נתקלתם פעם בבעיה הבאה:

רקורד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אוטומציה עסקית
האזרו בסבלנות ונסו להבין אותי עד הסוף.
העבירו אלי פרויקט פרימייר (בעייתי, אני יודעת) ממחשב אחר. חלק מהקבצים שם צולמו ישר לדיסק קשיח והם לא עולים על פרימייר פרו 2. לכן מי שהעביר לי את הפרויקט המיר אותם אצלו בפורמט פקטורי לavi.
משום מה אצלי הוא לא מזהה את הקבצים האלה (offline) וכשאני מנסה לקשר אותם (link media) התוכנה טוענת שמשהו לא מתאים לה בסוג הוידאו.
ניסיתי להמיר בעצמי בפורמט פקטורי ולא הועיל.
כשניסיתי סתם לייבא את הקבצים לתוך פרימייר, לא ע"י קישור הוא העלה אותם מצוין.
מה זה יכול להיות? ואיך אפשר להתגבר על זה?
אנא!

צםצם

משתמש חדש
כן זה ידוע, קבצים שמגיעים ממסרטה ביתית ישירות לדיסק קישח עושים הרבה בעיות בלשון המעטה. אני אישית לפני עריכה של כאלו קבצים ממיר לקלטת MINIDV ורק אח"כ דוגם למחשב.

בכל אופן לפי מה שכתבת שהפריימיר מזהה את הקבצים המקוריים (לא של הדיסק קשיח) הייתי מנסה לייבא אותם אל הפריימיר לייצא אותם באותם שמות, למחוק את המקוריים אח"כ מתקיית המקור, להעתיק אליה את הקצבים החדשים שיצרנו, ולקשר אותם, סביר להניח שזה יעבוד.

מענין....

mp2

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
משתמש חדש שהודעותיך לא עלו מיד ולכן שלחתי 3 פעמים?

בכל אופן רעיון טוב, אולי כדאי אפילו לעשות קישורים לא לאותם שמות, אם כבר כביש עוקף אז עד הסןף.

מה דעתך?

רקורד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אוטומציה עסקית
תודה. אני אנסה את זה למרות שיש לי הרגשה שהוא שוב לא יהיה מוכן לקשר אותם... כמו שעשה לי כשהמרתי שוב בפורמט פקטורי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה