נכנס אפילו לקטגוריה של מתחרד.
רלוונטי?

האזור שבו אני גרה לא חרדי בכלל כרגע, אבל יש תשתית לדעתי,
ומי שאוהב, יכול למצוא את עצמו.
רלוונטי?

גלאט 2

משתמש צעיר
פרויקט מדהים.
אני גרה בפתח תקווה :

מרכז העיר ממש חרדי,
אולי זה כבר לא נכנס אפילו לקטגוריה של מתחרד.
רלוונטי?

האזור שבו אני גרה לא חרדי בכלל כרגע, אבל יש תשתית לדעתי,
ומי שאוהב, יכול למצוא את עצמו.
רלוונטי?

תודה:)
האמת שמרכז העיר נראה לי מאד רלוונטי. יש לך מידע עליו? אם כן, אשמח אם תשתפי אותנו במידע שיש לך.
לגבי האיזור שאת גרה בו, אם כרגע הוא בכלל לא חרדי- אז נראה לי פחות רלוונטי. אולי בהמשך,כשיתחרד יותר, נוכל להוסיף אותו למאגר שלנו.

גלאט 2

משתמש צעיר
שלום לכולם,

תודה רבה על ההיענות הרבה לפרויקט הקהילות החבויות.
אני שמחה לחשוף בפניכם את העריכה התחלתית של המאגר שהקמתי עם שיתוף פעולה מדהים שלכם!
תודה לכל השולחים, כל פניה ופניה עזרה מאד להעשרת התוכן!
שימו לב שההתמקדות היא בעיקר בקהילות פחות מוכרות אבל לא רק.
מאחר ואני מודעת לצורך הגדול של מאגר כזה לציבור החרדי מתוך חיפוש אחר מאגר כזה ,חשוב לי מאד להציג כמה שיותר מידע שיהיה לתועלת הציבור.
השאיפה היא שבעתיד כל זוג חרדי שיחפש מקום נחמד לגור בו יוכל להיעזר במאגר של סוד הקהילות.

אז אני מקווה שתיהנו, כמובן שאתם יותר ממוזמנים לשתף עוד מקומות, וגם להוסיף על יישובים קיימים כאן.
כל תוספת תתרום להגדלת המאגר:)
הערות תתקבלנה בברכה.

נ.ב.
מזל טוב!
יש לנו זוכה בהגרלה על שובר של איקאה בסך 200 ש"ח!!!:
מי שכתבה על הקהילה בפסגת זאב-נווה הפסגה
הודעה פרטית נשלחה:)

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  45  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה