סגירת מרפסת עם בידוד טוב - אפשרות קיימת?

Ok - מירי טריטל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני רוצה לסגור מרפסת לחדר שיוכלו לישון בו.
יש אפשרות ליצור בידוד יעיל שלא יהיה קר? מדובר בדירה בירושלים.
מישהו המליץ לי לסגור באלומיניום ובפנים לבנות קיר גבס ובחלל - צמר סלעים.
הבעיה עם הרעיון הזה שהוא מחשיך את החדר הפנימי, לכן אני מעדיפה לסגור רק באלומיניום.
המליצו לי על וילון מבודד, מישהו שמע על זה?
אודה לכל מידע בנושא

cחיה

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
סגירת החדר הוא עם אופציה לתקרה פריקה?

cחיה

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
בגלל שאת מעונינת בחדר שצריך לישון בו את חייבת את הבידוד והאיטום,לכן אין אופציה אחרת מלבד סגירה הרמטית ,תנסי לפצות על העדר אור ואוויר ע"י הגדלת חלון או לפרוץ חלון חדש,
*הפנלית זאת האופציה הרווחת ויחסית אמינה אך גם די בעיתית אם לא מתקינים טוב,(נזילות וכו')
בשביל בידוד-אפשר לוח גבס (ירוק עדיף) כשבין לבין -צמר סלעים,ואפשר להניח יריעות איטום -על הפנלית מבחוץ-כמו שהמליצו לך לעשות,
את האופציה האחרת-"וילון" אני לא מאמינה שזה יספק לך איטום ובידוד כנ"ל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה