נתיב עם יוטיוב????????!!!!!!!!!

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
תפארת,
אני עם נתיב והכל חסום לי וכדי לפתוח נקסט הייתי צריכה לשלוח פקס עם בקשה מיוחדת וזה נפתח לי בלי החלק של בגדי נשים.
ויוטיוב גם אם תביאי חתימה של האפיפיור לא יפתחו לך...
אז ברור שיש שם תקלה!!!!!!!!!!

ליבה ארזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
כנראה שיש לך בעיה עם החסימה.

תפארת שיש

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י יעל א;2277799:
תפארת,
אני עם נתיב והכל חסום לי וכדי לפתוח נקסט הייתי צריכה לשלוח פקס עם בקשה מיוחדת וזה נפתח לי בלי החלק של בגדי נשים.
ויוטיוב גם אם תביאי חתימה של האפיפיור לא יפתחו לך...
אז ברור שיש שם תקלה!!!!!!!!!!

כשאני השבוע ביקשתי מהם לפתוח את נקסט נפתח לי גם הנשים, המותגים ולא המקום לפרט איזה תמונות הופיעו שם.... כשהתקשרתי אמרו לי שזה טעות חד פעמית ויתקנו....

טוב בסדר, אך יוטיוב??? ועוד בלי לבקש?
והכי מצחיק שהידברות חסום :D::confused::D:confused::D
נכתב ע"י אמא של חני;2277804:
כנראה שיש לך בעיה עם החסימה.
ועד מתי ימשכו הבעיות??
אולי זה קשור לסטיק שלי?

תמר21

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הורדת את התוכנה? (כמובן חוץ מהסטיק עצמו)
הם אומרים שבלי זה החסימה לא מושלמת

רבנים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
גם לידידי היקר קרה הדבר בדיוק, והם כמעט שכנעו אותו שיש לו אלצהיימר נעורים והוא 'שכח' שהוא מחק את הסינון, וזה הפעם הראשונה שזה קורה להם וכו' וכו'
"איכא דרכא אחרינא", כבר כתבו פה, אכן כן....

תפארת שיש

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י סמינר דוד;2277832:
תבדקי וירוסים.

נתקלתי במשהו דומה לפני כשנה.

וירוסים???
איך זה יכול להיות קשור???
בכל אופן אין לי וירוסים במחשב אני סורקת אותו כמה וכמה פעמים בשבוע.

נכתב ע"י תמר21;2277833:
הורדת את התוכנה? (כמובן חוץ מהסטיק עצמו)
הם אומרים שבלי זה החסימה לא מושלמת

איזה תוכנה?
כשקיבלתי את הסטיק הייתי בפלאפון עם נתיב והם הדריכו אותי בדיוק מה לעשות...
על איזה תוכנה מדובר?

נכתב ע"י רבנים;2277837:
גם לידידי היקר קרה הדבר בדיוק, והם כמעט שכנעו אותו שיש לו אלצהיימר נעורים והוא 'שכח' שהוא מחק את הסינון, וזה הפעם הראשונה שזה קורה להם וכו' וכו'
"איכא דרכא אחרינא", כבר כתבו פה, אכן כן....

"איכא דרכא אחרינא"??
אפשר פירוש?

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
גם אני בנתיב, ומרוצה מאד, ובטוחה שמדובר בתקלה בלבד, ולכן, אסור, והלכה מפורשת בהלכות לשון הרע, להשמיץ אותם סתם ללא שום תועלת, בגין תקלה, לעולם לא יהיה לך מושג כמה לקוחות הם הפסידו ויפסידו בעקבות ההודעה שלך. (בתורה יש כל מיני לוואין ועשין, יש מצווה לעשות חסימה, אבל, יש גם מצווה לא להשמיץ חברה מפורסמת)

תותח שיווקי

משתמש פעיל
נכתב ע"י BRO;2277875:
גם אני בנתיב, ומרוצה מאד, ובטוחה שמדובר בתקלה בלבד, ולכן, אסור, והלכה מפורשת בהלכות לשון הרע, להשמיץ אותם סתם ללא שום תועלת, בגין תקלה, לעולם לא יהיה לך מושג כמה לקוחות הם הפסידו ויפסידו בעקבות ההודעה שלך. (בתורה יש כל מיני לוואין ועשין, יש מצווה לעשות חסימה, אבל, יש גם מצווה לא להשמיץ חברה מפורסמת)

א. מהתרשמות כאן לא נראה שמדובר בתקלה חד פעמית.
ב. לא זיהיתי בדברים שום השמצה לשם השמצה, אלא הבעת זעזוע מעצם התקלה וממה שהיא עלולה היתה לגרום אילו היתה קורת למישהו עם פחות יראת שמים.
ג. ברור שדברים כגון אלו מצווה לפרסם כדי שאחרים ידעו להיזהר (ואני לקוח של נתיב, ואין לי שום אינטרסים לשבח או להשמיץ אף אחת מהחברות).

זורם

משתמש צעיר
נכתב ע"י BRO;2277875:

אבל חברה שמכריזה שהוא החברה שמאושרת על ידי כל גדולי ישראל ובלה בלה..., יש לה לקחת אחריות שלא ייווצרו תקלות מעין אלו מספר רב של פעמים כמו שאנחנו נחשפים מידי פעם מעל גבי הפורום.

תפארת שיש

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י BRO;2277875:

לפני שפירסמתי חשבתי לעצמי, אני בחורה ואם היו כל מיני תקלות איתם אז ניחא, התקשרתי והם סידרו!
אך אם הייתי בחור, אברך שעשה את נתיב לצורך פרנסה שעוסק בה מן הצד...
מי אמר שהיה מתקשר לבטל את זה????????
ונגיד והיה מתקשר לבטל את זה.... מה המשמעות של ראיה אחת????!!!!
הרי הם מפרסמים שהם הסינון הכי מוגן, לא? אז סמכתי עליהם...

אני לא מדברת על כך שבאתרים שמאושרים כמו קופות חולים ובנקים יש כל מיני תמונות מידי פעם של נשים לא הכי... מילא, 'אין מה לעשות זה קופות חולים וזה בכל מקרה אינטרנט מסונן' מדובר פה בשתי תקלות חמורות מאוד!!!!! תוך פחות משבוע......

מדובר ביוטיוב!!!!!!
כל הסרטים הכי זוועתיים בעולם.....
ולפי ההודעה שפרסמו פה למעלה לא מדובר בפעם הראשונה...

אני בטוחה שמדובר בתקלה!!!!
הם לא פתחו לי בכוונה כדי שאראה סרטים.......
ברור לי!!!! ואין ספק!!!!

אבל לתקלות מסוג זה יש השפעות רבות!!!!!

כמובן כשאתקשר לנתיב הם יגידו לי שזה טעות חמורה! ואני גם אאמין להם.....

השאלה היא האם זה הגיוני שיש כאלה תקלות?

גם בנטפרי?

רבנים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
נכתב ע"י תפארת שיש;2277899:
"איכא דרכא אחרינא"??
אפשר פירוש?

לא אומר את שמם בפירוש כדי שלא יגידו שגם לי יש מניות בנט.....:eek::eek::eek:
די כבר כבר כתבתי יותר מידי:):):):)

קהילות יעקב

משתמש פעיל
לפני שנכוויתי חמש פעמים בדיוק באותן תקלות שהוזכרו בפתיחת האשכול לא חשבתי לעבור לנטפרי.

כיום לאחר תקופה של כמה חודשים טובים בנטפרי בהם לא חוויתי אפילו תקלה אחת, אני בהחלט משתדל לשכנע כמה שיותר אנשים לעשות כמוני. בינתיים כולם מרוצים עד הגג.

בנושא הזה אין מקום לתקלות. נקודה.

שולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הלוואי והיה חד פעמי
אני הייתי חודש עם מחשב פרוץ לחלוטין בחסות 'נתיב' והתקלות שלהן.

לא כולל זה שכל זמן שכן החסימה עוד עבדה היה לי נקסט פתוח לכל אגפיו בלי שום בקשה מצידי.

ניק ירושלמי

משתמש פעיל
בנטפרי אין כאלה תקלות, אין חסימה שנופלת ולא תמונות באתרי בנקים וכו'. וגם אם יש מישהו שזה מציק לו זו המציאות ונגיד את זה עוד ועוד כדי להציל כמה שיותר יהודים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלה

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֶת שֵׁם יְהוָה הַלְלוּ עַבְדֵי יְהוָה:ב שֶׁעֹמְדִים בְּבֵית יְהוָה בְּחַצְרוֹת בֵּית אֱלֹהֵינוּ:ג הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב יְהוָה זַמְּרוּ לִשְׁמוֹ כִּי נָעִים:ד כִּי יַעֲקֹב בָּחַר לוֹ יָהּ יִשְׂרָאֵל לִסְגֻלָּתוֹ:ה כִּי אֲנִי יָדַעְתִּי כִּי גָדוֹל יְהוָה וַאֲדֹנֵינוּ מִכָּל אֱלֹהִים:ו כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ יְהוָה עָשָׂה בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ בַּיַּמִּים וְכָל תְּהוֹמוֹת:ז מַעֲלֶה נְשִׂאִים מִקְצֵה הָאָרֶץ בְּרָקִים לַמָּטָר עָשָׂה מוֹצֵא רוּחַ מֵאוֹצְרוֹתָיו:ח שֶׁהִכָּה בְּכוֹרֵי מִצְרָיִם מֵאָדָם עַד בְּהֵמָה:ט שָׁלַח אֹתוֹת וּמֹפְתִים בְּתוֹכֵכִי מִצְרָיִם בְּפַרְעֹה וּבְכָל עֲבָדָיו:י שֶׁהִכָּה גּוֹיִם רַבִּים וְהָרַג מְלָכִים עֲצוּמִים:יא לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן וּלְכֹל מַמְלְכוֹת כְּנָעַן:יב וְנָתַן אַרְצָם נַחֲלָה נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַמּוֹ:יג יְהוָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם יְהוָה זִכְרְךָ לְדֹר וָדֹר:יד כִּי יָדִין יְהוָה עַמּוֹ וְעַל עֲבָדָיו יִתְנֶחָם:טו עֲצַבֵּי הַגּוֹיִם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:טז פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:יז אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יַאֲזִינוּ אַף אֵין יֶשׁ רוּחַ בְּפִיהֶם:יח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:יט בֵּית יִשְׂרָאֵל בָּרְכוּ אֶת יְהוָה בֵּית אַהֲרֹן בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כ בֵּית הַלֵּוִי בָּרְכוּ אֶת יְהוָה יִרְאֵי יְהוָה בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כא בָּרוּךְ יְהוָה מִצִּיּוֹן שֹׁכֵן יְרוּשָׁלִָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

השירים שאהבנו • אתגר 20

לוח מודעות

למעלה