עזרה סובלת נורא מכאבי רגליים- תנו לי המלצה מדרסים איכותיים

חברהמנית

משתמש פעיל
כבר שנים שאני סובלת מכאבי רגליים וניסיתי כמה סוגי מדרסים אך עדיין סובלת (הייתי כמובן אצל אורטפד שהמליץ על כך) אשמח מאד לשמוע מכל בעלי הניסיון היכן ניתן לעשות מדרסים איכותיים שיעזרו. תודה ענקית מראש.

טיים ליין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
יש מישהו בשם בוריס הוא תותח על
ואח שלו יצחק תותח לא פחות(יש אומרים שאפילו יותר)

אבל אין לי טלפון שלו
אני זוכרת שזה ברחוב רבי עקיבא 7 בבני ברק

אמא שלי מרוצה ממנו מאד וכמו"כ גם כל אחיות שלה

השמח בחלקו

משתמש מקצוען
מברורים שבררתי לאחרונה, קבלתי הרבה המלצות מאוד מאוד טובות על אחד ברחוב נהר הירדן בבית שמש
אחד שפותר המון המון בעיות בצורה יוצאת מן הכלל,
אם זה רלוונטי אני יכול לתת פרטים.

פיר

משתמש סופר מקצוען
מברורים שבררתי לאחרונה, קבלתי הרבה המלצות מאוד מאוד טובות על אחד ברחוב נהר הירדן בבית שמש
אחד שפותר המון המון בעיות בצורה יוצאת מן הכלל,
אם זה רלוונטי אני יכול לתת פרטים.
נשמח לקבל פרטים

שבט אחים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה תורנית
סתם בכללי
הייתי ממליץ לכל הסובלים מכאבי רגלים לעשות ביקור קצר גם אצל כירופרקט

בן עמרם

משתמש פעיל
ממליצה מאד על נווה בכנפי נשרים ירושלים
עשיתי מדרסים דרך מאוחדת במקום די ידוע- אפס תוצאות, אפילו יותר גרוע הכאבים, ואחרי 3 תיקונים, המחיר 600.
עשיתי אצל מישהו פרטי בלי שום הנחה- שילמתי- 1800, פעמיים תיקון, התוצאה- יותר כואב.
עשיתי אצל נווה- כרגע אחרי 3 פעמים תיקון (מה שאומר 5 פעמים לטרוח ולהגיע, כל פעם חודש המתנה עד הפעם הבאה, זוועה, בינתיים סובל מכאבים), התוצאה היחידה- חור בכיס של 2950 שח!!!!
כנראה אלך לנסות את בוריס, למרות שהתייאשתי מהכל. מישהו ידוע כמה הוא לוקח?

חלה

משתמש רשום
פוראוור
משקה פרידום מחולל פלאים בכאיבי רגלים

pnekodot

משתמש פעיל
פלטפוס, קריסה של הקשת
גם אני מהמחפשים מזור
עשיתי מדרסים (דרך הקופה) ואפס תוצאות
אפילו החמרה - עד כדי דלקת וכדורים

תעדכנו אם מצאתם משהו טוב

יעל א

משתמש רשום
היה לי כאבים נוראיים בגב תחתון וזה הקרין על הרגל ברמה שלא יכולתי לרדת מהמיטה כבר היה דיבור על ניתוח. נסעתי עם מונית לבוריס ברמת גן קוראים להם אורטודוק וב''ה תוך כמה ימים זה נהיה יותר ויותר טוב עד שזה הפסיק לגמרי לכאוב, ממליצה ממש!

ctrl-p קונטרול פי

משתמש מקצוען
מניסיון רע ומר של כמה שנים של כאבים מכף הרגל ועד למעלה הגב, ומניסיון של כמה מדרסים שנעשו בידי אורטופדיות שונות ומשונות... ישועתי הגיע בדמות מיכי מנהים בעל של אורטופדיית נווה, יש לו קבלת קהל בתל אביב ובירושלים בדיקה חינם!!!
הרב פירר מתייעץ רק איתו בנושאי אורטופדיה...
ודך אגב שמתי לב מי שמוכר גם נעלים, וגם מדרסים, וגם מקל הליכה וכו' הוא נכנס תחת הכותרת של " אפקט הברווז" ( מי שלא יודע מה זה שישאל)
האורטופד הנ"ל הוא רק אורטופד , ולא מוכר נעלים וגם לא לוקשן...
הטלפון שלהם-1800-20-14-14
ולא אין לי אחוזים אצלו... שימו לב הוא עולה יקר! אבל יש לו אחריות אני כבר הייתי אצלו 5 פעמים ב5 שנים האחרונות ואף פעם לא לקח לי כסף חוץ מהמדרס, ואפי' שלפעמים היה צריך תיקון במדרס אף באשמתי....

ctrl-p קונטרול פי

משתמש מקצוען
עשיתי מדרסים דרך מאוחדת במקום די ידוע- אפס תוצאות, אפילו יותר גרוע הכאבים, ואחרי 3 תיקונים, המחיר 600.
עשיתי אצל מישהו פרטי בלי שום הנחה- שילמתי- 1800, פעמיים תיקון, התוצאה- יותר כואב.
עשיתי אצל נווה- כרגע אחרי 3 פעמים תיקון (מה שאומר 5 פעמים לטרוח ולהגיע, כל פעם חודש המתנה עד הפעם הבאה, זוועה, בינתיים סובל מכאבים), התוצאה היחידה- חור בכיס של 2950 שח!!!!
כנראה אלך לנסות את בוריס, למרות שהתייאשתי מהכל. מישהו ידוע כמה הוא לוקח?
עניין של מזל, מכיר מקרוב עשרות מקרים שאני הפניתי ושלא.. מבוגרים מאד וכן ילדים ומאושרים עד הגג

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה